Quick Sign In:  

Forum: General Discussion

Topic: Help!! I searc hungarian people!! HELP

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

I have a problem! I am a hungarian and i don't pretty well speak english!
But I like write messages eachwhere!
I have a question! Is anybody here who hungarian???? This is very important ME !!
Thank you very much for everybody
 

Posted Thu 25 Aug 05 @ 3:38 pm
BogeszHome userMember since 2005
Hi Posseidon,

im a Hungarian, also i type for you hungaryan.

Szóval mi lenne a problémád, hátha tudok segíteni!

Írd meg ide, s ha tudok segítek!

Üdv

bogesz
 

Posted Fri 26 Aug 05 @ 11:56 am
Hello Bogesz! Siker ez az találtam egy magyar embert is! :D:D:D:D:D:D:D Tényleg van még rajtunk kívül más is??? Vagy csak mi??? Egyébként érthető volt amit irtam????:D Vagy nem annyira?? Gondolom te perfect angol vagy nem??? Milyen régóta használsz virtual dj-t??? Pesti vagy?? Vagy esetleg más??

Huuh elég sok kérdés! Akkor ha majd válaszolsz visszatérek a problémámra ok???
U I: [[[[Ha találsz még magyart akkor majd nyithatunk egy magyar topicot is:D]]] áhh biztos hülye ötlet! Na BYE
 

Posted Fri 26 Aug 05 @ 8:03 pm
BogeszHome userMember since 2005
Hello Posseidon,

nem vagyok perfect angol (amolyan sokat nézem a cnn-t meg sokat nézem a weblapokat eredeti nyelven tudásom van)! Van még magyar emberke egy pár, hiszen magyar skinek is készülnek a progikhoz!
Virtual dj-t nem régóta használok, mert a mixvibes progija jobban tetszett, de most hogy van
hercules dj konzolom, azóta nézegetem ezt is!
Szóval mi lenne az a nagy probléma, ha véletlenül nem tudnék segíteni akkor max lefordítom a kérdésed a tech-support osztálynak. Na majd írj, ja és csak pesten dolgozom, de nem vagyok pesti,
3 évig warm-up dj / asszisztens voltam egy nagyon nagy Heves megyei disco-ssal/nak aki a magyar sztárdj-kel minden hétvégén együtt dolgozik. Ja és jó barátom is! Azt elfelejtettem hogy 1 évig fénytechnikus is voltam, ott kezdett érdekelni a disco mint munka. Mára csak magamnak zenélek!

Na írj,

üdv

Bogesz
 

Posted Mon 29 Aug 05 @ 12:04 pm
Hali! ! ! ! ! !

Én meg épp most akarom elkezdeni 16 évesen!:D Már kb fél éve szórakozgatok a Virtual dj-vel előtte atomix volt! Tervezem hogy veszek egy erősítőt, hangfalakat, és végül egy keverőt! Te mennyi idős vagy??
Milyen progid volt eddig?? Nem tudnál egy linket ahol letölthetném??? Előre is THX! :D
Tényleg tudod hogy mennyi hozzászólás kell hogy tudjak FX-eket letölteni és jobbfajta samplékat????
Ha nem sok akkor van egy ötletem!

Na szóval az lenne a gondom hogy nálam a LOOP 1/4-nél és 1/8nál elcsúszik és ez nagyon észrevehető!
Nincs esetleg valami ötleted hogy mért??? :(((((((
Ja és még az hogy: Nagyb hallgatom a zenét mixelek és ugy a 20-30adik számnál elkezd szaggatni!! Nem annyira, de észrevehető! Aztán kilépek a progiból aztán vissza elindítom azt a számot ami szaggatott és már nem szaggat tök jól megy! Aztán megint 20-30ik szám és megint??? :((((((((
Ez mitől lehet????
ELŐRE IS KÖSZI A HELPET! ! !

ByE, PoSSy!

 

Posted Wed 31 Aug 05 @ 6:34 pm
BogeszHome userMember since 2005
Hi,

én is ennyi idős voltam amikor nekikezdtem. Most 21. Én mindig is a Mixvibes szoftvert használtam. De nemrég vettem egy Hercules Dj konzolt, és ahhoz is van Mixvibes. Egyébként csak "igazi" rendszereken dolgoztam, mint Pioneer 100 CDJ és Pioneer 300 vagy 500 keverő.
A szagattásra szerintem (ha windows alatt vagy) a feladatkezelőben keresd a választ, vagy a vinyód lassul be, vagy víruskereső, vagy tűzfal, vagy nem tudom. Letöltésre meg üsdd be valami keresőbe hogy dj software, meg mp3 mixing és kész!

üdv

Bogesz
 

Posted Tue 06 Sep 05 @ 4:39 pm
Hello!

Köszi szépen a Helpet! Majd utánna járok a Mixvibes szoftver iránt! Egy ilyen Pioneer 100 CDJ vagy Pioneer 300,500 mennyibe kerül mostanság??? Meg meg tudnád e mondani, hogy szerinted melyik a legjobb keverő! Nem olyat akarok venni, mert biztos nem olcsó! csak érdekel:D:D:D előre is thx
Te tudod-e, hogy mennyi hozzászólás kell ahhoz, hogy tudjak letölteni komolyabb fxeket és sampléket???? (mert azt akár el is érhetnénk)

Bye
Possy
 

Posted Mon 12 Sep 05 @ 10:31 pm
Hi,

We need a professionnal version user to read/moderate this topic, or it will be closed.

So please speak english here now.

Thanks
 

Posted Tue 13 Sep 05 @ 10:50 pm
Ok and where do i speak hungarian?????
Pls answer the question!
Thank you, Possy!
 

Posted Wed 14 Sep 05 @ 7:58 am
Hy!
Where do i speak hungarian??
Somebody help me! PLZ!
Thank you!
 

Posted Sun 25 Sep 05 @ 1:42 pm
wyworgPRO InfinityMember since 2003
Posseidon, when a hungarian user buy the software and that user want help a VirtualDJ then he will moderate a new hungarian forum.. Thank you.
 

Posted Sun 25 Sep 05 @ 8:33 pm
BogeszHome userMember since 2005
Hi All,

ok, i have purchased a DJ console, can i make a hungarian topic, and can i moderate this?
I know i must be write in the numbers from my console for indentification!

Please hlp for us.....

thanks
B
 

Posted Thu 29 Sep 05 @ 2:40 pm
Hi moderator!

Please Help For Us

Thank you...

PoSSy :D
 

Posted Thu 29 Sep 05 @ 5:40 pm
Bogesz sorry the the djconsole edition is not what we call "the full version".
 

Posted Thu 29 Sep 05 @ 6:07 pm
Hello en is magyar vagyok aszt szeretnem megkerdezni hogy hogy tudnek nagyob user levelt el erni
 

Posted Thu 29 Sep 05 @ 8:56 pm


(Old topics and forums are automatically closed)