Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: sluse i zvucnnici

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

pozdrav ljudi, novi sam ovde i za pocetak imam jedno pitanje :)
Tek sam se poceo bavit muzikom i ovaj kako mogu da namjestim ono da u isto vrjeme mogu cuti i na slusalice i na zvucnike?
 

Posted Fri 01 Aug 08 @ 6:21 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Moras malo bolje da objasnis sta hoces da uradis? U VDJ Pro verziji mozes da namestis da ti radi preslusavanje, za to ti treba najmanje 4 kanala na zvucnoj kartici ( 2xstereo), izaberes "Headphones" ili "External Mixer" u opcijama i setujes "4.1" mod.
 

Posted Sat 02 Aug 08 @ 11:11 pm
mislim da je to to..
Znaci ono nosnovno - kad radim prelaz da imam drugu pjesmu na slusalicama... na to sam mislio.
Znaci moram imat zvucnu kartu sa 4 kanala ?
 

Posted Sun 03 Aug 08 @ 7:56 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, danas svi racunari imaju 5.1 ili 7.1 zvucne kartice na maticnoj ploci tako da to imas sigurno, samo setuj zvucnu u 5.1 mod (u Windows-u).
 

Posted Sun 03 Aug 08 @ 10:59 am
 

Posted Tue 05 Aug 08 @ 7:57 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
VDJ si lepo setovao, mislio sam na Windows, setuj zvucnu karticu kao da hoces da koristis 5.1 zvucnike i trebalo bi da radi ok.
 

Posted Tue 05 Aug 08 @ 10:10 am
e vako, namjestio sam sve to... i sad u vrtualu, stavio sam nako kao na slici samo sam stavio front output.
I mogu namjestit da mi radi preslusavanje desne ploce, a ljeve ne mogu.. pa kako cu sad to?
Predpostavljam da gore treba ono headphone i MASTER podesit.. pa kako cu to stavit?
 

Posted Wed 06 Aug 08 @ 8:23 am
eo dobro je.. namjestio sam :)))

fala dj-alf puno ;)

Pozdrav
 

Posted Wed 06 Aug 08 @ 8:29 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Dobro je da si se snasao, i ja sam se pogubio :)
 

Posted Fri 08 Aug 08 @ 9:18 pm
jel se moze ovo napravit u 2.0 ili 3.0 verziji ?
 

Posted Mon 25 Aug 08 @ 5:11 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Moze u svakoj verziji ;)
 

Posted Mon 25 Aug 08 @ 5:54 pm
znate sta cu ja vama ljudi rec VDJ JE ZAKON..kazu svako moze bit dj sa ovim programom vjerujte mi moj brratic je zivi dokaz da nemoze..e sad sto se tice tih zvucnih lakse ti je uzet pdf i procitat verzija 5.0 je dala stvarno detaljni oppis kako spojit 4.1 zvucnu ali mozes imat to i sa 2 zvucne kartice znaci jednom koju dobije na maticnu i drugu koju kupis ja sam imo srece naso sam je u kanti za smece CREATIVE SOUND BLASTER PCI hehe..
 

Posted Tue 26 Aug 08 @ 9:24 am


(Old topics and forums are automatically closed)