Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: virtual dj console pitanje

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

abazHome userMember since 2008
e ovako s obzirom da sam ja iz cg kako mogu da dodjem do ovog uredjaja posto koristim virtual dj a ovo mi se jako svidja ...kolika mu je cijena i kako da dodjem do njga...i koristim neke cracovame verzije neznam dali moze radit na to....ako ne koliko kosta virtual da se kupi original ....ali najbitnbija je ova conzolica samo da dodjem do nje ako mogu ikako:)
 

Posted Sat 02 Aug 08 @ 3:22 am
abazHome userMember since 2008
evo sa sam malo gledao ovuda ova mk2 valjda mi se svidja e sad neznam koliko je dobra i koliko je dobra cijena ...
 

Posted Sat 02 Aug 08 @ 3:59 am
abazHome userMember since 2008
hm a ovaj hercules se kaci na usb ....to nije lose i nasao sam neke cene i nisu strasne ....samo jos jedino kako da ja dodjem do toga u cg......ili preko nekog od vas da uzmem ili od nekog ili tako nesto..........
 

Posted Sat 02 Aug 08 @ 4:11 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Koliko ja znam nema distiributera Hercules-a u Srbiji, za CG nisam siguran, ja sam ga bio uzeo pre godinu dana iz Austrije i to me je kostalo 50 evra extra sto se ne isplati po meni. Prodao sam ga jer nisam radio par meseci, ali posto sada ponovo radim, verovatno cu da uzmem Numark Total Control konzolu. Mozes je naci u Srbiji (moze neko da ti donese sigurno) u radnji Player ( www.player.rs ), kosta 260 evra i dosta je bolji od MK2 konzole.
Virtual DJ Pro verzija kosta 299$ :
http://www.virtualdj.com/buy/
Uz Total Control ces dobiti Numark LE verziju koja je dosta slicna VDJ i moze da ti zavrsi posao za pocetak.
Pozdrav
 

Posted Sat 02 Aug 08 @ 11:08 pm
abazHome userMember since 2008
e ako mi vjerujes evo dva dana po cijeli dan kopam po netu i neznam ni ja dje da nadjem da uzmem ovo...e sad nasaao sam onu behrindzer bcd 2000 ali nesto je ne hvale puno a ni ja nisam ljubitelj te marke...e sad jeli je imao ko i sta mislite valja li to icemu....
 

Posted Sun 03 Aug 08 @ 5:26 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ponavljam, izbegavaj Behringer, pogotovo BCD2000, ta kontrola ima fabricke greske, moze da se namesti da radi ali moras da budes naucnik za to. Ja sam imao Hercules MK2 i veoma sam zadovoljan sa njom ali je dosta mala pa moze da smeta. Razmisljam se da uzmem ili Hercules RMX ili Numark Total Control, RMX ima zvucnu ali ne mogu da je kupim ovde u Srbiji (nema garancije;) ) a Total Control nema zvucnu ali je ima u Srbiji sa garancijom. Jos jaci je Vestax VCI-100, pa mozda uzmem i njega.
 

Posted Sun 03 Aug 08 @ 11:03 am
abazHome userMember since 2008
ma uzeo bi i ja ovajtotal controlali mi je dosta skuplji od ovih neznam kolko sam sa parama dobar da ga uzmeme.....nego ako ne gde mogu da nadjem hercules mk2 ili rmx..nesto tako da nije prejaka cijena ako ima gde po srbiji da znas bilo kakav pa makar i polovan ili bilo kako javi mi uzeoo bi ...a beringher mi se svidja jer ima sve sto trba i zvucnu u sebi i dva ulaza i sve to ali beringher ni ja ne volim nekvalitetan je strasno....no jedino njega sam nasao u bg u neku firmu....ali ako ti ispadne gde ovo drugo javni mi al nemoj da je neka cijena
 

Posted Sun 03 Aug 08 @ 8:58 pm
abazHome userMember since 2008
e da i jos jedno pitanje za tebe alfe.....vidjeo sam onaj skin sa 4 pleyera ono.....kako da ga skinem posto mi trazi licencu a ja je naravno nemam mogu li ga kako skinuti
:))
 

Posted Sun 03 Aug 08 @ 11:49 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Nema Hercules-a nigde u Srbiji. Total Control je samo malo skuplji.
Za skin, zna se, kupi licencu ;)
 

Posted Mon 04 Aug 08 @ 5:47 am
OVO JE ZA ABAZA--E ABAZ RECI KOJI TI SKIN TREBA JA CU TI DAT NIJE PROBLEM---ALF ZNACI NE DOLAZI U OBZIR DA TE JA PITAM NESTO ONDA HA? :D
 

Posted Wed 20 Aug 08 @ 9:25 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Maki znas pravila, nema deljenja na forumu.
Svi korisnici koji se ne pridrzavaju pravila mogu biti banovani sa foruma. Vase IP adrese se snimaju pri svakoj poseti.
Hvala
 

Posted Thu 21 Aug 08 @ 4:09 am


(Old topics and forums are automatically closed)