Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: to programa douleuei swsta alla...

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

exw tin 6,1 pro ekdosi kai tin douleuw me to hercules rmx.otan ena deck paizei (p.x. deck a) kai kanw load ena tragoudi sto deck b,me to pou fwrtwsei to kommati 100% akougetai mia mikri diakopi sto deck a (san pidima) kai etsi kathista to virtual axristo gia na paiksw mprosta se koino... pros to paron klaiw ta L7 pou edwsa gia na to parw....kserei kaneis ti mporei na ftaiei kai to kanei auto?
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 5:36 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
einai software to problima sou.
bgale antivirus kai ola ta axrista programata pou trexoun ekeini tin ora...
episis kane kai update olous tous drivers apo tis syskeues pou exeis.
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 6:20 am
+ ayta pou leei o aledjo kai.....
Katarxin kalos irthes sto forum.
Deyteron apo tin stigmi pou exeis agorasei tin pro ekdosi , H kainourgia ekdosi einai i 6.0.2 pro , tote kane kai kanoniki eggrafi sto site me to serial number sou poy agorases gia na gineis pro user me ola ta pleonektimata.
Oso gia to erotima sou , einai kathara thema rythmiseon , sto gonfig sto perfomance , karta ixou k.l.p.
Des ligo ta antisotoixa topic , psaxnontas , na deis diafores rythmiseis pou protinontai.
Telos apo tin stigmi episis pou den kseroume me ti karta ixou & genikotera me ti mixanimata paizeis , den mporoume na sou protinoume kati perissotero.
Alla kirios apo tin stigmi pou les oti exeis agorasei to programma kanonika , tote gine pro user , opos sou leo pio pano.
Na eisai kala.
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 6:22 am
prota ap'ola euxaristw.loipon,(mixanimata)= 4purinos me 4 gb mnimi.oso gia tin karta ixou den isxuei efoson otan einai sundemeno to rmx xrisimopoiei tin karta toy rmx.tin ekdosi pou exw den tin agorasa,tin katebasa... ,auti pou eixe mesa to rmx einai i 5,2,2 i opoia einai entelws ftwxi....
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 7:01 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
dokimases tin ekdosi tis rmx???
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 7:20 am
nai.eixe tin 5,2,2!kai stin 6,1 kai stin 6,2 to idio kanei....
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 11:19 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
e kati me ta programata i drivers ftaiei....
dokimase na allakseis kai ta options tou vdj.
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 11:43 am
magka mou piga config}sound setup kai ebala output anti gia to rmx console pou eixe ebala ixeia 4,1!twra fainetai na douleuei mia xara....twra tha prospathisw na brw akri me ta ornithoskalismata mou mou grafei anti gia ellinika...... thanks..!
 

Posted Sat 03 Oct 09 @ 12:16 pm


(Old topics and forums are automatically closed)