Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: erwtisis gia database..

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

stis palies ekdoseis eixe mia epilogi wste na kanei search oli tin data base mou me ta mp3...stin 5.06 den to exw brei ayto pouthena..pou einai?opws kai entelws tyxaia brika oti an pliktrologisw ena tragoudi apo tin wra pou arxisw kai pliktrologw ayto exei brei ta tragoudia pou ksekianan apo ta antistoixa grammata...alla den mou ta briskei ola ta tragoudia,opote fantazomai oti tha prpei na paw kapou kai na tou orisw apo poy na psaxnei gia na briskei...mporei na voithisei kapoios?
 

Posted Mon 29 Sep 08 @ 5:26 pm
stis palies ekdoseis eixe mia epilogi wste na kanei search oli tin data base mou me ta mp3...stin 5.06 den to exw brei ayto pouthena..pou einai?opws kai entelws tyxaia brika oti an pliktrologisw ena tragoudi apo tin wra pou arxisw kai pliktrologw ayto exei brei ta tragoudia pou ksekianan apo ta antistoixa grammata...alla den mou ta briskei ola ta tragoudia,opote fantazomai oti tha prpei na paw kapou kai na tou orisw apo poy na psaxnei gia na briskei...mporei na voithisei kapoios?

to brkia.....deksi klik panw sto kaue fakelo apo to browser tree,kai meta search database...
 

Posted Mon 29 Sep 08 @ 5:59 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
gia na parei ola ta mp3 stin database, pas apo to config(setup) sto koutaki browser, epilegeis ton analogo disko (C, d klp) kai kaneis me ti seira Check, Clean kai Fix. Etoimos.
Twra to an sou briskei ola ta tragoudia sto search, min ksexnas pws mporei ta tragoudia sou na min exoun ftiagmeno tag. An den ta exeis enimerwmena, apenergopoiise to apo tis Rythmiseis.
 

Posted Tue 30 Sep 08 @ 3:15 am


(Old topics and forums are automatically closed)