Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: agora laptop - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
polla apo ta crash pou sumbainoun ofeilontai se bad files (mp3s), gi auto kalo tha einai toulaxiston ta tragoudia pou tha paikseis, i pou briskontai se playlists i se favorite folders (den sou leo ola giati tha teleiosei ta Fota) na ta kaneis "analyze".
Scan kaneis me deksi klik pano stin Local Database.
Kouragio, min agxonesai, ola tha pane kala.


Gia to xml arxeio kane rename oste na einai to sosto username
 

Posted Fri 29 Dec 06 @ 4:13 pm
dj dad m eswses,ekana rename to palio database,sto onoma pou einai to kainourgio database,(database nik) kai olo einai kanonika,kontepsa na pethanw,twra oso gia to analyse,den to ekana pote,kai ayta ta mp3 einai polypaigmena den nomizw na exoun provlima.na se rwtisw kati telika sto performances ti vazw?ena prin to best quality?kai ta safe mode kai overclock click i oxi?pio genikotera einai to swsto xwris polla riska.den prolavenw na tou kanw polles dokimes.
 

Posted Fri 29 Dec 06 @ 5:44 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
to performance sti mesi, ta oveclock kai safemode tsekarismena kai to latency sto Auto ki eisai etoimos. Thymisou episis na epilekseis apo tis idiotites ixou twn Windows na min bgazei ixous ta windows se periptoseis mynimatvn sflamatos, proeidopoisis, eisagogis cd klp.
 

Posted Sat 30 Dec 06 @ 10:09 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
BTW exeis dokimasei katholou video? Me tsekarismeno to hardware acceleration pos sumperiferetai, kollaei katholou?. H CPU termatizei otan kaneis load?. Xrisimopoiise to video skin gia na ta dokimaseis.

PS An den doulepseis video to "hardware acceleration" na einai uncheck !! An kai osa party exo kanei me video projectora exoun meinei stin istoria. Plaka plaka i idea tou video sto VDJ itan polu kali.
 

Posted Sat 30 Dec 06 @ 10:13 am
den exw prolavei na kanw katholou video,evala ta sets opws mou eipes,episis evala oti syndew me mikti kai evala to prwto,mono seporated sta dyo,ypirxe kai i epilogi 4,1 opou i o ixos vgainei apo alli eksodo tis kartas ixou.den kserw poio apo ta 2 einai kalytero. tha to epixeirisw kai sto magazi,i megali wra plisiazei.
 

Posted Sat 30 Dec 06 @ 5:17 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Tha paikseis me tin karta tou laptop???? Fantazomai pos oxi.

An loipon exeis alli karta ixou USB i alli, bale tin epilogi 4.1
Sto front (chanel 1,2) (prasini eksodos) bgainei i eksodos pros enisxyti kai rear (mauro) (chanel 3,4 ) i proakoustiki. Bebaia autin tin antistoixia mporeis na tin allakseis apo to sound setup tou VDJ.

Feugo tora ,,,pao na po ta kalanta,,,,Kali Protoxronia se olous !!!
 

Posted Sun 31 Dec 06 @ 10:21 am
epaiksa me tin eksoteriki karta ixou.ola kala pigane,eixe 250 atoma peripou to magazi osa kai xwraei,itan tigka.stin arxi epatha ena sok giati ekane parasita to laptop,enw otan epaize me ti mpataria tou den ekane parasita,eytixos ftiaxtike apo mono tou.kai episis otan epaiza sto telos to programma imoun toso methysmenos pou polla kommatia ta eida apo to virtual dj tin epomeni mera kai eida ti epaiza.alla
itan trelo party.kali xronia na exoume oloi!thanks gia ti voitheia kai pali!
 

Posted Tue 02 Jan 07 @ 2:32 am


(Old topics and forums are automatically closed)