Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Laptop mono gia djing

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

alexmakPRO InfinityMember since 2009
Gia sas k pali! Apofasisa na agoraso ena laptop to opoio thelo na to exo mono gia to virtual dj... pezo pio poli mousiki k kamia fora pezo tpt karaoke.. Eixa dei se se ena sxetiko thema apo ton dad oti tou ipate na dokimasei ena programa to DPC Latency cheker.. gia pite mou pio polles leptomeries, ti na prosexo, kapia kali marka gia autin tin doulia, kai sxetika programata san to DPC.. euxaristo :)
 

Posted Tue 22 Mar 11 @ 7:11 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Apo ti stigmi pou den paizeis video, den einai anagki na koitakseis tin karta grafikwn, kai den tha xreiastei na pareis kana laptop toumpano. Genika na ksereis oti pio poly paizoei rolo to pws einai stimeno to laptop kai an oi drivers pou to synodeuoun douleuoun swsta xwris provlimata. Tha valeis loipon to DPC Latency Checker se ena stikaki, kai tha pas se kapoio katastima me stimena laptop. Se kathe laptop pou tha sou kanei klik kai analoga me ta lefta pou diatheteis tha xwneis to stikaki kai tha trexeis to DPC. Dokimase na anoikseis kai merikes efarmogers sto background, kai dokimase ton skliro disko taytoxrona me diavasmata. An deis tis grammes prasines to pairneis, an deis kitrina polla i kai kokkina, makrya.

Episis simantiko einai na gnwrizeis kata poso i karta ixou sou exei statherous drivers gia to leitourgiko. An pareis laptop me 4GB RAM dld Win7 64bit vevaiwsou gia tous drivers.
 

Posted Tue 22 Mar 11 @ 7:29 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
euxaristo dad..!Kana 500ari leo na doso.. Thimame o apopsis sou eixe pei k gia allo ena programataki an thimame kala.. thimase mipos pio einai?
 

Posted Tue 22 Mar 11 @ 8:12 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
Pos tha katalavo an i denon k to virtual dj sinergazete me windows 7 64 bit???
 

Posted Wed 23 Mar 11 @ 4:29 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To VirtualDJ sigoura trexei aprovlimatista se Win7 64bit. Nomizw to idio kanei kai i Denon. Exw tin entypwsi oti o Phantom trexei 64bit.
 

Posted Wed 23 Mar 11 @ 4:30 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
 

Posted Wed 23 Mar 11 @ 4:52 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
exoume to idio mono pou egw tsimpisa to montelo me 17" ara othoni kai megalyteri video memory logw video.

To mono spastiko me to laptop einai oti den exei lampaki gia ta Caps Lock. Pou kollisa twra tha mou peis.. tespa. Stis dokimes pou eixa kanei me to DPC itan kataprasino livadi me xamilo xortaraki.. :p
 

Posted Wed 23 Mar 11 @ 5:15 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
vrika k auto omos.. http://www.multirama.gr/products/product?pid=0545740&catid=010200 piga simera sta multirama me to flashaki k dn me afisan na trexo to programa :S anamesa apo auta ta dio eimai.. i Lenovo leei san marka?? mou ipane oti tin vgazei i abm kapos etsi k oti einai pio exidikeumeni sta laptop.. ti lete? episis dad autos o acer exei ta idia pramata me esena?? (epexergasti-mnimes-karta grafikon ktl)
 

Posted Thu 24 Mar 11 @ 7:55 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
nai mono i othoni allazei kai i mnimi tis kartas grafikwn. Ti paei na pei den se afisan????? Egw den tous afisa epilogi na rwtisw,,klp. Piga kaeteutheian kai evala to flashaki.. :p
Mono sto Plaisio mou tin eipe kapoios, kai tou eipa oti an den treksei mia efarmogi DEN AGORAZW... opws katalavaineis me afise.
 

Posted Thu 24 Mar 11 @ 8:30 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
ti na po einai vlakes! afou foraei kalitero epexergasti to lenovo dn tha einai k kalitero re dad? pio protimas esi apo ta dio? eixes dokimasei tote kana lenovo?
 

Posted Thu 24 Mar 11 @ 8:53 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Apo lenovo den kserw na sou pw kati. Ki egw to Acer to xw dyo mines, opote einai freskotato kai den exw akoma empeiria apo support klp. Oti se fwrisei o Theos !
 

Posted Thu 24 Mar 11 @ 10:01 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
ok euxaristo dad :).. mallon kata lenovo leo mias k einai kalitero sta xaraktiristika..
 

Posted Thu 24 Mar 11 @ 10:09 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
euxaristo gia tin politimisas voithia! telika prin ligo paragila to lenovo.. tin tetarti - pempti tha to exo :D
 

Posted Thu 24 Mar 11 @ 11:04 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
pedia irthe simera to laptop (lenovo)... evala to dpc latency to <<kourasa>> ligo k mou anevase mexri 2133μs ... xalia?? :/ episis ti mou protinete na tou kano gia na to elafrino...
 

Posted Fri 01 Apr 11 @ 10:28 am


(Old topics and forums are automatically closed)