Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: AJMO SVI OVDJE IMAM NESTO DA VAM KAZEM

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

EO OVAKO TREBAM DJ-ALFA NEST I SVI PRIKLUCENI SU DOBRO DOSLI..POZDRAV IZ SLAVONSKOG BRODA TOOCNIJE REPUBLIKE HRVATSKE HEHE
NEGO OVAKO----trebaju mi maperi za M-audio Xponent pa me zanima dali je neko radio s tim i moze li mi rec ocu li se napatit dok to rjesim posto bi narucio iz maerike od m-audia x ponent pa bi dobio i njihov softwear ali mene ne zanima njihov softwear vec samo VDJ pa me zanima jel iko mapiro pa da me malo ušuti posto imam par pitanj avezano uz to---hvala
 

Posted Wed 20 Aug 08 @ 9:39 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Xponent je podrzan u zadnjoj verziji 5.2 i mapiran je da radi cim ga prikljucis. Ako hoces nesto da menjas mozes to da odradis preko "General MIDI" opcije ili preko SBDJ Xponent Mapper v1.02 plugina.
 

Posted Thu 21 Aug 08 @ 3:57 am
O ALF SUPER STARI HVALA NISAM ZNAO DA JE PODRZAN ZNACI X PONENT CE MI RADIT SAMO UZ 5.2 VERZIJU NE NA 5.0 KOJU TRENUTNO IMAM ZNAS ZASAD KORISTIM CRACK VERZIJU AIL BI KUPIO ORGINALNI PROGRAM KAD BI SI NARUCIVO I X-PONENT..PA ME ZANIMA DALI BI RADILA I U CRACK VERZIJI X-PONENT KONTROLA..
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 3:45 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne dajemo podrsku za crack verzije ;)
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 9:42 am
JOJ ALF DE NEMOJ K***T I TI SI KORISTIO CRACK VERZIJU PROGRAMA MOZDA KAZEM NEZNAM..I GARANT SAD IMAS NA KOMPU NEKI PROGRAM KOJI JE CRAKOVAN I TI MENI NEMOZES ODGOVORIT NA JEDNO PITANJE KAO STO JE DALI CRACK VERZIJA IMA PODRSKU ZA X PONENT..CSSS DE MOLIM TE..
Mod: Bad words
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 11:41 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mala slova please ;)
Pazi na reci koje koristis.
Naravno da sam koristio krekovanu verziju ali nisam NIKAD sa njom radio ili zaradjivao jer mislim da je to neozbiljno. Krekovane verzije su nestabilne, kod je izmenjen i to vise nije stabilan program.
Krekovana verzija ima sve sto bi trebalo i Pro verzija da ima, e sad kako ce ti raditi to ne znam.
 

Posted Sat 23 Aug 08 @ 9:36 am
ok..ja koristim krekovane verzije od verzije 2.0 do sad 5.2 i radio sam sa njom na partijima i nastupo na televiziji nikad nije srusena ili postala nestabilna jedini razlog koji bi tjeo da kupim original je to da mogu dobit pristup downloadu..e ali me zaniim ak ja kupim sad vas softwear kako da postanem profi user da ogu dobit pristup svemu
 

Posted Sat 23 Aug 08 @ 12:26 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Prosto, samo kupis Pro verziju i imaces sve dodatke za skidanje, skinovi, samplovi, pluginovi, mapperi itd. Ja se nisam pokajao sto sam uzeo licencu, jos ako postanes VIP pa imas beta verzije da testiras..... lepota! :)
 

Posted Sat 23 Aug 08 @ 11:06 pm
da kako postat VIP??
 

Posted Sun 24 Aug 08 @ 9:13 am
E IMAM PROBLEM KOJI ME DESAVA..A TO JE DA IMAM 2 ZVUCNE KARTICE NA KOMPU I ONDA JEDNA JE ZA VAN DRUGA JE NA SLUSALICE..POCELO MI SE DESAVAT DA MI UGASI ZVUCNE KARTICE ZNACI NEMOGU POJACAT
VEC IMA ZVUKA A KAD KLIKNEM NA DOLE MALI ZVUCNIK ON KAZE KA O DA INSTALIRAM ZVUCNU..ZNAM RECICES TO JE ZATO STO JE KRAK VERZIJA ALI RADILO JE DOBRO DO UNAZAD PRIJE PAR DANA
 

Posted Sun 24 Aug 08 @ 9:42 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mala slova ;)
Verovatno ti je ostecen drajver za zvucnu karticu, probaj da reinstaliras i update-uj DirectX.
A da, moze i da bude to sto koristis Crack verziju ;)
 

Posted Sun 24 Aug 08 @ 10:39 am
Nemoze zato sto je driver bio ko sto si reko kad sam briso viruse povuko sam neki file i eto ti ga na ne radi ali sad sve ŠLJAKA pa idemo dalje uglavnom ja sam narucio sebi x ponent i za i sutra idem po njega u osijek a kako radi Napisem vam ovamo
 

Posted Tue 26 Aug 08 @ 9:16 am


(Old topics and forums are automatically closed)