Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: mi3h radio edit

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Paidia pws mi3arete eseis ta radio edit poy den exoun (megalh ews ka8olou) eisagwgh kai e3odo? Egw xrhsimopoiw kapoies texnikes alla 8a h8ela na akousw kai kamia allh mhpws apodidei kalytera...
 

Posted Fri 29 May 09 @ 8:19 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
poly apla KARFIA!
sto teleutaio beat tou protou, patas play to deutero kai metaaa apo ligo katebabeis to proto gia na min akoustei to kopsimo apotoma.
gia cafe einai oti prepei. auto kano ego.

bebaia einai ligo tsastikos o tropos autos alla de mas noiazei. sto kosmo aresei....

ase pou oi asxetoi nomizoun oti ta karfia einai pio professional kai oti ta kanoun oi megaaloi dj :)
 

Posted Fri 29 May 09 @ 8:53 am
alliws mporeis n kaneis mia loopa me 4 h 8 bars,
allh lysh einai n vreis club mix...
 

Posted Fri 29 May 09 @ 9:11 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
KARFIA? vre Aledjo an itan etsi to vazame kai sto automato. Loopes ki egw xrisimopoiw kai kotsarw kai kana equalizer effect . Kata vasi protimw ta radio edit, giati synithws kanw mikrou mikous allages, alla exw kai ta club mix an den me voleuei kati.
 

Posted Fri 29 May 09 @ 10:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ti enoeis tha to bazame automato?
etsi ki'allios an theloume kai me ta clubmix to bazoume automato automix kai to kanei mono tou...
tha ixografiso kapoia allagi me radio edit na deite ti enoo kai pos to kano ego sto magazi
 

Posted Sat 30 May 09 @ 2:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
http://rapidshare.com/files/239019517/test.rar.html

loipon anebasa 5 tsapatsoulikes allages me radio edit xoris beatmatch kai xoris tipota
mono me to koumpaki "play"

ekana oti pio xeirotero mporousa alla simasia exei to apotelesma.
akoma kai tragoudia pou den tairiazoun, einai akyra metaksy tous mporoun na akoustoun kala
se cafe-bar, EPANALAMBANO se kafeteria-bar opou ekei o kosmos pinei to kafedaki tou- potaki tou sto trapezaki
xalara kai den exei skopo na anebei na xorepsei opos sta club.


eeee na po kai to parapono mou mia to ethiksa to thema
tooosa xronia diabazo sto internet, se forum ktl ktl gia tis gamates allages pou kanoun
oi gamatoi dj kai oloi to paizoun eksypnoi.
se osa club kai an exo paei akouo to apotelesma pou anebasa sto zipaki.
karfi sto karfi...

mou spane ta neura oloi autoi pou lene gia beatmatch kai se kanena magazi-club den exo dei!

ti na po... mallon beatmatch kanoun oloi spiti tous
 

Posted Sat 30 May 09 @ 3:56 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
den mixaroume radio..extended mono
 

Posted Tue 09 Jun 09 @ 3:18 am
Kai egw pistevw oti h texnikh twn "karfiwn" teriazei gia pio light katastash (opws kafeteria to poly bar) poy o akroaths dn polydinei shmasia sto ry8mo... Se katastash club pistevw oti to beatmatching einai idaniko gt krataei ena sygkekrimeno ry8mo ton opoio akolou8ei o akroaths...
Vevaia sthn periptwsh twn ellhnikwn (px kiamos,remos klp) ta karfia kai sto club einai monodromos(ektos an pai3eis kanena remix, alla poia h ousia na pai3eis ena skyladiko se beataki remix? an einai etsi vale ena ka8aro beataki)

an kanw la8os kapou diwr8wste me... allwste k egw neos sto "a8lhma" eimai...
 

Posted Tue 09 Jun 09 @ 7:01 am
exallou, o prwtos rolos tou dj se ena club (magazi genika), apo ta prwta xronia ths yparxhs tou, htan n krataei enan sta8ero (k isws anodiko se bpm) ry8mo g aytous pou xorevoun. wste na mn adeiazei to "dancefloor" se ka8e allagh, otan k 8a eleipan oi mpotes, oi opoies dinoun ton ry8mo g ton xoro.
 

Posted Tue 09 Jun 09 @ 7:26 am


(Old topics and forums are automatically closed)