Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Sxetika me filter folder

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Exw ta play list mou xwrismena se 80's - 90's - rock, pop kai ta loipa. Mporw mesa stous fakelous na exw enan, dyo, treis filter folter me ta bpm pou tha epileksw gia ton kathena.
To lew afto giati ftiaxnw enan filter folter p.x. me bpm 110-115 kai moy deixnei ola ta tragoudia apo tis play list me afta ta bpm, ellinika kai ksena.
Yparxei tropos?
 

Posted Sun 02 Jan 11 @ 4:34 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ta filter folders den mporoun na diaxeiristoun tis playlists. Kai oute mporeis na exeis nested playlists.

H symbouli mou einai katarxin na metatrepseis oles tis playlists se VirtualFOlders. Dld ftiaxneis ena VirtualFolder me etiketa as poume 80s. Anoigeis tin playlist me ta 80's (na blepeis dld ola ta tragoudia sto kentro i deksia), ta boutas ola kai ta petas (drag n drop) sto fakelaki (VirtualFolder).

Twra ti mporeis na kaneis sti fasi pou eisai. Na dwseis se ola ta arxeia mias playlist mia koini timi se kapoio pedio. An den thes na xalaseis to genre i kapoio allo pedio (comment klp),mporeis na xrisimopoiiseis ena apo ta "adeia" field 1 kai field 2. Epilegeis dld ola ta arxeia mias playlist (Ctrl+A), deksi klik File Infos, vazeis sto Field1 as poume playlist80s kai kaneis Apply to ALL.
Meta mporeis na diaxeiristeis me ena Filter Folder to pedio auto.
 

Posted Sun 02 Jan 11 @ 5:24 pm
ok tha to dokimasw na dw ti ginete. Mporeis na mou peis pws allazw ton browser na mou deixnei prwta Artist kai meta title. Kapou to eixa diavasei palia alla den to vriskw twra.
 

Posted Sun 02 Jan 11 @ 6:02 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
theologos3 wrote :
ok tha to dokimasw na dw ti ginete. Mporeis na mou peis pws allazw ton browser na mou deixnei prwta Artist kai meta title. Kapou to eixa diavasei palia alla den to vriskw twra.

Oti diabases palia gia tin registry htan gia palia version.
Tora kaneis deksi klik pano stis etiketes Artist, title klp kai exeis ena menu na energopoieiseis pedia ston browser kai na allakseis tin seira tous.
 

Posted Sun 02 Jan 11 @ 7:42 pm
Panefkolo!! thanks!!
 

Posted Mon 03 Jan 11 @ 10:42 am


(Old topics and forums are automatically closed)