Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Filter folders

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Exw ena themataki. Ton teleutaio kairo eipa na organwsw ligo ta Filter Folders. Eftiaksa loipon ena Filter Folder sto opoio na fainontai ola ta video kai ta Linked Audios, alla oxi ta karaoke KAI na exoun paixtei toulaxiston mia fora. Polla krititria alla ousiastika. Xrisimopoiisa loipon tin parakatw syntaksi....

nbplay > 0 and title doesnt contain "karaoke" and (type=video or haslinkedvideo=1)

H syntaksi einai swsti ALLA, paratirw to eksis. Anoigw to VirtualDJ to opoio kanei amesws focus sto teleutaio Filter Folder pou einai to parapanw kai anti na mou deiksei kamia 300aria videos mou deixnei 30.
Me pianei panikos (leme twra). Kanw to eksis, me focus sto Filter folder dinw anazitisi Michael Jackson pou kserw oti exw paiksei toulaxiston 10 videos. Den mou ta vgazei psila sto parathyro pou vgazei ta apotelesmata tou Folder pou vriskesai alla apo katw. Kanw clear search kai ksanadinw to idio. Mou ta vgazei auti ti fora psila (san na einai twra mesa sto Filter Folder) alla eksakolouthei na mou deixnei liga videos (kamia 80aria).
Meta dinw as poume Paparizou kai den mou vgazei tipota. Clear search kai ksanadinw Paparizou. Mou ta vgazei kai ta videos ginontai twra pio polla..
Gia na min ta polylogw, to kanw kamia 10aria fores kai erxetai sta isia tou.

Telika ti ginetai omws? Einai to kritirio toso dyskolo pou gonatizei? Simeiwnw oti me aplo kritirio toy typou type=video, ta deixnei ola. Tin database tin fortwnei nomizw stin arxi otan kanei loading. Ara tin exei. Ftiaxnei stin poreia kapoio allo arxeio kai argei? Ti ginetai? Sas exei tyxei pote?
 

Posted Sun 11 Apr 10 @ 6:02 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ayto pou ksero einai oti se antithesi me ta virtual f, ta filter folders ta dimiourgei ekeini tin stigmi diladi san na kanei search, den ta exei kanei cache me kapoion tropo an kai tha itan kali idea ayto..
Den ksero an to i syntaksi einai sosti... thelo meleti ligo. Alla dokimase ola ta tools tis database kai meta add to search ksana kai des an exei diafora meta. Dokimase kai kanena allo filtro, i bale ligoteres parametrous se ayto.
 

Posted Sun 11 Apr 10 @ 6:26 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Oxi den exei na kanei me database, thelw na pw pws exw kanei check, clear fix, added olous tous diskous klp. Gia na katalaveis me to pou anoigeis to VDJ mou to kanei auto. An paiksw ligo, fortwsw kana videaki, paiksw gia kana 10lepto, meta mou ta vgazei kanonika kai ola. Fantazomai pws eswterika to software dinei proteraiotita se kapoies "douleies" kai molis tis teleiwsei pairnei anasa...lew twra den kserw.
Anyway...eftiaksa ena pio aplo Filter Folder pou mou dinei to 90% autou pou thelw kai to xrisimopoiw mexri na strwsei to allo.
 

Posted Sun 11 Apr 10 @ 7:13 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Tora ksereis gia na to desoume san bug thelei sygkekrimena stoixeia ypo poies proypotheseis kanei ti..
Synexise na to psaxneis.
 

Posted Mon 12 Apr 10 @ 12:13 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Exete kana tropo na vgalw videaki auta pou vlepw (ennoow internal apo pc oxi me camera kai tetoia)? Den to exw kanei pote.
 

Posted Mon 12 Apr 10 @ 12:35 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
yparxoun polla programata pou to kanoun auto.
ena apo auta einai to Camtasia Studio screen recorder
 

Posted Mon 12 Apr 10 @ 3:06 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
yparxoun polla programata pou to kanoun auto.
ena apo auta einai to Camtasia Studio screen recorder


Ena eina ayto pou leei o Aledjo, kai ena freeware pou brika:
http://camstudio.org/
 

Posted Thu 15 Apr 10 @ 6:50 am


(Old topics and forums are automatically closed)