Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: [ΝΕΑ] VirtualDj 8 Pre-Release - Page: 4

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

DrJekylPRO InfinityMember since 2008
Επίσης από ότι βλέπω μπορώ να χρησιμοποιώ κανονικά την 7 (με τη διαφορά ότι στο config δεν υποστηρίζει πλέον τα Ελληνικά - κανένα πρόβλημα). Υπάρχει περίπτωση να υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν χρησιμοποιήσω για ένα διάστημα την 7 ενώ έχω εγκαταστήσει την 8 ή όλα συνεχίζουν κανονικά?
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:28 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
makari !!! tha thelei logika na paro kai alla vinyl timecodes
pote lene oi fimes oti tha vgei i version 8?

tora i ns7 ii auti pou evala poio pano einai gia serato tha mporei na paixei kanonika me to virtual dj?
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:28 pm
DrJekylPRO InfinityMember since 2008
Και να πω ότι όντως όλα είναι ευχάριστα αλλά να εκπλαγώ αποκλείεται αφού από εσάς..όλα τα περιμένω..!!!!!!!!!!!
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:30 pm
DrJekyl wrote :
Επίσης από ότι βλέπω μπορώ να χρησιμοποιώ κανονικά την 7 (με τη διαφορά ότι στο config δεν υποστηρίζει πλέον τα Ελληνικά - κανένα πρόβλημα). Υπάρχει περίπτωση να υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν χρησιμοποιήσω για ένα διάστημα την 7 ενώ έχω εγκαταστήσει την 8 ή όλα συνεχίζουν κανονικά?

Κανένα πρόβλημα!

Ναι το αρχείο με την Ελληνική μετάφραση κάνει overwrite αυτό της έκδοσης 7.
Τα Αγγλικά είναι harcoded και στα δύο προγράμματα οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα :)
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:31 pm
dj food wrote :
makari !!! tha thelei logika na paro kai alla vinyl timecodes
pote lene oi fimes oti tha vgei i version 8?

tora i ns7 ii auti pou evala poio pano einai gia serato tha mporei na paixei kanonika me to virtual dj?

Αν θες να δοκιμάσεις την 8 μπορείς να το κάνεις ήδη http://www.virtualdj.com/download/index.html

Το επίσημο release για όλους θα έρθει σύντομα.


Edit: Ναι η NS7 II υποστηρίζεται κανονικά. Επίσης για timecode τα περισσότερα βινύλια υποστηρίζονται πλήρως. Πες μας ποια βινύλια έχεις και με την πρώτη ευκαιρία ο Apopsis σαν πιο ειδικός θα σου πει...
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:32 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
idi tin exo katevasei kai ontos akougete kalitera o ixos kai nomizo einai poio elafri to programma
mporo tin ora pou paizo se ena magazi na to akoun meso net ?
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:33 pm
Αν έχεις καλή σύνδεση στο internet... φυσικά!
 

Posted Mon 12 May 14 @ 7:35 pm
0rafa0PRO InfinityMember since 2012
παιδια κατι δεν καταλαβα καλα. πειτε οτι εχω παω σε ενα χωριο να παιξω μουσικη και δεν εχω ιντερνετ. δεν θα ανοιξει το προγραμμα???
 

Posted Mon 12 May 14 @ 10:02 pm
Γιατί να μην ανοίξει;;;

Περισσότερα για το log-in θα πούμε πολύ σύντομα, μόλις τελειώσει το pre-release. :)
 

Posted Tue 13 May 14 @ 1:30 am
καλησπερες στους φιλους
ενα μπαγκ που μου αναφεραν δεν ειχα ακομη δυνατοτητα να δοκιμασω ο ιδιος
στην vci 400 τα λεντ του μαστερ πανε μαζι με του φειντερ,,επισης αν εχω 2 λειτουργικα συστηματα ενα με xp και ενα με 7 τι πρεπει να κρατησω μπακ απ απο ντατα μπεις πριν βαλω τον εξωτερικο πανω και ανοιξω το 8αρι;;θα βαλω στα 7αρια το 8αρι και στα xp θα αφησω το 7,4 μεχρι να στρωσει εντελως απο διορθωσεις το προγραμμα
αλλη μια ερωτηση,αν βαλεις διπλα απο τον μπροουζερ μια πλειλιστ,,πως ενεργοποιεις το οτο μιξ;και πως ρυθμιζεις παραμετρους του;
ευχαριστω πολυ,,,θα δοκιμασω και θα αναφερω τυχων θεματα
 

Posted Tue 13 May 14 @ 6:10 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Tue 13 May 14 @ 1:06 pm
Γειά σε όλους.

