Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: pws na kanw to wna-mp3 ?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

geia xara se oloys.
prospa8isa na vrw lysh diabazontas diafora alla den. otan kanw record ayto poy ftiaxnei einai wna. pos na to kanw mp3 ?
eyxaristw prokatabolika.
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 4:41 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
katarxin... mp3, wma, ogg klp einai ola "lossy" formats pou simainei oti exoun idi ypostei mia aploleia stin poiotita, kai me kathe metatropi apo ena lossy format se ena allo xaneis se poiotita ksana kai ksana.
Yparxoun programmata gia metatropes px. dbpower amp, alla den tha sou synistousa na ta allakseis, aplos pigaine stis rythmiseis tou programmatos pou kaneis rip... profanos me ton media player kai kanto na kanei output se mp3 (192 kai pano) anti tou wma, gia ta kainoyrgia arxeia sou.
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 7:15 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Akyro olo auto pou egrapsa kai me talaiporeis.... profanos den ennoeis wma alla wav...
Psakse sto forum, exei apantithei, sou leipei to arxeio lame_enc.dll

eprepe na einai edo:
\My Documents\VirtualDJ\Plugins
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 7:18 am
na eisai kala file to brhka. ola ok
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 10:30 am
paidia mhpws mporw na vrw kapoy manual gia to virtual dj sta ellinika ?
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 12:39 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
den yparxei manual sta ellinika. Mporei omws na se voithisei i elliniki metafrasi pou exei ginei se polles leitourgies tou programmatos stis ekdoseis apo 6.05 kai meta.
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 4:36 pm
agaphte file eyxaristw gia ton xrono soy. exw thn ekdosh 4.1 diabasa to forum kai mporesa na to kanv na diabazei ellinika kai prospathw na mathw kapoia apo ta "kolpa" toy. eimai "neopas" se olo ayto alla to paleyw. afoy anoiksa to topic na se rethsw kati akomh poy pithanotata exei apanththei. me to cue. thn "arxh" toy thn bazw pws mporw na balw "telos" ? me katalabes pisteyw.
eyxaristw
 

Posted Fri 12 Mar 10 @ 1:52 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ta cue... den exoun telos.. mallon ta mperdeyeis me ta loops pou einai alli leitourgia..
 

Posted Fri 12 Mar 10 @ 3:20 am
tote na rwthsw kati allo. pws to bgazw re paidia to cue. akomh kai se neo anoigma toy programmatos to cue einai panta ekei sto tragoydi poy to eixa balei. p.x. sto tragoydi aygoustos toy papazogloy to ebala se dyo shmeia alla den kserw pws na to bgalw. oses fores kai na balw to tragoydi twra to cue einai ekei. pws na to afairesw ??
eyxaristw
 

Posted Fri 12 Mar 10 @ 5:01 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katarxin tha prepei na valeis mia pio kainourgia ekdosi..toulaxiston 5.xx giati exoun allaksei arketa pragmata kai kyriws ta shortcuts, oi entoles dld pou dineis gia na kanei kapoioes leitourgies.

An vreis loipon mia tetoia ekdosi i entoli einai deck 1 delete_cue 2 Sto paradeigma auto svinei to cue No2 sto tragoudi pou exeis fortwmeno sto deck 1 (to aristero).

KAtevase kalytera tin demo version 6.06 pou periexei kai to manual (sta Agglika) kia diavase to gia na deis pws kanoume ena shortcut sto pliktrologio.
 

Posted Fri 12 Mar 10 @ 5:09 pm
ase me sta rixa poy thn paleyw mhn moy les gia bathia. an yparxei tropos kai den soy kanei kopo pes ton moy.
eyxaristw
 

Posted Sat 13 Mar 10 @ 2:09 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
ok sta rixa....
Dexi klick pano sto cue point (px cue1) stin kymatomorfi ston player -> exei epilogi delete..
 

Posted Sat 13 Mar 10 @ 3:55 am
poso eykolo htan telika.
eyxaristw poly
 

Posted Sat 13 Mar 10 @ 2:02 pm


(Old topics and forums are automatically closed)