Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: PPPOOOOOOMOOC!!!HHIITNNOOO!!!

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

WEBMASTHome userMember since 2008
Hey ljudi hitno mi je potrebna pomoc!!! U vezi je jednog efeecta neznam kako se zove. Nemogu lepo da opisem sha zapravo radi izgledace GlupO.
Recimo da olaksham ako iko ima pesmu CasCaDa-EweryTimeWeTouCh??? E pa napocetku TE pesme ima jedan efeecct , pre nego sho ona pocne da peva kao ono aaaaaaaaaaaAAAA a still hate your voice.... kao neki glass kojice pojacava i krene ^da Peva^. A KO STE me razumeli , molim vas pomofnite mi , i kazite kako se zove zove taj efecct, znam da nemoze U Vdj-u ali nebitno.
Alfe kad si 100%tno na forumu da popricamo o tomee/
Hvala Unapred
DJ Bizzy MaDDaSS
 

Posted Thu 24 Jul 08 @ 12:47 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Tu sam, ali ne znam na koji efekat mislis. Probacu da nadjem pesmu pa cu da cujem.
Pozdrav
 

Posted Fri 25 Jul 08 @ 11:54 am
WEBMASTHome userMember since 2008
aj molim nadji tu pesmu, treba mi hitno , pravim neku zuraju krajem avgusta DjBizzy Presents The Aliens vol2 , pa mi treba taj i jos par za konacnu obradu.Postavicu uskoro neku svoju pesmu iz tog albuma pa da vidim sha mislis

PoZdRaW
 

Posted Sat 26 Jul 08 @ 2:58 am
erxonPRO InfinityMember since 2003
To možeš sam napravit sa bilokojim audio editorjem. Uzmi jedan samoglasnik od vokala
(a, e, i, o, u), tako da je samo jedan ton (do 0.5 sekunde), stavi dug hall reverb na taj
dio (do 5 sekundi, samo wet bez dry signala), i na kraju okreni cjeli fajl da svira od nazad
napred (reverse).

To je to ;)

I text ide "I still HEAR your voice"... ne bi bila ljubavna pesma ako bi mrzila njegov glas.
 

Posted Sat 26 Jul 08 @ 12:43 pm
WEBMASTHome userMember since 2008
Hvala erxon , to sto si opisao , tako sam i dosad radio , ali mislin da postoji efect , u stvari siguran sam ali neznam mu ime , hvala jos jednom.
Imas mozda neki mix na web , da vidim sha ti radis , postavi link
ako imas.Koje programe koristis za *pravljenje* pesme , mozemo discutujemo ako si raspolan, samo kazi kad ces biti na forumu.
DJ Bizzy MadAss
Pozdraw
 

Posted Mon 28 Jul 08 @ 1:32 pm
erxonPRO InfinityMember since 2003
Nemam baš mixa, jer se više bavim produkcijom muzike i remiksiranjem.

www.barlenassi.com/erxon

Trenutno nemam direktne domene, al bit če nekad kad se sjetim...

Mislim ako želiš taj efekat napravit live, možda postoji plugin koji ti loopa
sekciju signala in napravi neki fade-in sa reverbom ili nešto.. ali ne bi znao
koji. Googlaj malo, možda ima neki VST.

Ako te zanima nešto drugo samo ti pitaj, zato postoji forum (i Alfe kad
ima vremena) :)
 

Posted Mon 28 Jul 08 @ 3:45 pm


(Old topics and forums are automatically closed)