Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 8

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Ameter wrote :
Sem pogruntal desno daš ta dva komada pa ti pol sam program naredi prehod... Hvala za tvoj trud!



happy mixing ;)
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 4:26 pm
Zdravo

Imam dj controler NUMARK N4, aktivne zvočnike in računalnik. Zanimajo me nastavitve za predposlušanje z slušalkami ker mi ne dela dobro.
 

Posted Sun 03 Jun 12 @ 2:25 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
kristjankuc wrote :
Zdravo

Imam dj controler NUMARK N4, aktivne zvočnike in računalnik. Zanimajo me nastavitve za predposlušanje z slušalkami ker mi ne dela dobro.



Pozdrav, opiši natančneje problem.. Kaj ne dela dobro? :)

lp
 

Posted Sun 10 Jun 12 @ 5:50 am
Zivjo

Jst bi rad vedu kako kadar si posnames svoj mix, kako se ga potem poslusa
 

Posted Sun 10 Jun 12 @ 3:06 pm
Aja ucasih mi sploh nice snemt ve gdo zakaj?
 

Posted Sun 10 Jun 12 @ 3:18 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Glede na to da VDJ shranjuje posnetek v WAV ali MP3, se ga da poslusat v vsakem programu za predvajanje glasbe, lahko tudi VDJ. Samo posnetek moras najt kjer imas nastavljeno da ti ga shranjuje.

lp
 

Posted Sun 10 Jun 12 @ 3:19 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
rokicakokica wrote :
Aja ucasih mi sploh nice snemt ve gdo zakaj?



Lahko je problem v kodeku za mp3 ali pa v samem programu, če nimaš licenčne verzije.
 

Posted Sun 10 Jun 12 @ 3:25 pm
Najlepsa hvala
 

Posted Mon 11 Jun 12 @ 6:31 am
mam se eno uprsasanje kej se slučjno da dat stvari na tippppke na tipkovnici da ko bi naprimer kliknu redvajaj da bi kliknu P alpa kaj tazga ?
 

Posted Fri 22 Jun 12 @ 7:58 am
 

Posted Sat 28 Jul 12 @ 12:17 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
rokicakokica wrote :
mam se eno uprsasanje kej se slučjno da dat stvari na tippppke na tipkovnici da ko bi naprimer kliknu redvajaj da bi kliknu P alpa kaj tazga ?


Vse se da, preveri v nastavitvah pod shortcuts. Sam si lahko nastavis vsako tipko.
 

Posted Mon 30 Jul 12 @ 5:42 am
Pozdravljeni mi lahko kdo odgovori na moje vprašanje, namreč uporabljam verzijo DJ home free 7.0.5.b(zadnjo verzijo) katero sem naložil iz njihove spletne strani.Vse mi ok dela me pa zanima , če je možno predvajati glasbo tudi iz neta napr. iz youtube ali iz usb ključka ali drugih medijev(zunanjih), jaz namreč prevajam vse iz map iz računalnika, včasih bi pa prav prišlo še iz katerega drugega medija , sploh iz youtube....ipd.Gledal sem vtičnike na nihovi strani pa ne vem kateri bi naj bil za to.Prosim za pomoč.Lp
 

Posted Thu 16 Aug 12 @ 5:43 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
deejay1969 wrote :
Pozdravljeni mi lahko kdo odgovori na moje vprašanje, namreč uporabljam verzijo DJ home free 7.0.5.b(zadnjo verzijo) katero sem naložil iz njihove spletne strani.Vse mi ok dela me pa zanima , če je možno predvajati glasbo tudi iz neta napr. iz youtube ali iz usb ključka ali drugih medijev(zunanjih), jaz namreč prevajam vse iz map iz računalnika, včasih bi pa prav prišlo še iz katerega drugega medija , sploh iz youtube....ipd.Gledal sem vtičnike na nihovi strani pa ne vem kateri bi naj bil za to.Prosim za pomoč.Lp



