Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: προβλημα με το virtual

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

καλησπερα.θα ηθελα εαν ξερει καποιος να μου απαντησει σε μια ερωτηση-απορια.
καποιες φορες σπανια αλλα με ασχημο τελος,την ωρα που παιζει μουσικη το virtual και ανεβαζω καποιο κομματι,
μου βγαζει ενα εικονηδιο με ενα ανθρωπακι κιτρινο και διπλα του ενα x σαν delete,εχεις αυτες τις 2 επιλογες,
και οποια και να επιλεξεις το virtual εξαφανιζεται δια παντος.με αποτελεσμα να μενεις χωρις μουσικη.εαν υπαρχει καποια λυση
και γνωριζει καποιος,θα ημουνα υποχρεος αν μου απαντησει. ευχαριστω!

Υ.Γ. εχω εξωτερικη καρτα ηχου και hub με ρευμα.
 

Posted Thu 15 Jul 10 @ 12:40 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Einai to legomeno Crash.
Auto mporei na ofeiletai se pollous paragontes eite aforoun to idio to software i to hardware tou systimatos sou.
Prepei na ginei pio sygkekrimenos oson afora tis leitourgies pou kaneis otan sto kanei auto.
Synithes fainomeno einai px otan paizeis tragoudia megalis diarkeias (panw apo 10 lepta px), kapoio bad file, kapoio tragoudi pou den exei ginei analyze kai polla alla.
 

Posted Thu 15 Jul 10 @ 4:25 pm
Einai to legomeno Crash.
Auto mporei na ofeiletai se pollous paragontes eite aforoun to idio to software i to hardware tou systimatos sou.
Prepei na ginei pio sygkekrimenos oson afora tis leitourgies pou kaneis otan sto kanei auto.
Synithes fainomeno einai px otan paizeis tragoudia megalis diarkeias (panw apo 10 lepta px), kapoio bad file, kapoio tragoudi pou den exei ginei analyze kai polla alla.

Ευχαριστω για την απαντηση,μα δεν υπαρχει κατι αλλο που μπορω να σου πω κατα την λειτουργεια του virtual.
αυτο το κανει την ωρα που ηδη παιζει ενα κομματι και προσπαθω να ανεβασω δευτερο.δεν το κανει μονο σε βαρια αρχεια (κομματια με μεγαλη διαρκεια) αλλα και σε μικρα.τα αρχεια μου ειναι σε mp.3 σε πολυ καλη ποιοτητα ηχου,και γενικα δεν υπαρχει καποιο προβλημα με το λαπτοπ,ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την αποδωση του.απλα ειχα την απορια μηπως υπαρχει καποιο παραθυρακι στην ολη υποθεση,και με καποιες ρυθμισεις το απεφευγα γιατι ειναι πολυ κακο οταν σου συμβαινει την ωρα που παιζεις μουσικη και δεν εχεις εναλακτικη λυση.
 

Posted Fri 16 Jul 10 @ 3:15 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
tha prepei tote na eksetaseis tin periptwsi na agoraseis to original software kai oxi kapoia spasmeni ekdosi.
 

Posted Fri 16 Jul 10 @ 9:29 am


(Old topics and forums are automatically closed)