Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Leo - Demo Mix: August 2010

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

To teleytaio mou mixaki, anevasmeno sto soundcloud, me defected/funky house kommatia!



http://soundcloud.com/leonidassr/leo-demo-mix-august-2010



Tracklist:

1. Sonny Fodera - Typewriter (Inland Knights Mix)
2. Da Sunlounge - Skin Tight (Kinky Movement Mix)
3. Chocolate Puma ft. Colonel Red - Back Home
4. Stefano Noferini - It’s War
5. Shakedown - At Night (Kid Creme Club Mix)
6. Funkerman - Speed Up (ATFC's 0-60 Mix)
7. Gabriel & Castellon - Neo Funk
8. Analog People In A Digial World Vs. Tim Deluxe - Just Won't Do (ATFC & Warren Clarke Mix)
9. Dennis Ferrer - Hey Hey (J. Jacobsen & Anzwer Mix)
10. Sebastien Drums & Avicii - My Feelings For You
11. Menini & Viani - Kick The Groove
12. Jamie Lewis ft. Kim Cooper - Mo Butter (Jamiew Lewis Darkroom Mix)
 

Posted Wed 25 Aug 10 @ 8:32 am
Poli kalo Leo.
 

Posted Wed 25 Aug 10 @ 9:36 am
thx man!!!

pistevw 8 aresei stous latreis tou eidous!
 

Posted Wed 25 Aug 10 @ 10:04 am
wraio kai kalomixarismeno. Alla tha se malwsw.
to Funkerman - Speed Up (ATFC's 0-60 Mix) giati den to epiases na to tentwseis sta effectia? To remixaki afou to trabaei h psuxh tou giati den to espases? Egw tha to eliwna mexri na bgali to zoumi tou sth thesh sou.Afou to akous se kalei sou leei "eeeeeela liwwwwseeee meeeee" Ti flwries einai autes? tpt den emathes apo ta meetings? tzampa ta kanoume mou fenetai :P

goustara to Analog People In A Digial World Vs. Tim Deluxe - Just Won't Do (ATFC & Warren Clarke Mix) mphke wraia kai einai wraio remixaki h allagh me to hey hey omws den mou arese ekopses to mpaso nwris eprepe na tou dwseis ligo xrono akoma kamia 32ara h 64ara na anapneusei. Allwste to hey hey einai monotono den tha se xalouse na to sukwseis me kleisto to bass kai na exeis ta bla bla mono kai ta hihats.

Para polu kalh h allagh me to my feelings for you. Goustara polu.

Egw tha ta epeza me th seira 7,9,10,8,11 to 12 den tha to epeza.Poly gay komati kai se kamia periptwsh teleutaio.

3ereis giati se krazw kai 3erw oti den tha mou krathseis kakia :P

filia :P
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 7:56 am
xaxaxaxa
ta eipes parastatika pantws!!! :P
arxika thx pou ekatses k t akouses!

gia thn allagh apo just wont do se hey hey, an 8ymamai kala, exei ena breakdown apo mono tou ekei p epesan ta mpasa. opote htan ap ta liga volika merh gia na sympesei me to breakdown tou hey hey.

aa k to 12 dn einai gay!! jamie lewis einai re... samplarei poly wraia to klasiko pump up the jam k m arese gt mpainei dynata!

twra g ta fx exeis apolyto dikio...... alla dn exw to 1D edw opou einai mapparismena ola ta fx k g ayto an prosexes dn evala pou8ena, oute kan filtra. :(
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 8:17 am
leonidassr wrote :


gia thn allagh apo just wont do se hey hey, an 8ymamai kala, exei ena breakdown apo mono tou ekei p epesan ta mpasa. opote htan ap ta liga volika merh gia na sympesei me to breakdown tou hey hey.

(

giauto uparxei kai to koumpaki pou grafei loop :PPpPpPPpPpp ainte twra mhn arxizeis tis dikaiologies san mikro paidi...megala paidia eimaste :P
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 10:51 am
leonidassr wrote :


aa k to 12 dn einai gay!! jamie lewis einai re... samplarei poly wraia to klasiko pump up the jam k m arese gt mpainei dynata!



den paei na einai kai dj pantelis to komati einai kara gay. Samplarei me polu gay tropo ena kate3oxin gay komati kai telika mpainei dunata....ekei pou katalabes :P Oute na to xorepseis oute na to akouseis . Pump up the jam kai klain main...
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 10:54 am
lew na sou vrw ola ta remix tou kommatou k 8a sou kanw ena eidiko mixaki gia n exeis n t akous!!!! xaxaxa
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 11:55 am
nai the gay mix :P
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 3:19 pm
DJGEO01Home userMember since 2009
nice mix leo.......eprepe na baleis to copyright-circuit break k back & forth mallon ta ksexases...
 

Posted Fri 27 Aug 10 @ 3:54 am


(Old topics and forums are automatically closed)