Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: consola

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

hello, arhisa na doulevo to virtual dj prin ligous mines alla epidi pistevo pos horis consola den kanis tpt. gia arharious pia consola m protinete?
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 9:26 am
voh8hse mas ligo, sxetika me to budget sou k ti akrivws skopeveis n kaneis. dhl n asxolh8eis kapoia stigmh sxedon epaggelmatika, h apla n paizeis gia sena k gia filous?
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 9:31 am
voh8hse mas ligo, sxetika me to budget sou k ti akrivws skopeveis n kaneis. dhl n asxolh8eis kapoia stigmh sxedon epaggelmatika, h apla n paizeis gia sena k gia filous?

ohi epagelmatika. aplos thelo na matho ligo perisotera epidi mou aresi to mix. ke isos gia kanena party gia filous.
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 10:34 am
kalo einai oti k an kaneis n mn arxiseis me ta f8hnotera controllers. (fantazomai gia midi controller milas)

kales epiloges, analoga me to budget sou vevaia, einai to hercules RMX k t hercules STEEL + karta hxou (peripou 350 evra h ka8e epilogh).

an exeis arketa dia8esima xrhmata to VCI100 + karta hxou h to VCI300, einai nomizw oi kalyteres epiloges se midi controllers aytou tou typou.

8a sou synistousa n apofygeis ta poly f8hna hercules mkII k MP3.

epeidh pantws exw th STEEL, einai h monh konsola gia thn opoia mporw n milhsw, k eimai poly eyxaristhmenos. nomizw thn idia apopsh exoun k oi perissoteroi idiokthtes ths pou kykloforoun s ayto to forum!
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 3:05 pm
dld prepi na agoraso ke nea karta ihou? i alo pragma ine afto pu m leis?
episis giati ohi fthini?
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 4:19 pm
Loipon,gia na katalaveis,thn steel thn exw kai egw,para polu kalh gia ta lefta ths,h sigekrimenh xreiazetai mia e3wterikh karta hxou gia na boreis na exeis proakoustikh sta akoustika.Ean agoraseis thn RMX den 8a xreiasteis karta hxou dioti exei enswmatwmenh alla,logw apopsewn,sizitisewn kai sumperasmatwn h RMX vgazei provlhmata.Ara sou sinistw na agoraseis thn Steel.Twra ean 8es kati kalutero,protrinodai se prohgoumena topic alla midi controllers apo ton leonidass....Oso gia tis F8hnes kartes pisteuw,exoun mikrh diarkria zwhs kai petas ta lefta sou adika.Ean 8es dwse kati parapanw gia na exeis kati a3iopisto kai poiotiko.


Elpizw na se voh8hsa.
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 5:05 pm
symfwnw apolyta me xaliabalia.

to paketo STEEL + maya44/gigaport HD einai isws protimotero ap to RMX.

k oson afora thn karta mhn pareis poly f8hnh. exallou oi parapanw kartes kanoun 100 evra k einai para poly kales, alla 8a sou krathsoun kiolas se periptwsh pou allaxeis exoplismo.
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 7:05 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
paidia ego tin rmx, problimata den exei parapano apo tin steel
oti problima exei i steel exei kai i rmx, oti problima exei i rmx exei kai steel.

de katalabeno giati thabete tin rmx kai ypostirizete tin steel.
se sxesi me tin steel, i rmx einai kalyteri giati exei kartes ixou epano kai de xreiazetai na koubalas eksoterikes kartes ktl.
bazeis ta akoustika stin rmx kai telos. de pedeuesai....
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 7:43 pm
ap oti lene oi all-in-one konsoles exoun provlhmata sta8erothtas (an k dn exw proswpikh apopsh).

epishs, mia maya44 prosferei nomizw kalyterh poiothta hxou ap thn onboard karta tou RMX
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 8:20 pm
an agoraso tin steel tha tin paro mazi me tin karta ihou i prepi na dialexo kapia ego?
btw se pia katastimata vrisko konsoles?
 

Posted Tue 09 Jun 09 @ 7:01 am
 

Posted Tue 09 Jun 09 @ 11:41 am
ok efharisto para poli gia tis plirofories
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 9:28 am


(Old topics and forums are automatically closed)