Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Erotisi gia sindesi Pc me Pioneer 1000 mk III

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Geia sas ki apo mena , Thelo na syndeso to laptop me to programa pano stin consola kai na exw ta pioneer me Timecode CDs , kai na douleyw mesa apo to laptop , to xo dei me to Traktor alla to virtualdj gia mena einai kalitero kai to gnorizo perisotero , ti prepei na agoraso gia na to petixo ayto , na symioso oti to laptop yparxei h consola yparxei kai ta pioneer 1000 yparxoun , An diladi agoraso to programma , thn VirtualVinyl apo Numark (h an mou protinete kapoia alli ) tha kanei tin douleia pou thelo ? kai an ne apo pou mporo na t agoraso ayta ? dinoun mazi me to programa+VirtualVinyl Numark 2 Timecode CDs kai 2 Timecode vinyl ? ....Sorry an sas kourasa :) an mporei kapoios as me boi8isi me tis gnosis tou , Eyxaristw poly

Ps Gia na sas boithiso milaw gia kati tetoio http://www.djmarket.gr/traktor-scratch-native-instruments-p-1649.html

 

Posted Mon 01 Jun 09 @ 12:28 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Gia na doulepseis to VirtualDJ tha xreiasteis antistoixa auto to paketo. http://www.thomann.de/gr/numark_virtual_vinyl.htm

Enallaktika mporeis na agoraseis to VirtualDJ Pro kai mia karta ixou tis epilogis sou me toulaxiston4 eisosous kai 4 eksodous kai na katevaseis dwrean ta Timecod Cds. (Fantazomai mikti exeis)
 

Posted Mon 01 Jun 09 @ 2:40 pm
Eyxaristw file , aplos ayto pou thelo na kano einai anti na koubalaw tis balitses na exw mono to laptop kai thn karta kai na paizw music :)

Erwthsh : apo do ellada pou mporo na bro to paketo ayto ?

Erwthsh 2 : ayto to link pou mou doses periexei To Virtual Dj (program ) 2 Timecode CDs , 2 Timecode Vinil , kai thn karta NUMARK VIRTUAL VINYL ? 8a kanei ayto pou thelw ? Diladi na perno laptop karta kai 2 Timecode CDs na pigeno sto magazi na bazo ta 2 Timecode CDs sta pioneer kai na douleyo me to laptop ? den peirazei pou h karta einai numark etsi?

Polles erwthseis :) Eyxaristw :)

 

Posted Tue 02 Jun 09 @ 8:07 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Etsi akrivws einai, to mono pou tha xreiastei na kaneis ekei pou tha paikseis einai na syndeseis tin karta ixousou me ton mikti kai tis cdieres, pente lepta ypothesi, isws deka me kapoies mikrorythmiseis.

To VirtualDJ kai to Numark Cue einai ena kai to auto (idio software diaforetiki emfanisi (skin)).

To Virtual Vinyl mporeis na to vreis i kai na to paraggeileis se ola ta simeia pwlisis Numark, egw sou vrika ena http://www.limnaios.gr/view.asp?productID=5633 den kserw omws an telika se symferei. Psaksto ligo, egw sou evala to prwto link pou vrika.
 

Posted Tue 02 Jun 09 @ 3:37 pm
 

Posted Wed 03 Jun 09 @ 7:57 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Kata ta legomena oswn tin exoun einai asteri. Stin proteinw anepifylakta
 

Posted Wed 03 Jun 09 @ 2:52 pm
 

Posted Thu 04 Jun 09 @ 7:14 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Na sai kala, wraio site, alla ta Top 10 theloun update nomizw.
 

Posted Thu 04 Jun 09 @ 11:36 am


(Old topics and forums are automatically closed)