Pozdrav, z usb ključka lahko predvajaš, najdi ključek na levi strani (razširi ikono Računalnik). Z youtube pa ne, vsaj direktno ne. Se pa da z youtube ripat mp3 na računalnik preko določenih spletnih strani (sicer le za domačo rabo).

lp
 

Posted Mon 20 Aug 12 @ 9:39 am
živjo

mam eno uprašanje kar se ne ravno tiče virtual dj-a ampak ne poznam druzga foruma ki bi mi pač vsaj verjetno lahko pomagal.
rad bi resetiral računalnik oziroma bi dal na računalnik windows 7 in zato pač potrebujem kodeke za matično ploščo grafično in tako naprej ...
pri meni je problem da sem izgubil podatke o moji grafični in matični da bi vedel kake kodeke si moram downloadat. prosil bi če bi mi lahko gdo prosim povedal za kakšen program ki bi mi pomagal to odkriti


hvaležen sm vsem ki mi bodo pomagali
hvala
 

Posted Thu 23 Aug 12 @ 10:29 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
rokicakokica wrote :
živjo

mam eno uprašanje kar se ne ravno tiče virtual dj-a ampak ne poznam druzga foruma ki bi mi pač vsaj verjetno lahko pomagal.
rad bi resetiral računalnik oziroma bi dal na računalnik windows 7 in zato pač potrebujem kodeke za matično ploščo grafično in tako naprej ...
pri meni je problem da sem izgubil podatke o moji grafični in matični da bi vedel kake kodeke si moram downloadat. prosil bi če bi mi lahko gdo prosim povedal za kakšen program ki bi mi pomagal to odkriti


hvaležen sm vsem ki mi bodo pomagali
hvala



Naj bo, čeprav nima veze z VDJ.. V google napiši model prenosnika (na spodnji strani piše ponavadi) in na strani proizvajalca pod tooznako poberi gonilnike.
 

Posted Thu 23 Aug 12 @ 11:06 am
živjo

ja khm tu je še en problem nimam prenosnika temveč hišni računalnik ki ga je moj brat sestavil
 

Posted Thu 23 Aug 12 @ 12:04 pm
AmeterHome userMember since 2012
meni je prijatu omenil da se da v programu virtuaj DJ naštimat bljičnice naprimer da zmanšša bas je tipka K itd...? kao da maš neke vrste mešalko na tipkovnici z bljižnicami? imam na compu brezplačno verjanto VirtualDJ HOME
 

Posted Thu 30 Aug 12 @ 1:57 pm
AmeterHome userMember since 2012
sem najdil kje se ustavil bljižnice pa sem preimenoval in kliknem naprimer u ali i na sliki rdeče pa ko komad se vrti klikam u in i pa nč se reagira tud tisti krogci se ne premikajo označeno z zeleno na sliki? da nebo kdo mislil da to klikam ko je to okno odprto hehe to dam ok pa vseeno ne dela prosim za ogdovol lp

SLIKA: http://shrani.si/f/13/1N/2NahyGPJ/brez-naslova.png
 

Posted Thu 30 Aug 12 @ 2:13 pm
Zdravo

Ker bom imel domačo zabavo, bi se rad malo poigral z virtual dj. Kar se tiče moje konfiguracije, imam zvočno Creative X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series. Zvočniki so logitech z-5500. Ozvočenje imam preko optike povezano na zvočno. Zanima me, ali je kako možno da bi glede na tako povezavo slišal musko ki se predvaja na ozvočenju, musko ki jo pa izbiram za naprej za mixe pa na slušalkah? Mam klasične slušalke na činče in nimam nobenih usb slušalk. Pač rad bi da so na optiko povezani, zato ker imam dovol dolg kabel. Mam pa tudi integrerano zvočno na osnovni plošči ampak če se le da bi tisto pustil pri meru.
 

Posted Fri 31 Aug 12 @ 7:37 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
rokicakokica wrote :
živjo

ja khm tu je še en problem nimam prenosnika temveč hišni računalnik ki ga je moj brat sestavil



odpri racunalnik pa poglej kaj pise na vsaki od enot noter.
 

Posted Fri 31 Aug 12 @ 11:25 am
82%