Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 9

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Ameter wrote :
sem najdil kje se ustavil bljižnice pa sem preimenoval in kliknem naprimer u ali i na sliki rdeče pa ko komad se vrti klikam u in i pa nč se reagira tud tisti krogci se ne premikajo označeno z zeleno na sliki? da nebo kdo mislil da to klikam ko je to okno odprto hehe to dam ok pa vseeno ne dela prosim za ogdovol lp

SLIKA: http://shrani.si/f/13/1N/2NahyGPJ/brez-naslova.png


za bliznjice imas nastavljen PITCH - to je po domace hitrost predvajanja komada, torej s temi tipkami spreminjas to, ne pa tistega kot ti zelis. bolje poglej kaj so tisti "krogci" v programu :) imas "low", "mid" in "hi" - za te funkcije moras mapirat tipke, ne za pitch.

lp
 

Posted Fri 31 Aug 12 @ 11:27 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
sennhiser wrote :
Zdravo

Ker bom imel domačo zabavo, bi se rad malo poigral z virtual dj. Kar se tiče moje konfiguracije, imam zvočno Creative X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series. Zvočniki so logitech z-5500. Ozvočenje imam preko optike povezano na zvočno. Zanima me, ali je kako možno da bi glede na tako povezavo slišal musko ki se predvaja na ozvočenju, musko ki jo pa izbiram za naprej za mixe pa na slušalkah? Mam klasične slušalke na činče in nimam nobenih usb slušalk. Pač rad bi da so na optiko povezani, zato ker imam dovol dolg kabel. Mam pa tudi integrerano zvočno na osnovni plošči ampak če se le da bi tisto pustil pri meru.


Zvocna kartica ki jo imaš, je zgleda 7.1, torej: Front/Rear/Center/Subwoofer/Rear Center
to pomeni da lahko na isto kartico konektaš slušalke z minijack konektorjem (dvomim da so tvoje na činče) in zvočnike logitech, pa cetudi na optiko. V VDJ nastavis main out na optiko, slusalke pa na drug izhod na zvočni in bi stvar morala delat tko kot želiš.

lp
 

Posted Fri 31 Aug 12 @ 11:33 am
AmeterHome userMember since 2012
vse razumem razen (za te funkcije moras mapirat tipke, ne za pitch.)! kako to misliš in kaj pomeni dobesedno mapirat? jest nastavim poljublno črko in dam naprimer iz 0,05+ na 0,50+ tam spodaj ko je pitch izberem drugo pa dam ok pa grem nazaj pod nastavitve pa nč in je spet pod prvo pitch nastavleno čeprau sm spremnu na druge...
 

Posted Sun 02 Sep 12 @ 7:01 pm
AmeterHome userMember since 2012
bom kr nabavu USB mešalna miza za ene 50eur pa je mau za hobi
 

Posted Wed 05 Sep 12 @ 10:31 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Tisto kar si na sliki oznacil z zeleno, nima nobene veze s tistim kar si oznacil z rdeco.. Pitch je tisti vodoravni drsnik, levo od zeleno oznacenega, kar pa bi moral nastavit na +0,5 za eno tipko in -0,5 za drugo in pol s temi dvemi spreminjas pitch za 0,5% v + in v -

z zeleno imas gain, high, mid in low, za te funkcije pa isci v nastavitvah bliznjic eq_high, eq_mid, eq_low in gain.

primer: za levi high gumb izberes neko tipko in nastavis: deck 1 eq_high +1

lp
 

Posted Thu 06 Sep 12 @ 3:34 am
AmeterHome userMember since 2012
 

Posted Fri 07 Sep 12 @ 2:45 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
verjetno. na forumu ne podpiramo piratskih verzij.
 

Posted Fri 07 Sep 12 @ 4:41 pm
AmeterHome userMember since 2012
sem že malo na youtube pogledaš pa je ;) piratsko verzijo imam da se malo špical brez opreme kot so mešalke itd...
 

Posted Fri 07 Sep 12 @ 8:10 pm
AmeterHome userMember since 2012
nisem vprašal kaj vi podpirate in me ne zanima in mi dol visi za to prosil sem za pomoč in ste mi tudi pomagali to je lepo od vas! nismo vsi na istem če bi mel dnar bi si tud mešalko kupil pa original virtual DJ! lep pozdrav in hvala za vaš trud...
 

Posted Sun 09 Sep 12 @ 12:00 pm
Ameter, mam eno uprasanje zate.
Kako verzijo ti uporabljas ? Pr vdj
 

Posted Mon 17 Sep 12 @ 3:22 pm
zdravo

nabavil sem denon dj controler dn-mc 3000 . ko povežem računalnik in controler mi controler ne dela,da bi prek controlerja delal. zanimajo me nastavitve .

l.p.
 