Μια ερώτηση, μου φαίνεται οτι είχα δει σε ένα βιντεο οτι θα μπορούμε να αλλάζουμε χρώμα στους τίτλους των κομματιών με την νέα έκδοση.
Απ'ότι φαίνεται αυτό δεν είναι εφικτό (δεν μιλάω για το color tag που προστέθηκε.)

Ακόμα είχε ζητηθεί απο πάρα πολλούς χρήστες να αλλάζει το χρώμα του κομματιού σε κόκκινο για παράδειγμα όταν ένα κομμάτι έχει παιχθεί. Μήπως γνωρίζει κανείς αν αυτό θα προστεθεί στο μέλλον?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Posted Tue 13 May 14 @ 1:24 pm
Dj Imperial_gr wrote :

Απ'ότι φαίνεται αυτό δεν είναι εφικτό (δεν μιλάω για το color tag που προστέθηκε.)

Το δοκίμασες; Δεν κάνει αυτό που θέλεις;;;
 

Posted Tue 13 May 14 @ 1:28 pm
Erotisi.

Katevazo tin 8 pre release , pistevo oti tha exo tin dinatotita fysika na doulepso ma tin 7.4 fysika den tha xathei......
Na exo diladi epilogi poia ekdosi tha klikaro na anoiksei analoga an doulevo H oxi.
Toulaxiston pros to paron , mexri na fygoume apo to pre release.
Isos xazi erotisi alla den ksereis kamia fora....
Eyxaristo.
 

Posted Tue 13 May 14 @ 1:51 pm
Ναι φυσικά. Το γράφει και στο νήμα πάνω πάνω οτι ακόμα συνιστούμε για σοβαρές δουλειές να χρησιμοποιείτε το 7 ;)
 

Posted Tue 13 May 14 @ 2:14 pm
PhantomDeejay wrote :
Ναι φυσικά. Το γράφει και στο νήμα πάνω πάνω οτι ακόμα συνιστούμε για σοβαρές δουλειές να χρησιμοποιείτε το 7 ;)


Ευχαριστω Πολυ Γιωργο , την τρεχω απο αυριο στο δευτερο p/c προς το παρον και βλεπουμε για το βασικο αναλογα.

Αντε καλη μας αρχη , και καλες μας δουλειες.
 

Posted Tue 13 May 14 @ 2:22 pm
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση Phantom,

Το δοκίμασα και μπορώ να πώ πως είναι μια πολύ βοηθητικό. παρ' ολ' αυτά το ερώτημα που έθεσα δεν απαντήθηκε! :-)
 

Posted Tue 13 May 14 @ 2:31 pm
Για το μέλλον δεν ξέρω τίποτα... Μια χαρτορίχτρα ίσως να μας πει :P
Πάντως όχι αυτή την στιγμή δεν γίνεται. Όμως τα εικονίδια στο πλάι πλέον είναι πολύ πιο ευδιάκριτα και μπορείς πολύ πιο εύκολα από πριν να καταλάβεις τι έπαιξες.
 

Posted Tue 13 May 14 @ 2:36 pm
Σας παρακαλω ενημερωστε με τι γινεται με τις αδειες.Ειμαι με pro license απο περυσι και τωρα μου κλειδωνει τον controller στο 10 λεπτο.Του δινω το serial number εκει που το ζηταει και μου το βγαζει ηδη καταγεγραμμενο.Υπαρχει κατι που παραλειπω ? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Posted Tue 13 May 14 @ 2:44 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
αποριες
1) που ειναι το timeline που βλεπαμε τοσο καιρο στα video http://www.digitaldjtips.com/wp-content/uploads/2012/03/virtual-dj-8-timeline1.jpg
2) που ειναι το κουμπι που γινεται full screen ο browser?
3) τα linked video δε τα υποστηριζει?
4) δοκιμασα να κανω video edit και δεν εβγαλα ακρη :(


1) Des edo
http://www.virtualdj.com/forums/187060/VirtualDJ_8_Pre-Release_Forum/what_happened_to_the__timeline___.html
(des tin epiusimi anakinosi kai skepsou to. gkrinies panta tha yparxoun!,)
2) ..Pige mazi me to timeline.., Alla tha se ftiaksei o Mpampis, pou opos panta exei enalaktikes.
3) Ftiaxneis links / edits eukola me ton video editor.
4) E thelei ligo diabasma !
 

Posted Tue 13 May 14 @ 3:01 pm
44%