Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: problem sa zvukom na VDJ 7.3 pro

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

denisosHome userMember since 2013
Pozdrav svima ovdje od novog clana i da vam odmah kazem sto me muci i s cime imam problemcic...presao sam VDJ prije dva mjeseca i s vremena na vrijeme mi se desava to da dok radim mi se zvuk pocnje smanjivati i pojacavati,i malo kao da pucketa....onda odjednom prodje i sve bude normalno..dva vikenda odradim bez greske,i onda opet isto...prije mi se to desavalo dok je bio na automixu,sinoc mi se to desavalo jedno pola sata dok sam radio (automix iskljucen bio),neznam vise sto bi pogledao ili nastimao u njemu da mi to sve normalno radi,jer nema pravila..nekad odradim tri cetiri veceri bez problema,a nekad pocne zezati od pocetka,i prodje samo od sebe..radim na HP laptopu u njemu je intel dualcore (2.2 Ghz), 3 gb ram-a,radim na WIN 7 32bit,SP1,koristim externu zvucnu M-Audio conective,i za nju skinio drivere sa njihove stranice i SP1 za WIN 7....Moram napomenuti da kolega koristi isti VDJ kao i ja (on mi ga je i dao),postavke su nam identicne,osim sto on radi na controleru a ja na mixeru...i njemu se to nedesava,meni da....eto,ako netko zna rjesenje,neka pomogne :-)...pozdrav svima
 

Posted Sun 27 Jan 13 @ 2:15 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
cao,

m-audio connective je extra ;)

cudi me tako ensto.
Jel koristis neku mixetu ?
 

Posted Mon 28 Jan 13 @ 12:15 pm
denisosHome userMember since 2013
da,koristim pioneer DJM 700....
 

Posted Mon 28 Jan 13 @ 4:12 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
jel si u konfiguraciu ubacio da koristis mixetu ?
 

Posted Mon 28 Jan 13 @ 6:42 pm
denisosHome userMember since 2013
prijatelju,nisi sve procitao...pise ti liepo da sam skoro dva mjeseca na vdj,i da odradim dvije tri svirke bez problema,onda u pola posla pocne zezati...nisam pocetnik,pa da neznam osnovne stvari nastimati,ali ovo mi se nije nikad dogadjalo,pa sam potrazio pomoc ovdje
 

Posted Tue 29 Jan 13 @ 3:14 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
registriraj svoju VDJ pro verziju pa mogu da pitam Atomix Producer
 

Posted Wed 30 Jan 13 @ 5:34 am


(Old topics and forums are automatically closed)