Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: agora laptop - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

hello kai pali,lew n agorasw kainourgio laptop,exete kati kalo na proteinete?to thelw mono gia eppaggelmatiki xrisi.mono gia to virtual dj,ante kai gia kanena programa paragwgis.
genikotera eimai latris tis toshiba alla oti exete na proteinete einai dekton!!
 

Posted Fri 15 Dec 06 @ 10:58 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
apo tin pleura mou to mono pou exo na sou epistiso tin prosoxi, einai sthn karta grafikwn. Na min einai Shared, alla autonomi kai an einai dynato na einai kai dual. Kata ta alla Toshiba, Sony kai ksero psomi.
 

Posted Sat 16 Dec 06 @ 9:59 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
aa kai kati akoma 1Gb Ram oute k ligotero. Oi teleutaies ekdoseis tou Vdj xrisimopoioun oli tin minimi otan kanoun load, etsi oso pio polu minmi Ram exeis toso pio grigora ginetai to loading.
 

Posted Sat 16 Dec 06 @ 10:04 am
dj dad kapoio sygkekrimeno montelo den sou erxete e?kai epeidi den eimai poly twn ypologistwn ayto pou les gia karta grafikwn den exw katalavei akrivws ti ennoeis.vasika nai thelw kapoio laptop pou na mporw na xrisimopoiw sto full tis dynatotites tou virtual dj,kai oti exei na kanei me video mix kai ta panta.kai genikotera na min exw to agxos oti me kainourgies ekdoseis tha exw kollimata.
 

Posted Sat 16 Dec 06 @ 11:34 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
perimene merikes meres an den biazesai, tha koitakso na sou po, kai isos mporeso na testaro kapoia me to vdj.
Mono pes mou posa $$$ diatheteis.
 

Posted Sun 17 Dec 06 @ 2:20 pm
an mporeis tha me voithisei poly,arkei na min argiseis poly,giati 30dec exw party,kai thelw na to exw testarei arketa kai na to exw mathei afou to agorasw.
pistevw mexri 2000 kapou ekei.
 

Posted Sun 17 Dec 06 @ 2:40 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
ok, me 2,000 perneis sigoura kati kalo, perimene merikes meres aksizei ton kopo.
(Tha sou po giati..)
Video mix skopeyeis na kaneis ?
H mousiki sou posa GB einai ? tha xreiasteis kai eksoteriko skliro disko ?
karta ixou ? poia exeis tora ?
 

Posted Sun 17 Dec 06 @ 4:45 pm
video mix,den kserw giati o ypologistis pou eixa twra den to sikwne,alla tha thela na to psaksw.
exw ekswteriko skliro disko
kai karta ixou pou pali eixa parei syvoules apo edw kai mou exei vgei mia xara
exw tin maya EX7
tha se perimenw den tha kanw agora akoma,giati kserw oti to katexeis to antikeimeno.
 

Posted Sun 17 Dec 06 @ 5:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Mon 18 Dec 06 @ 1:09 am
 

Posted Mon 18 Dec 06 @ 4:32 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Opoio dialekseis kalo einai.
Ego exo ena HP bebaia ligo pio palio (nc6120), asteri.

PAntos me ta lefta pou diatheteis opoio pareis kalo tha einai sigoura. Ante me to kalo.
 

Posted Mon 18 Dec 06 @ 8:43 pm
yparxei kapoios tropos na grapsw to virtual dj sto neo mou laptop kai na min xasw ta cue kai ta configures pou exw kanei?
 

Posted Fri 22 Dec 06 @ 12:21 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
to xml arxeio tis database mesa sto virtualdj fakelo ... san ta matia sou.
Pires to pm mou ?
 

Posted Fri 22 Dec 06 @ 2:12 pm
nai to eida alla arga dystixos,pira to toshiva to tecra a7,me to adiavroxo pliktrologio telika!
 

Posted Fri 22 Dec 06 @ 5:22 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
kaloriziko, otan to testareis pes mas entyposeis.
 

Posted Fri 22 Dec 06 @ 5:51 pm
loipon mexri stigmis,prwton to evala sti full quality,kai o ixos ekane diafora skratsakia,molis ekana tick to safe mode kai to overclock(den itan klikarismena),stamatise,ante na to kanei elaxista,an kai otan kanw proakoustiki apo tin ensomatini karta ixou nomizw to kanei ligo pio entona,metefera to arxeio pou mou eipes,alla den metaferthikan ta ques ktl,mipos einai kapoio allo?ayto pou vrika exei t onoma tou ypologisti,diladi xml nikos bays ktl.kata t alla aytos o ypologistis den tha ton afisw n akoumpisei internet,oti einai tha ta metaferw apo ton enan ston allon,kai episis me kapoia dynati donisi,exei ena systima pou prostatevei ton skliro disko,kai sto leei,elpizw na min exei tetoia apo dynato mpaso!
 

Posted Sat 23 Dec 06 @ 2:33 pm
kamia apantisi mpas kai mporw na swsw kapws ta cues?giati oti vrika se database to metefera den eida diafora,akoma kai ta shortcuts den einai ta idia
episis gnwrizei kaneis giati mou kanei apo mesa kati skrats skrat otan paizei ena kommati,kai egw apo tin alli kanw diafora(peirazw tin entasi ta mpasa i oti na nai,alla to skrats skrats akougetai.
 

Posted Mon 25 Dec 06 @ 8:52 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
an exeis metaferei sosta to arxeio "VirtualDj Database (Nikos).xml"ekei einai ta cues. Tora ti mporei na symbainei.
1. Den einai to username (Nikos) to username pou mpaineis sta windows. Prepei na einai to idio.
2. Den exeis kanei scan disc sto VirtualDJ. den exei dld ftiaksei to mp3database.txt arxeio keimenou.

PS Dose prosoxi sto Username tou xml arxeiou. Mporei na einai akoma kai case sensitive.

Min termatizeis to quality deksia, balto kapou sti mesi. Pan metron ariston !!!

Xronia Polla
 

Posted Wed 27 Dec 06 @ 10:35 pm
xronia polla kai s evxaristw,etoimazomai pyretodos gia to savvato,evala to quality kapou sti mesi,alla eprepe na kanw unclick ta overclocking kai safe mode,alliws to synexize.alitheia den tha prepe na doulevei sto full?

meta ayto pou les,nai einai se allo onoma ta database,yparxei kapoios eidikos tropos pou kanei scan disc to virtual dj?telospanton exw liwsei 5 meres n akouw mousiki kai ta ksanavriskw sto peripou,kontevw na koufathw apo t akoustika.

meta kati asxeto......
pou th anoiksw kainourgio thema.
 

Posted Thu 28 Dec 06 @ 8:49 pm
:::::::::EDIT STO APO PANW:::::::::::::

evala sto ena parakatw ti poitotita kai unclick ta koutakia,kai tin wra pou paizoun ta kommatia akougonte kati dynata skrats,oxi synexomena,alla akougonte mia sto toso.episis xtes epathe to prwto tou crash,kai exw arxisei na tromokratoume to savvato exw party.to mono thetiko einai oti crashare kai to kommati synexize na paizei tha eixa mia elpida etsi kai to eixa pathei na prolavw na syndesw cidiera kai na to allaksw.
 

Posted Fri 29 Dec 06 @ 12:12 am
74%