Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: paidia voi8eia SOS gia emena

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

exw to hercules dj control mp3 kai akoustika ta creative hs-600 kai apo speakers (hxeia) ta logitech z-5500
h karta hxou mu ine 7.1 ta hxeia ine 5.1 h karta hxou apo pisw exei 6 eksodous
xrisomopoiw to virtualdj 3.4 professional eseis thelw na me voithisete sto pws tha akousw sta headphones mu (akoustika mou) kai epishs to driver tou hxou ine to realtek. exw valei sto sto program tou driver tou hxou na ine 6channels dld 6 kanalo (eksa kanalo)
SAS PARAKALW VOI8ISTE ME!!!

S.O.S.


Thanks.....!
 

Posted Sun 31 Aug 08 @ 8:08 am
An katalavainw kala 8es na exeis eksodo gia hxeia kai kai allh mia gia akoustika..

1. An exeis thn ekdosh virtual dj pou sou dinei mazi me to dj control mp3..den 8a mporeseis na exeis afto pou zhtas esu... den sou dinei thn dunatothta na kaneis ru8miseis oson afora ta outputs pou 8a exeis..apla sto config epilegeis thn consola.. k tpt allo..( an den kanw la8os)..

2.An etuxe twra na exeis mia allh neoterh/pro ekdwsh tou vdj sto pc sou, uparxei tropos na sundeseis hxeia 2.1 kai akoustika mazi, sou arkei se 8ema eksodwn mia 4.1karta (ara h dikia sou se kaluptei oson afora ta 2.1hxeia + headphones)... gia ru8miseis pas 'config' -> 'sound setup' -> kai inputs vazeis 'none', outputs vazeis 'headphones', soundcard epilegeis '4.1 card' apo katw akrivws epilegeis thn karta hxou sou ( thn 7.1 pou les panw) kai pio katw ru8mizeis pou 8a phgainei h ka8e eksodos...(h diadikasia afth einai gia neoterh ekdosh vdj, pistevw omws pws kai sthn 3.4 pro pou les einai hdia peripou...)

(***sumeionontas omws oti sta akoustika sou den 8a exeis proenisxish, dld to shma pou 8a stelnete apo thn karta sou sta aloustika 8a einai xamhlo kai den 8a akous sxedon tpt***)

twra to pws mporeis na sundeseis ta 5.1 hxeia sou + ta akoustika sou sthn karta hxou s......ti na sou pw...?!! psaksto..(den kserw kata poso einai efikto...)
 

Posted Mon 01 Sep 08 @ 7:15 pm
knc allos pou na kserh pio pl apo afto to !!!?
 

Posted Tue 02 Sep 08 @ 10:23 am
file m ti parapanw...? kane kana search sto foroum mporei na vreis kapoio topic paromoio..
 

Posted Tue 02 Sep 08 @ 3:43 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H eksodos pou vgazei to VirtualDJ einai STEREO, oute dolby oute surround oute tipota, ara stin eksodo twn ixeiwn (tin prasini) me adaptorakia tha syndeseis oti kai osa ixeia esy theleis. Stin rear eksodo tha syndeseis ta akoustika. Tis ypoloipes eksodous tis kartas sou den mporei na tis aksiopiisei to VirtualDJ. Ok?
 

Posted Tue 02 Sep 08 @ 6:21 pm
 

Posted Mon 15 Sep 08 @ 2:06 pm


(Old topics and forums are automatically closed)