Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 7

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Pozdrav, najprej preveri za najnovejše driverje za tvoj računalnik (na strani proizvajalca prenosnika oz. matične plošče če imaš stacionarnega), potem preveri za driverje za kontroler BCD. Potem boš pa potreboval ORIGINAL VirtualDJ 7 PRO, ki je najnovejši. Tisto glede usb hubov v device manager je hardverska zadeva - ti imaš probleme s softverjem in to bo še najverjetneje VirtualDJ.

Če ga že imaš, vpiši serijsko v tvoj profil, drugače ga tukaj kupiš.

Krekane verzije skoraj vedno delajo probleme in niso zanesljive, še najmanj za mix v živo, odsvetujem.

Predlagam nakup, saj najnovejša verzija VDJ ponuja marsikaj, veliko jih uporablja BCD 3000 brez problema, jaz sem ga tudi imel na testu doma že.

lp
 

Posted Wed 26 Jan 11 @ 3:38 am
tomazpvHome userMember since 2011
Zdravo, sem nov v svetu Dj in me zanima, pač imam prenosnika in bi si rad kupu zunanjo zvočno kartico, da bi lahko priklopil mešalko in slušalke, imam že vse mešalko, ojačevalec, zvočnike... Na računalniku imam VIRTUAL DJ PRO.

Prosim za odgovore.

Pa zanima me kakšnen mixer je najbolše imeti za Dj?


Hvala


lp
 

Posted Sat 23 Apr 11 @ 5:05 am
heeey!

ok, smo internetni radio in imamo en resn problem in bi bili zelo hvaležni če bi nam lahko kdo pomagal! torej ali kdo ve, če obstaja možnost, da se virtual dj samodejno poveže na cast, v primeru, da se ta ustavi za 2 do 5 sekund? ker trenutno nam veičkrat ugasne server za 5 sekund in se virtualni dj ne poveže samodejno. tako da moramo dežurati pri računalnikih! :/
 

Posted Mon 09 May 11 @ 4:11 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
tomazpv wrote :
Zdravo, sem nov v svetu Dj in me zanima, pač imam prenosnika in bi si rad kupu zunanjo zvočno kartico, da bi lahko priklopil mešalko in slušalke, imam že vse mešalko, ojačevalec, zvočnike... Na računalniku imam VIRTUAL DJ PRO.

Prosim za odgovore.

Pa zanima me kakšnen mixer je najbolše imeti za Dj?


Hvala


lp




Pozdrav, zunanjih zvočnih kartic je malo morje, večina je kompatibilnih z VDJ. Če imaš kupljeno verzijo, vpiši serijsko v tvoj profl.
Glede mixerja je pa tako, samo mixer ti nebo pomagal veliko.. rabiš tudi nekaj za kontrolirat VDJ (kontroler/cd-player/gramofon).

So tudi kontrolerji z mixerjem, vse v enem - preveri.

lp
 

Posted Mon 09 May 11 @ 4:49 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
radio zmaj wrote :
heeey!

ok, smo internetni radio in imamo en resn problem in bi bili zelo hvaležni če bi nam lahko kdo pomagal! torej ali kdo ve, če obstaja možnost, da se virtual dj samodejno poveže na cast, v primeru, da se ta ustavi za 2 do 5 sekund? ker trenutno nam veičkrat ugasne server za 5 sekund in se virtualni dj ne poveže samodejno. tako da moramo dežurati pri računalnikih! :/



VDJ ni v prvi vrsti namenjen internetnemu radiu. To je program za LIVE mix, cetudi ponuja avtomix ipd. To je program za dj-e, ne za samodejni internetni radio.
Kak server ima probleme sploh da prekinja? VDJ nima avto funkcije povezovanja v stream.

Predlagam da porihtate na tisti tocki kjer prekinja, za radio uporabite drug program, za live mix pa VDJ (kupljeno verzijo seveda :) )

lp
 

Posted Mon 09 May 11 @ 4:53 pm
OK!

Težava z servarjam ni z naše strani in baje se je ne da odtraniti.Ali obstaja kak program da samodejno previrja povezavo in se samodejno poveže če je to potrebno?
 

Posted Sat 14 May 11 @ 6:15 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
definitivno obstaja, ampak zal napacen forum :)
ce imate adsl router pravilno porihtan, nebi smelo nic prekinjat...
 

Posted Sun 15 May 11 @ 12:42 pm
Imam velik problem z xml plugin file, filter mi ne dela ! Kdo pozna ta problem ?



 

Posted Thu 08 Sep 11 @ 10:43 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
gasperpavlic wrote :
Imam velik problem z xml plugin file, filter mi ne dela ! Kdo pozna ta problem ?






Originalni filter plugin?? Reinstall programa zna resit zadevo. Sicer pa imas za pobrat efekte tle:
http://www.virtualdj.com/addons/effects.html

Aja, pa kupljeno verzijo Virtuala moras imet :)

lp

 

Posted Fri 09 Sep 11 @ 3:42 am
nene imam zdownloadano Union 6.04 verzijo ! So mi povedal da naj brišem file k ga sploh v bistvu ni tam ,.. niti Ini fajla ! tak da pojma nimam vse drugo dela samo to ne k je res najbolj pomembna stvar !
 

