Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: thomann k xrewstikh?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

8elw n paraggeilw exoplismo apo thomman k skeftomai ton tropo plhrwmhs.
exw hdh mia xrewstikh (visa) sthn trapeza kyprou k fantazomai 8a kanei.

exei kamia idiaiterh diadikasia pera ap thn plhrwmh k thn paraggelia mesw internet?
 

Posted Sat 20 Feb 10 @ 6:20 am
k epeidh einai h prwth mou agora ap to magazi tous, xreiazetai na kanw kati allo pera ap thn paraggelia k thn kata8esh?
 

Posted Sat 20 Feb 10 @ 6:58 pm
Oxi tipote allo, ta pragmata einai poly apla.. Me kata8esh se trapeziko logarismo 8a plhrwseis?
 

Posted Sun 21 Feb 10 @ 9:20 am
me xrewstikh, oxi kata8esh.
dhl me visa, alla oxi pistwtikh.
 

Posted Sun 21 Feb 10 @ 1:16 pm
epeidh oi xrewstikes einai praktika anwnymes, mporw n paraggeilw me xrewstikh kapoiou allou sth dikia mou diey9ynsh???
 

Posted Sun 21 Feb 10 @ 2:50 pm
Den xerw.. Mallon nai. Egw an 8ymasai otan legame allou oti parigila akoustika eixa os tropo plhromhs mastrercard alla pextike mlkia giati mesolavhse h allagh toy xronoy kai mou eipan na toys parw thl na toys pw ta stoixeia. Toys phra alla h8ela ton 8eo metafrasth.. Ase pou mou elege oti eprepe me ton idioktiti tis kartas dhl. ton patera mou.. 8elw na katalhxw oti axizei na kaneis logariasmo paypal (opos ekana kai egw sthn telikh gia na tous plhrwsw giati den katafera na synenoh8w) giati me ayto pragmatika to on line shoping apokta nees diastaseis kai einai kai asfalestato!
 

Posted Mon 22 Feb 10 @ 3:21 am
to kalo einai pws einai xrewstikh k oxi pistwtikh, epomenws dn exei kindyno, opote k aytoi dn nomizw n einai idiaitera aysthroi.
 

Posted Mon 22 Feb 10 @ 12:59 pm
Koita leonida tha sou po ki ego tin gnomi mou , giati exo agorasei arketa pragmata apo to sygkekrimeno site.
Katarxin den yparxei provlima asfaleias kanena , einai poly entaksei kai gi'ayto to thema na min fovasai.
Omos tin proti fora pou agorazeis apo aytoys kai gia logous asfaleias kai pali sou zitane pliri stoixeia kartas k.l.p.
Ego malista esteila me mail kai fax fototypia tis kartas kai taytotitas kai ola itan o.k.
Kai sto tilefono milao panta me Ellina ypallilo kai poly eksipiretiko tha elega.
Legetai George Angelopoulos kai exo malista kai to prosopiko tou tilefono stin etaireia.
Gia mena proxora stin agora afova.
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 5:07 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
o George Aggelopoulos tin exei kanei...den yparxei Ellinas pia sto thomann (dystixws), ta ypoloipa isxyoun, Aksiopisto site.
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 10:27 am
egw pantws me ton aggelopoulo epikoinwnw twra k omologw oti einai poly exyphretikoi.
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 11:35 am
h diadikasia gia thn paralavh tou dematos poia einai?

logika erxetai eidopoihsh sth diey8ynsh pou exw dwsei ap to taxydromeio, k paw ekei k to paralamvanw?
 

Posted Fri 26 Feb 10 @ 6:02 am
Emena an thimamai tora kala , mou ta ferane spiti.
 

Posted Fri 26 Feb 10 @ 6:40 am
Ta stelnei spiti kai an den eisai ekei afhnei eidopoihtirio. Leonida ti parhgeiles??
 

Posted Fri 26 Feb 10 @ 7:01 am
vci100, xone 1d k ena laptop stand (mono to 1d einai g mena...).

akoma k toso megalo dema to fernei spiti??
 

Posted Fri 26 Feb 10 @ 10:00 am
Nai, den nomizw na exeis problhma..
 

Posted Sat 27 Feb 10 @ 3:53 am


(Old topics and forums are automatically closed)