Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: DATABASE

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

thelw voitheia..loipon katevasa tin kainourgeia ekdosi to vdj home...kai panta otan kanw format exw to idio provlima me tin database xanw ta BPM sinexeia kai genika ta cue kai ta loipa...den kserw ti na apothikefsw kai pou....exw kratisei se enan skliro ekswteriko ena egrafo pou lei virtual dj database v6 kai ena allo pou lei virtual dj local database v6...to paw sta egrafa sto fakelo tou vdj kai pali tpt...ti na kanw gia na ksanavrw ta BPM mou???
 

Posted Tue 28 Dec 10 @ 6:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
aekpanos wrote :
thelw voitheia..loipon katevasa tin kainourgeia ekdosi to vdj home...kai panta otan kanw format exw to idio provlima me tin database xanw ta BPM sinexeia kai genika ta cue kai ta loipa...den kserw ti na apothikefsw kai pou....exw kratisei se enan skliro ekswteriko ena egrafo pou lei virtual dj database v6 kai ena allo pou lei virtual dj local database v6...to paw sta egrafa sto fakelo tou vdj kai pali tpt...ti na kanw gia na ksanavrw ta BPM mou???


to arxeio "virtual dj database v6" tha to baleis sto fakelo
....\Documents\VirtualDJ

kai to arxeio "virtual dj local database v6" tha prepei na einai IDI se kapoion allon disko opou ekei eixes tragoudia pou epaizes me to vdj.
de to peirazeis, to afineis opos einai kai paizeis mesa apo to virtualdj.
se periptosi pou den yparxei auto to arxeio ston allon disko, tote to kaneis epikolisi se auton.

se alli periptosi pou ta tragoudia itan allou kai tora ta ebales allou, pes mas edo ti ekanes kai pou ta ebales gia na boithisoume.

 

Posted Tue 28 Dec 10 @ 6:41 pm
to ekana kai pali tpt den vgazei ta BPM...:(SE efxaristw pantos gia ton xrono sou!!
 

Posted Tue 28 Dec 10 @ 6:58 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oraia, afou exeis balei ta arxeia ekei pou leme, meta mesa apo to browser tou vdj bres to fakelo pou exei ta tragoudia
kai kanei deksi klik pano tou kai "add to serach db"
 

Posted Tue 28 Dec 10 @ 7:37 pm


(Old topics and forums are automatically closed)