Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: epistrofh sto vinylio

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

meta apo kairo apofasisa na empisteutw xana to vdj me timecodes vinylia...MPRAVO ayth th fora to vdj xeperse kathe prosdokia...audio 4 dj mk2 1210 kefales stanton tis palies kales 500ares...alla vinylia ths native instruments..apla apsoga doulevoun ola..oute kan to palio provlhma me to drifting...apla MPRAVO xana.Fantazomai oti to vdj 7 otan bgei to mono pou tha prepei na prosthesi einai ta nea kai veltiwmena effects...toulaxiston auto einai pou egw thelw kai xreiazomai perisotero..eyxaristoume atomix
 

Posted Mon 31 May 10 @ 6:03 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ante kai mia kali kouventa !,
Tora se ayto prosthese to gegonos oti me to vdj mporeis na exeis opoio syndyasmo theleis se hardware : vinylia kai kartas ixou eno me ta "kleista" serato kai traktor den exeis epiloges.

Me poia traktor vinylia dokimases, rotao se periptosi pou exoun revision i diaforetikes versions.
 

Posted Tue 01 Jun 10 @ 8:21 am
pragmatika poly megalo atou ayto gia to programma. to ka8ista etsi to pio eyelikto makran!

na symplhrwsw pantws, pws k st traktor einai efikth h xrhsh allhs kartas pera ap aytes tis native-instruments.
 

Posted Tue 01 Jun 10 @ 8:44 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Apo oso ksero, kai to psaxno tora, epitrepei to traktor scratch "apli" xrisi me alli karta alla oxi gia timecode (ekei theleis NI karta...)
An kai blepo sto youtube merika video na xrisimopoioun behringer bcd3000 kai alles kartes, alla den ksero an einai tipota cracked version i alli ekdosi tou traktor scratch.
Kapoios na mas to dieykrinisei ayto.

Pira teleytaia eytyxos se kali timi kai to virtual vinyl kai i karta -logo numark- einai kleidomeni kai douleyei mono me virtualdj/vinyl... oute kan fainetai sta windows i se alli efarmogi.... den kserete poso mou kakofainetai ayto...
Kati pou einai dedomeno gia to serato pou den einai kai ftino...
 

Posted Tue 01 Jun 10 @ 9:10 am
@apopsis traktor scratch vinylia..prepei na einai ths prwths genias....alla doulevoun kai sta dyo modes traktor scratch a kai b pou exei to vdj...alla san timecodes se relative smart mode doulevoun mono apo thn a plevra,apo thn allh me to logotypo doulevoun mono se absolute mode dhld den mporeis na kaneis needle drops klp..alla ola ok...prin parw thn audio 4 dj douleva timecodes vinilia numark me thn ekdosh 5 ta opoia omws den doulevoun swsta sthn 6 me th maya usb44...den thn exw dokimasei akoma me thn ekdosh 6 me timecodes..thn exw san backup me to deutero pc me to rmx steel...apopsis dwse mas ena clue esy pou xereis gia to 7 pou eimai sigouros oti einai sta skaria.an kai xerw oti mallon einai adynato...apla opws sou eipa perimenw better effects kai isws better timecodes.
 

Posted Tue 01 Jun 10 @ 2:13 pm


(Old topics and forums are automatically closed)