Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: an mporei kapoios help!!!!

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

otrelosHome userMember since 2010
Καλησπερα σας ειμαι νεο μελλος εδω και αντιμετωπιζω το εξης προβλημα το σαιτ που κανω προγραμμα
αλλαξε λογισμικο και η μπαρα του ραδιοφονου δεν αναγνωριζει ελληνικα και πεφτει (βγαζει ερορ) υπαρχει καποια λυση
ωστε να παιζω αλλα αντι να φαινετε ο τιτλος να βαλω ενα μυνημα π.χ "μουσικες αναδρομες" εχω δοκιμασει και αλλα προγραμματα αλλα
κανενα δεν ειναι vdj για αυτο, ευχαριστω πολυ που με ακουσατε και συγνωμη αν σας κουρασα
 

Posted Sat 22 May 10 @ 11:13 am
Το ότι σε ακούσαμε είναι το μόνο βέβαιο.
Μην ρωτήσεις όμως τι καταλάβαμε.

Θα σου απαντήσω εγώ απαντώντας εμπεριστατωμένα και με χιούμορ (όπως κάνω πάντα).

Δεν νομίζω σε αυτή την κλινική να υπάρχει η ειδικότητα.
Δοκίμασε σε άλλα εφημερεύοντα.
χεχεχε
 

Posted Sat 22 May 10 @ 12:41 pm
egw exw provlhma dyskoiliothtas, mporei n me voh8hsei kapoios?
 

Posted Sat 22 May 10 @ 1:31 pm
otrelosHome userMember since 2010
σορυ παιδια νομιζα πως γνωριζατε οσο για την δυσκιλιοτητα δαμασκηνα
 

Posted Sat 22 May 10 @ 4:47 pm
otrelosHome userMember since 2010
Το ότι σε ακούσαμε είναι το μόνο βέβαιο.
Μην ρωτήσεις όμως τι καταλάβαμε.

Θα σου απαντήσω εγώ απαντώντας εμπεριστατωμένα και με χιούμορ (όπως κάνω πάντα).

Δεν νομίζω σε αυτή την κλινική να υπάρχει η ειδικότητα.
Δοκίμασε σε άλλα εφημερεύοντα.
χεχεχε

http://img38.imageshack.us/img38/4635/20100523145912.png
αυτη ειναι η μπαρα που λεω απλα ρωτησα αν υπαρχει καποιο κολπο στο vdj na μην
στελνει τον τιτλο του κομματιου αλλα καποιο αλλο μυνημα η αν υπαρχει καποιο encoders οπως στο winup ή το sam
ελπιζω να καταλαβετε το προβλημα ευχαριστω
 

Posted Sun 23 May 10 @ 7:06 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
kaneis broadcasting se server xrisimopoiwntas to virtualdj?
Poia version VirtualDJ xrisimopoieis?
Apo tin ver 6.08 kai meta (nomizw) ta ellinika ypostirizontai plirws me tags klp. Mporei na einai thema server kai oxi VirtualDJ. An thesd na to epivevaiwseis katevase tin teleutaia ekdosi demo (trial) apo to site kai dokimase.
 

Posted Sun 23 May 10 @ 1:22 pm
gi0rg0sHome userMember since 2010
egw kanw broadcast apo to listen2myradio.com me to virtual dj k dn exw kanena apolitws problima...toulaxiston se auto to site mporeis mesw tn ri8misewn pou s exei na allakseis an 8es na emfanizetai o titlos tous tragoudiou h oxi!!!psaksto k esi ligo me tis ri8miseis stin arxikh selida pou 8a s exei.......(px. change info line,change player)
 

Posted Tue 25 May 10 @ 8:33 am
otrelosHome userMember since 2010
egw kanw apo to listen2myradio.com me to virtual dj k dn exw kanena apolitws problima...toulaxiston se auto to site mporeis mesw tn ri8misewn pou s exei na allakseis an 8es na emfanizetai o titlos tous tragoudiou h oxi!!!psaksto k esi ligo me tis ri8miseis stin arxikh selida pou 8a s exei.......(px. change info line,change player)

στο listen2myradio κανω και εγω φιλε μου και δεν εχω κανενα προβλημα, το προβλημα ειναι στον σερβερ του site που κανω προγραμμα
δεν αναγνωριζει τα ελληνικα και πεφτει η μπαρα με τα στοιχεια του ραδιοφονου,οι αλλοι παραγωγοι κανουν με sam broadcast και winup ετσι με to samplecast βαζουν μια προταση εκει που βγαινει ο τιτλος του τραγουδιου στην μπαρα και παιζουν κανονικα αλλα δε ξερω αν εχει encoders και για το vdj
ειμαι κολλημενος με το vdj και δε το αλλαζω
 

Posted Wed 26 May 10 @ 2:03 am


(Old topics and forums are automatically closed)