Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: noober senior ..:..

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

zonkiHome userMember since 2008
ljudi pozdrav...
slusao sam DJeve sa VDJradio steama....
nije mi jasno kako moze da napravi licnu pesmu i jos ubaci glas....
moze naravno preko mikrofona..ali zar za to ne treba studio....
i zar je moguce da moze samo pored semplova/loopova i ostalih efekata da napravi original pesmu ne kopirajuci ni jednu druugu?


mali podsetnik:
Apollo 440 - Cant Stop The Rock
Rednex - Cotton eye Joe
Scatman Jonh - Scatman
Sash! feat. Rodriguez - Equador
??? - Puertarico [ako neko zna izvodjaca neka javi - pesmu ne mogu da nadjem ni na YT]
 

Posted Mon 11 Aug 08 @ 5:35 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Oni ubacuju loop samplove koji se zovu "Accapela".
Zadnja stvar ti je The Rumbar - Puertorico.
 

Posted Wed 13 Aug 08 @ 4:13 am
zonkiHome userMember since 2008
hvala za Rumbar....


pozZ
 

Posted Thu 14 Aug 08 @ 7:29 pm
WEBMASTHome userMember since 2008
HA HA HA

Zonky postoju program za *pravljemje* beatova loopova i slicno, koji koristi sampleove koji nisu jedinstveni , i skoro svaki dj ih ima u svoojoj pesmi.\
Ja sam bas time bavim u skoru cu ti postaviti moju pesmu da vidis sha ja radim


Pozz

 

Posted Sat 16 Aug 08 @ 12:49 pm
zonkiHome userMember since 2008
e hvala na informaciji....jos ako bi mi rekao kako se zove program.....mmmmm.......
postavi ovde link za skidanje ili slusanje....

zz
 

Posted Thu 21 Aug 08 @ 8:19 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Probaj program koji se zove Reason.
 

Posted Thu 21 Aug 08 @ 2:47 pm
ZA SVE VAS POCETNIKE KOJI SE MISLITE BACIT U PRODUKCIJU ZNACI PRAVLJNJE SVOJIH PJESAMA KRENITE PRVO OD FRUITI LOOPSA ZATIM REASON SONAR I NA KRAJU ABLE TON KOJA JE PRE MOCNA ALI JAKO KOOMPLICIRANA STVAR JA SAM REMIXIRO EURITHMICS U FRUITI LOOPS-U PA PA MOZETE GA POSLUSAT NA YOU TUBU ALI JE SAMO PROBLEM STO NISAM MOGO NAC ACAPELU OD SWEET DREAMS PJESME PA SAM MORO VUC TO VAN IZ PJESME---- http://www.youtube.com/watch?v=Tf034DobrQM
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 3:58 am
WEBMASTHome userMember since 2008
ja sam poceo of fruity loopa , ali i dalje ga korostim , i to 8.Njegov problem je sho ima nekakve midi sampeove , pa sam uvak morao skidati ili nabavljati dobre sampleowe.Sada radim na FL 8 , Reasone i Cubase koji je demo pa imam poteskoce. AbleTone je uglavnom za Remix i EDit , a moze i uzivo.kada zavrsim sa matricom editujem je preko Sound Forgr , ILI acid-a i swe na kraju spojim na Cubase - u.

Provaj naci acapellu na acapellas4u , imaju baas sve.Znas ti neki sajt za acapelle??
POOZZ iHvala
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 6:04 am
WEBMASTHome userMember since 2008
Tamo je besplatno , ali problem je sto mozes skinuti samo 5 za 30 dana.Bezweze!!!

E Slusao sam onaj tvoj ReMiX i sha da ti kazem nije lose samo onaj wideo jalo bezweze al nA KRAJU vAZAn JE Song

Po\zzz
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 3:15 pm
WEBMASTHome userMember since 2008
E sho se tice onix accappella za telo i um. Iskucaj to na google-u moras naci. Srecno!
 

Posted Fri 22 Aug 08 @ 3:18 pm
WEB MAST--bio sam na strannici nisam mogo nista skinit pa bi volio ao bi mi mogo ostavit LINK da me odma baci tamo-- a video sam samo onako stavio da nesto ide ono stvarno bezveze nista namjerno hehe..
 

Posted Sat 23 Aug 08 @ 2:42 am
WEBMASTHome userMember since 2008
ako mislis na acapellas for you , moras se prwo registrovati i onda udjes na acapelass i traziz sha ti treba.bez registragije nishta.


 

Posted Sat 23 Aug 08 @ 4:20 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Molio bih bez razmene linkova i diskusije o torrentima na forumu.
Hvala
 

Posted Sat 23 Aug 08 @ 9:32 am


(Old topics and forums are automatically closed)