Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: virtual dj KAI eks xp 10

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

gia sas pedia.exo mia aporia.agorasa aftes tis meres ena controler eks xp 10.ke exo ke to virtual dj.8a i8ela na ma8o an 3eri kapios an ke pos boro na ri8miso to vdj otan girno ton "milo" to controler na min kani san skrats disku ala na siberiferete opos as pume ta pionner.ti prepi na kano?ginete kati tetio?thnx prokatavolika
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 12:28 am
mpes sto conf panel tou vdj ,

phgene remote control kai diale3e to mapper tou xp10.

kane click panw sto megalo tetr;agono aristera
kai sth de3ia lista alla3e to "hold" se "nothing"
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 7:10 am
file to ekana ala tpt.pali ta idia
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 2:05 pm
me th full version douleuei mia xara.elpizw meta thn allagh na pathses ok btw giati allios den to pernei epishs an akoumphseis thn e3wterikh pleura tou wheel apo to xp10 tote kanei auto pou theleis. An akoumphseis thn panw pleura tote kanei hold.
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 3:35 pm
den mu les.mipos 3eris pote 8a vgi to bison pu ipostirizi me ena controler na pezis ke sta dio decks?o ixos pu 8a vgeni 8a ine mono?to bison exi ena kumpaki pu alazi apo vinyl se cdj.ayto to pragma 8elo.ke kati akomi.kante kati ke gia emas pu exume mac laptop ke 8elume na to parume sti dulia gia na pezume apo eki.pes te tus na vgalune kamia version ke gia mas....please ;)
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 4:25 pm
gia ta eks den 3erw rwta thn eks sto eks.fi

gia to vinyl kai cdj mode ginetai me thn allagh tou hold pou sou e3hghsa parapanw. Den uparxei koumpaki pou na kanei auth th douleia sto vdj. Prepei na to kaneis opws sou eipa

gia mac akoma den uparxei tetoio plano.
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 7:35 pm
kante kati re dimitri gia ta mac.....ade bravo.pieste tus ke ligo
 

Posted Thu 14 Apr 05 @ 11:22 pm
den einai thema pieshs. Einai thema prwta na ginei h version sthn telikh ths morfh. Meta na thn metatrepsoun gia mac linux ktl.

akoma h telikh morfh tou vdj den exei ftasei ;)

opote kai h ekdosh mac mhn thn perimeneis twra konta
 

Posted Fri 15 Apr 05 @ 3:06 am


(Old topics and forums are automatically closed)