Posted Mon 22 Oct 12 @ 6:45 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
kristjankuc wrote :
zdravo

nabavil sem denon dj controler dn-mc 3000 . ko povežem računalnik in controler mi controler ne dela,da bi prek controlerja delal. zanimajo me nastavitve .

l.p.



Katero verzijo VDJ uporabljaš? Le PRO licenčna verzija podpira hid/midi kontrolerje. Zraven kontrolerja pa pride VDJ LE - še to le v Ameriki in Kanadi.
 

Posted Mon 22 Oct 12 @ 7:16 am
ej mam pa en vprasanje. jz bi rt da bi meu na eni mizi prkloplen na zvocnike na drugi pa slusalke a je to mozn ? hvala
 

Posted Mon 26 Nov 12 @ 6:47 am
the controler has not been detected
Prebral sem že vse v angleščini, šele zdej sm najdu vas. Men je zadeva delala prvič ko sem jo priklopu pol pa fertik. Na prenosniku win 7.
U čem je to zdej fora?

Hvala
 

Posted Sat 01 Dec 12 @ 7:53 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
vdj12344 wrote :
ej mam pa en vprasanje. jz bi rt da bi meu na eni mizi prkloplen na zvocnike na drugi pa slusalke a je to mozn ? hvala



Razlozi mal vec kaj zelis, ker ni nic jasno. Kje pa kako natancno bi rad imel priklopljeno?
 

Posted Sun 02 Dec 12 @ 9:14 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
djgeostil wrote :
the controler has not been detected
Prebral sem že vse v angleščini, šele zdej sm najdu vas. Men je zadeva delala prvič ko sem jo priklopu pol pa fertik. Na prenosniku win 7.
U čem je to zdej fora?

Hvala



Kateri kontroler to?
Mogoče je problem v gonilnikih - naloži nove
Pogosto rešiš zadevo da enostavno narediš novega uporabnika in tam namestiš gonilnike še enkrat.
p.s. uporabljaj ta account SAMO za mixing.
 

Posted Sun 02 Dec 12 @ 9:17 am
Ja sej zadevo sem res mal panično opisal. Težava je v tem, da sem nabavu ION DISCOVER DJ PRO katerega sestavni del je tudi programček virtual dj. Ko sem zadevico prvič naložil je vse skupaj lepo povezalo, prenosnik je spoznal ION-a in zadeva je delala kot so se premikali reglerji na DISCOVERJU tako so se na virtualu. Ko sem zadevo vklopil naslednjič pa računalnik tega več ni prepoznal. Od tod tudi napis no detected...potem sem zamenjal in dal v drug usb pa je zadeva ponovno delovala pa spet ne...u glavnem ne dela. Kolikor pa je prebrati na forumih pa za to ni nekih gonilnikov. Nimam več pojma. Sedaj mi celo napiše protect error5, please contact us on...brez veze. Rabim v petek zadevo ob enih ampak očitno bo šlo kar vse še na cd-je. Sem pa presenečeno razočaran, da zadeva ne deluje
 

Posted Tue 04 Dec 12 @ 6:02 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Zgleda da je plug&play in brez driverjev, oz. do po defaultu ti od windowsa.

Moznosti so samo dve.. 1. s kontrolerjem je nekaj narobe (mocno dvomim, ampak mozno)
2. nekompatibilnost z windowsom (oz. bolj verjetno s strojno opremo racunalnika, kar spet pripelje do driverjev).

Predlagam kar ponovno namestitev sistema (jap, kdaj je treba kar s tem zacet, vem da se mal extremno slisi). Zna bit da ti bo to resilo problem.
Ce se naprava napaja samo iz usb-ja, zna bit da ima tvoj prenosnik premajhno moc usb-ja (resis z zunanjim usb razdelilcem z lastnim napajanjem), ce ima kontroler svoje napajanje pa preveri napajalec.

lp
 

Posted Wed 05 Dec 12 @ 12:06 pm
DMARNIXHome userMember since 2013
POZDRAVLJENI!
Zanima me ali kdo uporablja kontroler PIONEER DDJ T1 na Virtual DJ-ju? Vem da je kontroler "narejen" za TRAKTOR ampak jaz se ne morem na njega navaditi! Rad bi delal na VIRTUAL DJ-ju! ;)
Hvala za odgovor & pomoc!
 

Posted Wed 13 Mar 13 @ 1:21 am
matto_PRO InfinityMember since 2007
Živjo.
Mene pa zanima, koliko bi prišla cena posodobitve iz Virtual DJ 5 Home Edition na zanjo verzijo? Ker tam pri updates piše da se začne pri 49$.
Hvala
Matic
 

Posted Thu 28 Mar 13 @ 1:29 pm
92%