Posted Sat 10 Sep 11 @ 9:03 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
gasperpavlic wrote :
nene imam zdownloadano Union 6.04 verzijo ! So mi povedal da naj brišem file k ga sploh v bistvu ni tam ,.. niti Ini fajla ! tak da pojma nimam vse drugo dela samo to ne k je res najbolj pomembna stvar !



Če nisi kupil Virtuala, ti žal ne morem pomagat.. Meni dela zadnja verzija brez problema in ne rabiš nič brisat. Namestiš in stvar dela.
That's how purchased stuff works ;)

Če si stvar kupil, vpiši serijsko v tvoj profil.

lp
 

Posted Sun 11 Sep 11 @ 4:53 am
leli25Home userMember since 2011
lep pozdrav!

Mene pa zanima kako dam video v ta program? namreč kater kol video hočm odpret v Virtual DJ mi ga ne najde?
 

Posted Sat 05 Nov 11 @ 5:10 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
leli25 wrote :
lep pozdrav!

Mene pa zanima kako dam video v ta program? namreč kater kol video hočm odpret v Virtual DJ mi ga ne najde?



Pozdrav, definiraj prosim "ne najde" :) Ti ga ne prikaze v mapi? Ti ga ne odpre?

 

Posted Mon 07 Nov 11 @ 2:49 am
leli25Home userMember since 2011
ja v programu poiščem mapo v kateri imam video in odprem mapo in notri ni nič kot da ni posnetka. če grem normalno pogledat je notri.
 

Posted Tue 08 Nov 11 @ 8:24 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
leli25 wrote :
ja v programu poiščem mapo v kateri imam video in odprem mapo in notri ni nič kot da ni posnetka. če grem normalno pogledat je notri.


V My documents (ce uporabljas windows) je mapa Videi oz. Movies oz. kaj podobnega. Tja nalozi videe ce jih hoces z VDJ najt v mapi Movies. Drugace lahko poisces mapo v VDJ katera vsebuje videe. Je pa res da nekaterih zapisov videa VDJ ne podpira, ampak so redki. Preveri v Help.

Je pa mozno da stvar ne dela ce nimas originalne verzije (kupljene).

lp
 

Posted Wed 16 Nov 11 @ 10:19 am
AmeterHome userMember since 2012
Zdravo, sem začetnik in bi rad delal manjše sete... Nimam mešalke bol za hobi kot za res in sem slišal, da je ena funkcija, da ti sam program dva komada zlima skupaj in je lažje, ker z miško je bol tak tak. Mi prosim kdo pove, kje natančno je ta funkcija v programu? Lp
 

Posted Mon 19 Mar 12 @ 8:23 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Ameter wrote :
Zdravo, sem začetnik in bi rad delal manjše sete... Nimam mešalke bol za hobi kot za res in sem slišal, da je ena funkcija, da ti sam program dva komada zlima skupaj in je lažje, ker z miško je bol tak tak. Mi prosim kdo pove, kje natančno je ta funkcija v programu? Lp


Pozdrav, najprej potrebujes vsaj VirtualDJ Home, ki je zastonj http://www.virtualdj.com/download/free.html potem pa imas to funkcijo dosegljivo prek bljiznic na tipkovnici - po defaultu je to ctrl+presledek - tako vklopis automix funkcijo, s tem da mores komade katere zelis da zmixa prej nalozit na playlisto. Nekaj dodatnih opcij pri automixu imas tudi v nastavitvah programa (glej Options v nastavitvah VDJ).

lp
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 8:02 am
AmeterHome userMember since 2012
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 4:18 pm
AmeterHome userMember since 2012
Sem pogruntal desno daš ta dva komada pa ti pol sam program naredi prehod... Hvala za tvoj trud!
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 4:24 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Ameter wrote :

Mislim, da se automix sploh ni vklopil, pa sem stisnil ctrl+presledek pa nič.



1. Na desno od teh 2 komadov v VDJ imas Playlist - z misko mores it na desno da se ti odpre meni (lahko ga potem fiksiras da ostane odprt).
2. nalozis ta 2 komada v playlisto
3. enega nalozis na levi player, na drugem naj ne bo nic
4. ctrl + presledek (preveri v nastavitvah kjer lahko mapas bliznjice na tipkovnici za doloceno funkcijo ce ta kombinacija drzi za automix - po defaultu ja)
5. VDJ ne mixa iz levega playerja na desnega ampak nalozi oba komada (iz playliste!!) na levi player (vidis lahko 2 wave form-a enega pod drugim na levem playerju) in jih od tam mixa dokler ni playlista prazna

btw lahko tudi sam dolocis cue pointe ki bodo uporabljeni za automix, sicer jih VDJ logično izbere sam.

lp
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 4:25 pm
71%