Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: gain options

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

hello, pos boro na kano to gain na min midenizete otan vazo ena neo tragoudi. dld an to dinamoso sto 3 na mini 3 ke na min ginete pali 0.
 

Posted Sun 07 Mar 10 @ 11:17 am
gouvrasHome userMember since 2009
tha pas config---> options ---> kai ekei pou lei auto gain tha epile3eis disable
 

Posted Sun 07 Mar 10 @ 12:29 pm
thanks alla den ine sto idio akrivos gain opos prin to vazi se diaforetiko. gt?
 

Posted Sun 07 Mar 10 @ 1:10 pm
gouvrasHome userMember since 2009
dn katalava akrivws ti enoeis... vasika to me tn epilogi disable to gain an t exeis peira3ei menei ekei ... as poume oti exeis ena kommati kai to exeis sto +10db to epomeno kommati pou tha valeis tha einai pali sto +10 kai tha prepei na to ruthmiseis esu... an thes na to ruthmiseis mia fora ekei pou theleis kai na st vgazei sunexia etsi epile3e to ''Remember''... me afti tn epilogi otan pira3eis to gain se ena kommati tn epomeni fora pou tha to 3anafortwseis to gain tha einai ekei pou to eixes valei... den 3erw an se kalipsa
 

Posted Mon 08 Mar 10 @ 12:21 pm
ne katalava alla den xero m kani provlima. aspume bori na to valo sto 1 meta otan xanavalo alo bori na pai sto 2 meta an xanavalo bori na pai sto -2 ke den xero gt.
btw to auto ti kani? to remember? ke to auto+remember?
 

Posted Tue 09 Mar 10 @ 8:00 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
kangaris wrote :
ne katalava alla den xero m kani provlima. aspume bori na to valo sto 1 meta otan xanavalo alo bori na pai sto 2 meta an xanavalo bori na pai sto -2 ke den xero gt.
btw to auto ti kani? to remember? ke to auto+remember?


To kanei giati "metraei" to gain kathe fora kai ayto sou deixnei, alla an exeis ti rytmisi sto disable den kanei kamia allagi.
Sto auto kanei normalize sto 0 kai me remember "thimate" tis dikes sou rythmiseis an to peirakseis me to xeri...
Den to synisto.. Kalytera "auto" gia na rythmizei mono tou i disable kai rythmizeis esy apo to mikti..
 

Posted Tue 09 Mar 10 @ 8:10 am
katalava ti kani to kathena ala den xero ala to disable m kani provlima den meni pote to idio
 

Posted Wed 10 Mar 10 @ 6:40 am
gouvrasHome userMember since 2009
dikio exei o apopsis kalutera auto
 

Posted Wed 10 Mar 10 @ 6:03 pm


(Old topics and forums are automatically closed)