Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: [ΝΕΑ] VirtualDj 8 Pre-Release - Page: 5

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
DJ FRANKYD wrote :
Σας παρακαλω ενημερωστε με τι γινεται με τις αδειες.Ειμαι με pro license απο περυσι και τωρα μου κλειδωνει τον controller στο 10 λεπτο.Του δινω το serial number εκει που το ζηταει και μου το βγαζει ηδη καταγεγραμμενο.Υπαρχει κατι που παραλειπω ? Ευχαριστω εκ των προτερων


Milame gia tin version 8 h 7 ?
Gia tin 8 ksexna to serial. Serial einai to login sou. (config - > Licences)
Genika opos eipothike parapano den exeis logo na anisixeis. To team exei provlepsei oles oi periptoseis.
Pio poles plirofories meta to telos tis pre release.
 

Posted Tue 13 May 14 @ 3:04 pm
apopsis wrote :
DJ FRANKYD wrote :
Σας παρακαλω ενημερωστε με τι γινεται με τις αδειες.Ειμαι με pro license απο περυσι και τωρα μου κλειδωνει τον controller στο 10 λεπτο.Του δινω το serial number εκει που το ζηταει και μου το βγαζει ηδη καταγεγραμμενο.Υπαρχει κατι που παραλειπω ? Ευχαριστω εκ των προτερων


Milame gia tin version 8 h 7 ?
Gia tin 8 ksexna to serial. Serial einai to login sou. (config - > Licences)
Genika opos eipothike parapano den exeis logo na anisixeis. To team exei provlepsei oles oi periptoseis.
Pio poles plirofories meta to telos tis pre release.


Μιλαω φυσικα για την 8 ...και ανησυχω γιατι κλειδωνει τον controller που σημαινει οτι δεν μπορω να την δοκιμασω παρα μονο για 10 λεπτα...μετα πρεπει να την κλεισω και να την ανοιξω παλι....απορω πως καποιοι επαιξαν ηδη σε μαγαζι με τετοια κατασταση


 

Posted Tue 13 May 14 @ 3:15 pm
Επισης σε συνεχεια του προηγουμενου ερωτηματος σχετικα με τους controllers...εγω ειμαι κατοχος 2 controllers τους οποιους συνδεω εναλλαξ...Οταν θα βαλω τον αλλο controller επανω στο mac δεν θα μου παιζει ? θα κλειδωνει ? θα πρεπει να τον δηλωσω και αυτον ?
 

Posted Tue 13 May 14 @ 3:17 pm
En to metaksi anoigo programma kai mou kovei tous ixous tou p/c
 

Posted Tue 13 May 14 @ 3:31 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
το timeline και μενα μου φαινοταν ακυρο

εδω εχουμε σημαντικοτερα θεματα να λυσουμε....
 

Posted Tue 13 May 14 @ 3:37 pm
DJ FRANKYD wrote :
Επισης σε συνεχεια του προηγουμενου ερωτηματος σχετικα με τους controllers...εγω ειμαι κατοχος 2 controllers τους οποιους συνδεω εναλλαξ...Οταν θα βαλω τον αλλο controller επανω στο mac δεν θα μου παιζει ? θα κλειδωνει ? θα πρεπει να τον δηλωσω και αυτον ?


Όταν ανοίγει το πρόγραμμα σου ζητάει να κάνεις log in.
Αν κάνεις log-in τότε όλα θα δουλεύουν κανονικά.
Αν δεν κάνεις log-in θα είναι σαν να έχεις το HOME FREE ένα πράγμα.

Αν κάνεις Login μπορείς να χσρησιμοποιοήσεις όσους και όποιος controllers θέλεις
 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:20 pm
yiannis64 wrote :
En to metaksi anoigo programma kai mou kovei tous ixous tou p/c

Ψάξε στα settings "wasapisharedmode" και βάλτο στο yes

 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:24 pm
γιατι οταν παω να κανω login μου βγαζει συνεχεια οτι δεν μπορει να επικοινωνησει με τους virtual dj servers ?
εχω κλεισει firewall
 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:38 pm
Χμ είσαι σίγουρος;;;
Είσαι ο 2ος χρήστης που ακούω από χθες που έχει αυτό το πρόβλημα...
 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:41 pm
απο χτες μου το κανει

το δοκιμαζω στο desktop χωρις κονσολα

απλα δεν με αφηνει

ο 1ος εκανε κατι διαφορετικο και του δουλεψε ?
 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:43 pm
yamitdmPRO InfinityMember since 2009
Καλησπέρα παιδιά. Απ'οτι βλέπω υπάρχουν πολλά θέματα με την νέα version.
Με την κυκλοφορία του κανονικού version θα λυθούν όλα αυτά.? Επίσης θέλω να ρωτήσω τι ακριβώς συμβαίνει με το log in γι'αυτούς που δεν έχουν Internet στο μαγαζί που δουλεύουν.?
 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:57 pm
Αν κάνεις login μια φορά μετά δεν χρειάζεται να ξανακάνεις
 

Posted Tue 13 May 14 @ 4:59 pm
Παιδιά έχω μπερδευτεί στο θέμα Login. Μέχρι στιγμής ήξερα ότι το VDJ pro μπορούσε να γίνει εγκατάσταση σε 2 υπολογιστές.

Αυτή τη στιγμή δοκιμάζω την έκδοση 8 σε υπολογιστή που δεν χρησιμοποιώ για τη δουλειά και έχω ήδη κάνει login. Αν δηλαδή μετά πάω στους υπολογιστές που χρησιμοποιώ το VDJ για δουλειά-djing (2 στο σύνολο) και προσπαθήσω να κάνω Login τότε θα με κόψει στον ένα?

 

Posted Wed 14 May 14 @ 8:48 am
Όχι
 

Posted Wed 14 May 14 @ 9:16 am
0rafa0PRO InfinityMember since 2012
Παιδια προβλημα. Σε ολα τα κομματια μου τα cue μου ειναι ελαχιστα χιλιοστα μπροστα απο την μποτα.γτ? Κοιταξτε την μπλε κυματομορφη..
 

Posted Wed 14 May 14 @ 9:23 am
PhantomDeejay wrote :
Όχι


Τότε πώς γίνεται ο περιορισμός σε 2 υπολογιστές??

 

Posted Wed 14 May 14 @ 9:28 am
DjKikas83 wrote :
PhantomDeejay wrote :
Όχι


Τότε πώς γίνεται ο περιορισμός σε 2 υπολογιστές??



Περισσότερες λεπτομέρειες με την public release. Πάντως θα σε αφήσει κανονικά να κάνεις log-in.
 

Posted Wed 14 May 14 @ 9:33 am
0rafa0 wrote :
Παιδια προβλημα. Σε ολα τα κομματια μου τα cue μου ειναι ελαχιστα χιλιοστα μπροστα απο την μποτα.γτ? Κοιταξτε την μπλε κυματομορφη..


Πρώτον δεν ανέβασες εικόνα.
Δεύτερον η αρχή του Beat στο 8 είναι στην αριστερή άκρη του CBG και όχι στο κέντρο όπως ήταν μέχρι τώρα.
 

Posted Wed 14 May 14 @ 9:34 am
Καλησπέρα εγκατέστησα το VDJ 8 και μου παίζει με πολύ παραμόρφωση και echo
Είναι κάτι που δεν κάνω σωστό;
 

Posted Wed 14 May 14 @ 1:43 pm
Δοκίμασε να αλλάξεις στις ρυθμίσεις το wasapisharedmode σε YES
 

Posted Wed 14 May 14 @ 2:45 pm
56%