Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Ηρθε το εργαλειο ! :D - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Ενας φιλος μολις παρελαβε


Αύριο θα της βάλω χέρι....... μέχρι το καλώδιο του ρεύματος χιχιχιχιχιχιχ και το σαββατο παρτακι για να ξεπαρθενιαστει!
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 4:24 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Oraio grafeio,... apo ti ksylo einai ? )))
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 4:50 am
Belanidia! alla koita liiiiiiiiiigo pio panw :D
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 4:53 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
Xeskiseti to savato k kane k ena review gia emas pou dn exoume tin dinatotita na to skisoume ;)
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 6:31 am
Dont worry prwta ligo na to psa3oume kai meta oti thelete
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 7:07 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
okk megale ;)..
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 7:33 am
etsi einai s'afth th zoh. O,ti plhrwseis pairneis! Kales dokimes efxomai!
 

Posted Thu 18 Nov 10 @ 8:17 am
1) To traktor poy dinei (to software) paizei kai mono toy h xreiazetai kai to controller?
2) Paizei me virtual?
 

Posted Fri 19 Nov 10 @ 8:01 am
to software pou paei mazi paizei mono me to s4. alla syntoma 8a kykloforhsei h idia (h paromoia ekdosh) san upgrade gia to traktor.
 

Posted Fri 19 Nov 10 @ 11:20 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
leonidassr wrote :
h idia (h paromoia ekdosh) san upgrade gia to traktor.


...Payed $$$ upgrade...
 

Posted Fri 19 Nov 10 @ 6:30 pm
profanws.... tpt dn einai free edw! :P
 

Posted Sat 20 Nov 10 @ 12:58 am
Xthes egine kai to prwto live me to Ergaleio.

Basika xarakthristika pou kanoun entupwsh apo to prwto agkigma. Einai panalafro ,einai pio elafru apo to vestax alla tautoxrona einai gerh kataskeuh. Ta koumpia play pause ktl einai lastixenia me periergo feeling alla sigoura den pinoune. Ta knobs tou einai allen & heath me oti auto shmainei. Douleuei apsoga se Hp laptop (giati eixame problhma me thn karta hxou alla me tous kainourious drivers kai to hp 3etias den hphr3e kanena problhma)
Ta koumpia einai se terasties apostaseis. Den paizei na kaneis lathos. Einai pragmatika plug n play den xreiazetai kan na anoi3eis manual gia na to doulepseis. Sta prwta 2-3 kommatia exeis katalabei thn aplh logikh tou.
Ta jogweels ekei pou einai boleuoun apisteuta se opoio upsos trapezioy kai an paizeis.
kai telos alla kai shmantikotero apo ola. O hxos! Magkes o hxos tou apla gamaei! se oles tis suxnothtes gemizei to xwro trela.Se sugkrish me thmn gigaport tou leo htan h mera me th nuxta. To S4 epeze kai pio xamhla kai ebgaze polu pio gemato hxo. Milame gia thn mera me th nuxta. Goustara trela ton hxo tou. Alla tha ginei kai allo ena test argotera me thn audio4dj na doume diafores kai ekei.


Sta arnhtika
To mapping tou einai kalo alla egw tha tou allaza arketa pragmatakia giati ousiastika exoun balei sxedon ena koumpi na kanei mia douleia pou einai ok gia prwth fora pou to xrhsimopoieis alla prepei na tou skiseis ligo gia na deis tis dunatothtes tou
Ta filters einai megalutera se sxesh me ta alla knobs pragma pou einai kai kalo kai kako.
H konsola thelei kai reuma gia na doulepsei swsta.
Den exei lock sto pitch tou.

Sta oudetera
To software tou S4 to opoio tha perimena polu pio anabathmismeno. Alla ek prwths opsews den exei shmantikes diafores apo to traktor pro

 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 6:28 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
emena auto to grafeio m'aresei . Pio wraio xrwma..karydia einai ? ...xaxaxa

Wraia Dimitri. An o ixos einai kalos ola ta alla ta vazeis pera. Nomizw oti i ekswteriki trofodosia, mallon prepei na mpei sta thetika. Den tha m'arese katholou mia tetoia konsola na pairnei reuma apo to laptop.
Lock sto pitch, ennoeis den katalavaineis pote paei sto miden? Kako auto. Mporeis omws na kaneis kapoio lampaki na anavei i na anabosvinei otan auto paei sto miden, gia na min koitas othoni.
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 6:42 am
logika tha mporeis na baleis lampaki alla prosopika tha hthela na 3erw oti eimai sto 0 me to xeri xwris lampakia ktl.
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 11:32 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Symfonw, einai poly symantiko na exei lock sto pitch 0%, an kai me to virtualdj to elysa ayto afou douleyo panta me pitch_relative, opote den me endiaferei an einai sto 0..., to traktor den exei kati analogo ?
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 11:54 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ti kanei to pitch_relative ?
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 12:44 pm
apopsis wrote :
Symfonw, einai poly symantiko na exei lock sto pitch 0%, an kai me to virtualdj to elysa ayto afou douleyo panta me pitch_relative, opote den me endiaferei an einai sto 0..., to traktor den exei kati analogo ?


exei nai kai giauto to sthsane etsi giati einai sthmeno na paizei me 2 platers 4 decks opote einai logiko na paizei se relative to pitch. Alla e3akolouthw na protimw to absolute kai me click .
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 4:00 pm
aledjo wrote :
ti kanei to pitch_relative ?


sou anebokatebazei to pitch ane3arthta apo to pou eisai sto hardware.
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 4:00 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
dimitris_tsanak wrote :
aledjo wrote :
ti kanei to pitch_relative ?


sou anebokatebazei to pitch ane3arthta apo to pou eisai sto hardware.


Etsi einai kai ta timecode se relative mode, poly kalytero apo to default pitch pou exoun oi mappers.
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 4:53 pm
pitch_relative
thelw na to dokimasw.....afto ginete me mapping?
 

Posted Sun 28 Nov 10 @ 6:56 pm
69%