Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Αναζητηση RegClean για vdj LE 7.4.7

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπερα,εχω προβλημα με τον ηχο,μαλλον απο κατεστραμμενα αρχεια(?)...με αποτελελεσμα να εχω πολλα παρασιτα.
Το οποιο το εχω αντιμετωπισει στο παρελθον, με ενα regclean που μου εστειλαν με μειλ,και επειδη το εχω χασει,μπορει καποιος
να βοηθησει?....ευχαριστω
 

Posted Sun 24 Mar 19 @ 12:46 pm
Ή τα έχεις μπερδέψει ή δεν τα γράφεις ορθά...

Η Registry των Windows είναι μία βάση δεδομένων (τρόπον τινά), στην οποία εγγράφονται όλες οι ρυθμίσεις των Windows, αλλά και των προγραμμάτων που εγκαθίστανται στο PC /Laptop σου.

Το RegClean είναι ένα software, το οποίο διορθώνει - "καθαρίζει" την registry, από τιμές - ρυθμίσεις - "κλειδιά" προγραμμάτων (ή ιών) που έχουν εγκατασταθεί και κατόπιν απεγκατασταθεί από το PC/Laptop.

Το εν λόγω πρόγραμμα, εάν τελικά σου χρειάζεται, μπορείς να το βρεις free στο net (την απλή έκδοση, όχι την pro), δεν χρειάζεται να στο "δώσει" κάποιος.

Από κει και πέρα, δεν μπορώ να σκεφτώ πως το regclean "βοηθάει" στο πρόβλημα με τον ήχο σου.

Όπως και να χει, θα σου πρότεινα να κάνεις καλύτερα μια "καθαρή" εγκατάσταση του VDJ, ακολουθώντας πιστά τα βήματα εδώ: https://www.virtualdj.com/user/PhantomDeejay/blogs/4800/__928___969___962____957___945____954___940___957___949___964___949____960___955___942___961___951____945___960___949___947___95.html
Εννοείται πως εάν κάτι δεν καταλαβαίνεις, πρώτα ρωτάς και μετά ενεργείς, ώστε να μην υπάρξει πιθανότητα να τα χάσεις όλα...
 

Posted Sun 24 Mar 19 @ 1:17 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
το registry clean δε νομιζω πως εχει καμμια σχεση με το θεμα σου...καλυτερα ακολουθησε την συμβουλη του αποπανω...
 

Posted Mon 25 Mar 19 @ 7:25 pm


(Old topics and forums are automatically closed)