Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: problhma hxou

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

paidia geia sas exo problima me ton hxo.pidane ta tragoudia dokimasa sound configurations,ekana update thn karta hxou alla tipota,ti mporei na ftaiei?
 

Posted Tue 11 Feb 03 @ 9:52 pm
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Grapse ti configuration exeis.
 

Posted Tue 11 Feb 03 @ 10:06 pm
exo mia karta hxou kai ena eixeio ,karta soundblaster pci 128 san sound configuration.prota to eixa me to default skin alla meto skin sou 800x600(v2,1) diorthothike amesos omos me to format pou ekana pali ta idia
 

Posted Wed 12 Feb 03 @ 8:19 pm
kai kati allo giati otan bazo skin 1024*768 sthn othoni mou kai aneigo to programma mou allazei se 800*600,pos mporo na to kano na dexetai 1024*768?tnx
 

Posted Fri 14 Feb 03 @ 8:24 pm
pata to koumpaki gia maximize panw sto skin kai tha sto bgalei ok.
 

Posted Fri 14 Feb 03 @ 10:02 pm
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Ti windows exeis?
 

Posted Sat 15 Feb 03 @ 11:01 am
exo windows mellenium
 

Posted Sun 16 Feb 03 @ 7:17 am
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Me ta win 98 kai Me to atomix den mou exei parousiasei pote kanena problima skiping sta tragoudia. (2 xronia ka8e brady 4 wres pote den pidise tragoudi) Kai apo oso exw dei kai se alla forum den yparxoun idiaitera provmimata skiping se win 98 kai Me. Otan ebala win2000pro diapistwsa oti to atomix den crasari pote (pio axiopista win) alla se orismenes periptwseis yparxoun provlimata skiping)
Sta win Me yparxei mia seira pragmatwn pou prepei na koitaxeis.
1. Na min trexoun sto paraskinio alla programmata opws antivirus, diktya,ektypwtes ktl.
2. Defrag syxno ston skliro me ta mp3
3. Exetasi diskwn.
4. Swstoi drivers kartas hxoy. (ena test einai sto sound configuration tou atomix na yparxoun kai i karta primary sound driver kai i soundblaster 128 pou exeis.)
5. Drivers gia to directx kai energopoiimenes oi epitaxynseis.


Koitaxe ayta kai to provliama yparxei akomi grapse kai pali

Kali epityxia.

AAA ti mixamima exeis.. CPU, RAM ?
 

Posted Sun 16 Feb 03 @ 10:32 am
telika akoma den exo kataferei na to ftiaxo.allaxa kai pc alla pali ta idia dhdaei synexeia.epishs paraxeno einai oti me to palio pc celeron 633mhz 128ram doulebei mia xara.exo kanei xoris plaka pano apo15 defrag kai scan disk.me to v2.0 den eixa kanena problima.auta an mporeseis na breis ti ftaiei reply.thanx

psaxno episis to skin toy mixalh greecev2.0 alla se 800x600alla den to brisko.
 

Posted Sun 06 Jul 03 @ 7:38 am
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Den yparxei to Greece 2.0 se 800x600. Se ayti tin analysi yparxei mono to Greece sti diey8insi http://www.atomixmp3.com/addons/view.html?type=Skin&show=all&page=2

Ka8e fora poy eixa problima skiping htan 8ema configuration. An exeis win2k or xp pata ctrl-alt-del kai des poia programmata trexoun sto paraskinio. Arxise na termatizeis ena-ena kai des ti allazei sto atomix. Ena test poy mporeis na kaneis einai otan kaneis format meta ta windows na peraseis mono to atomix kai na deis an kanei skiping.
 

Posted Sun 06 Jul 03 @ 8:40 am


(Old topics and forums are automatically closed)