Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΝΕΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ MACOS:BIG SUR

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
Καλησπέρα παίδες

Το macbook μου έβγαλε ένδειξη για αναβάθμιση λογισμικού σε Big Sur...
Έχει δοκιμαστεί σε αυτό το λειτουργικό το VirtualDj?
Προχωράω σε Update ή περιμένω?
 

Posted Sat 14 Nov 20 @ 11:44 am
Όπως πάντα με τις αναβθμίσεις του MAC OS X, να περιμένεις
Το VirtualDJ τρέχει μια χαρά σε Big Sur. Οι drivers από πολλές κονσόλες είναι άλλο θέμα όμως...
Αν θυμάμαι καλά έχεις Denon. Η Denon DJ έβγαλε ανακοίνωση και έστειλε e-mail πριν από 2 μέρες στους χρήστες να μην προχωρίσουν ακόμα σε αναβάθμιση.
 

Posted Sat 14 Nov 20 @ 6:47 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :
Όπως πάντα με τις αναβθμίσεις του MAC OS X, να περιμένεις
Το VirtualDJ τρέχει μια χαρά σε Big Sur. Οι drivers από πολλές κονσόλες είναι άλλο θέμα όμως...
Αν θυμάμαι καλά έχεις Denon. Η Denon DJ έβγαλε ανακοίνωση και έστειλε e-mail πριν από 2 μέρες στους χρήστες να μην προχωρίσουν ακόμα σε αναβάθμιση.


Καλησπέρα Mr.!
Είπα αυτή την φορά να πρωτοτυπήσω και να ρωτήσω πριν κάνω την αναβάθμιση!!!χαχαχα
Δυστυχώς Denon (MC6000 MK2)δεν έχω εδώ και πολύ καιρό, δεν αντιστάθηκα και πέρασα στο άλλο ''στρατόπεδο''...PIONEER.Τώρα έχω την DDJ-800 και από πολύ παλιά αλλά τίμια, άξια και λειτουργικότατη μια HERCULES RMX2 GOLD.
Το διάβασα αυτό για την DENON σε forum τους να μην προχωρήσουν ακόμα σε BIG SUR...

Έχουμε κάνα νέο από το ''στρατόπεδο'' της PIONEER?

 

Posted Sat 14 Nov 20 @ 7:13 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Μόλις βρήκα την απάντηση (STOP UPDATE)....την ''βάζω'' to whom it may concern...

10 November, 2020

macOS Big Sur compatibility
macOS Big Sur, a new version of Apple’s operating system, is about to be released.
We’re currently reviewing the compatibility of our software and hardware with the new operating system.

We expect our testing to be complete by late December 2020 and will provide updates when we’re able to.
Until then, we can’t guarantee our products are compatible with the new operating system.

Please delay updating to macOS Big Sur until we confirm compatibility
 

Posted Sat 14 Nov 20 @ 7:23 pm
Σηγνόμι τα ελληνικά μου. Δεν έχω γράπσει στα ελληνικά για πολλά χρόνια. Εγο έκανα upgrade στο καινούριο Mac OS "Big Sur". Έχω MacBook Pro 15 (2016). Την περασμένη ευδομάδα, προσπάθισα το Rekordbox, Serato, και το Virtual DJ 2020. Όλα αρχίσανε άλλα μονο το Virtual DJ δεν έκανε Crash άλλα μόλις έπεζε, το Pioneer DDJ-1000, δεν δούλεβε καλά. Εχθές Pioneer Ευυαλέ καινούριο Rekordbox 6.4.0. Αυτό το version δούλεψε οραία μαζή με το 1000. Αλλά το VDJ έχει τα έιδια προβλήματα τώρα. Νομίζω το VirtualDJ πρέπει να φιάξει το MIDI για τα controllers.
 

Posted Sun 29 Nov 20 @ 6:27 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
αν και δεν εχω το ddj 1000 και ουτε και μακ με το big sur αυτο που διαβαζω ειναι οτι ακομα δεν εχουν ενημερωθει σωστα οι drivers απο τις κονσολες..
 

Posted Sun 29 Nov 20 @ 10:35 pm


(Old topics and forums are automatically closed)