Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Mc Crypt pomoc

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

kupio sam Mc Crypt kontoler,dobio sam uz njega VDJ cd,instalirao,prikljucio kontroler,i sve lampice su se upalile,samo rade diskovi za skrec,tj reaguju lampice na dodir!!!nista drugo ne reaguje,kad pokusam da ukljucim VDJ pise da kontroler nije detektovan i to je to!!!
potrebna mi je pomoc,sta da radim,i gde da se obratim za popravku!!hvala unapred na pomoci!!!
Pozdrav...
 

Posted Fri 05 Oct 12 @ 3:16 pm
koji ti je to kontroler mc crypt predpostavljam da imas krekiranu verziju virtual dj ili si dobio LE verziju Le verzija se dobije uz neki kontroler..

uglavnom koji ti je kontroler ?
 

Posted Sat 06 Oct 12 @ 1:30 pm
Mc Crypt midi-5 controller...dobio sam cd VDJ LE uz njega,instalirao sam ga,i kad pokusam da pokrenem pise da kontroler nije detektovan i VDJ se udasi...neznam u cemu je problem..dali je kontroler pokvaren ili sta je vec u pitanju..
 

Posted Sat 06 Oct 12 @ 6:13 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
glupo pitanje jel si instalirao driver sa controller ?
 

Posted Tue 09 Oct 12 @ 1:50 pm
nisam dobio cd sa drajverina..samo usb kabl i VDJ cd...gde mogu da nadjem drajvere,ima li na netu??
 

Posted Wed 10 Oct 12 @ 2:32 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
to je ta greska ;)

moras nazalost sam da potrazis.
Moras prvo da instaliras Driver pa onda tek da ukljucis Controlller
 

Posted Wed 10 Oct 12 @ 1:02 pm
gde da nadjem,onaj ko mi prodao nema taj cd...
kako mogu da dodjem do cd-a sa drajverima??ima li na netu??
 

Posted Wed 10 Oct 12 @ 1:39 pm
ako jogovi rade (one kao 2 ploce koje okreces) onda bi trebalo sve radit ajde potrazi ipak te drivere na internetu ili odi ovdje i pogledaj dali ima
http://www.virtualdj.com/addons/controllers.html

neznam oces usit ista nac ali vrijedi pokusat u slucaju da ne.. jebiga samo google ti moze eventualno pomoc mora bit negdje na internetu :)
 

Posted Thu 25 Oct 12 @ 9:27 am
limunLE userMember since 2012
imam totalno isti problem,a drajvera nigde?
 

Posted Sat 27 Oct 12 @ 8:19 am
iskeeHome userMember since 2012
pozz.svima !
da li ima neko drajvere za miksetu:mc crypt midi-1.jednostavno je ne vidi kad ukljucim je u usb-port?!
 

Posted Sat 27 Oct 12 @ 9:43 am
iskeeHome userMember since 2012
dzaba se mucimo.kada smo otvorili miksetu bilo je izgorena neka kola u vezi usb-napajanja,zbog toga ga ne vidi racunar a ne problem sa drajverima ili sta vec!!!
 

Posted Sun 11 Nov 12 @ 3:59 pm
e jegiba.. zato ljudi kuputje dobre kontrolere :)
 

Posted Mon 12 Nov 12 @ 1:57 pm
da li je iko resio problem sa tim sranjem od kontrolera?posto ga bas danas na poklon dobih,ali ku*accc...ne postoji u racunaru kad se prikljuci(osim 1 lampice)?
 

Posted Thu 21 Nov 13 @ 8:30 pm


(Old topics and forums are automatically closed)