Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Provlima

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

DfoolHome userMember since 2010
Eixa agorasei to dj console RMX ekana format sto lap-top kai piga na peraso ksana ta drivers kai programa alla exo xasei to cd me serial paizei na yparxei tropos na to lyso!!!???
 

Posted Fri 08 Jan 10 @ 9:49 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
To cd kai to serial pou exeis einai monadika kai typonontai/dianemontai apo tin hercules,
An den exeis kanei register ayto to serial ston logariasmo sou edo, dystoixos den yparxei tropos na brethei.
Se ayti tin periptosi zitas support apo tin hercules gia na sou broun (eplpizo) to serial ayto apo to antistoixo tis konsolas.
 

Posted Sat 09 Jan 10 @ 8:03 am
DfoolHome userMember since 2010
opote provlima...
pantos einai ilithio na min exoun tropo pio ameso na linete...
 

Posted Sat 09 Jan 10 @ 8:37 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
To thema opos sou eipa einai oti agorazontas tin konsola ousiastika agorazeis ena paketo-proion apo tin hercules, ta serial ayta typonontai apo tin hercules, kai mexri na diloseis ayto to serial edo sto site oste na exeis kai dikaioma anabathmisis me ekptosi i Atomix (virtualdj) den mporei na kserei pio serial antistoixei se pio konsola/xristi, den mporei -giati profanos prepei na stelnei piso report i hercules ti poulaei ;;;- kai oute kai einai ypoxreomeni.
Min sou po pos oute i hercules einai ypoxreomeni, alla nomizo oti mporoune na sou to broune, meta to bazeis edo, kai ola ok akoma kai an to xanaxaseis.
Elpizo na to breis me ton ena i allo tropo.
 

Posted Sat 09 Jan 10 @ 9:20 am
kokeasHome userMember since 2010
paidia geia sas exw ena provlima kai tha ithela ti voitheia sas..mporw na sindesw tin mk2 hercules me tin pioneer djm300 k na pezw me to virtualdj?ousiastika i djm 300 thelw na mou dwsei ena kanali gia na exw dinato ixo afou ine sindedemeni me enisixiti......k an nai ti rithmiseis prepei na kanw sto virtual dj?euxaristw
 

Posted Mon 11 Jan 10 @ 4:56 am


(Old topics and forums are automatically closed)