Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Hercules

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

aledjoPRO InfinityMember since 2005
paidia exo apo ti hercules tous controlers

1)mk1
2)mk2
3)rmx

kathomai kai skeftomai tora poso itan to xroniko diastima pou ebgale to epomeno montelo
diladi an thymamai kala i mk2 bgike 2 xronia meta ti mk1. opos kai akoulothos i rmx 2 xronia meta ti mk2.

prospatho na skefto pote bgike i rmx kai logika pote tha bgalei to epomeno montelo.

pote bgike i rmx? exei idi 1 xrono kai nomizo perissotero e?
 

Posted Tue 26 May 09 @ 8:27 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Kai pros ti auto to skeptiko? Skeftesai na tis kaneis tessereis? Lefta me ti sesoula vlepw xxexe ! PAntws an valeis souma ta lefta pou exeis dwsei tha eixes parei oti konsola goustareis !

Gia auto, ... aim high !!! ki as perimeneis ....
 

Posted Wed 27 May 09 @ 4:41 pm
kalispera paidia eimai kainoyrios kai thelw ti boeithia sas se kati. exw tin vdj prof 5.06 kai prospathw na ti rithmisw na akoyw to epomeno kommati enw paizei to kanoniko. den xreisimopoiw alli karta ixoy alla ena kalwdio spliter(exei epilogi sto config). alla to provlima einai oti kai sta akoustika kai sto master akoygontai kai ta dyo kommatia me to deytero ligotero. eyxaristw kai elpizw se mia kali simvouli.
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 9:27 am
otan peiramatizomoun k egw me to splitter dn katafera n t kanw n doulevei entelws kanonika. synevaine ayto pou les. dhl akougotan t ena kommati liogtero k t allo terma :S
h monh lysh einai n pareis mia exwterikh karta hxou, estw k me 30 evrw. mono etsi 8a petyxeis kanonikh proakoustikh.

k 8a ana8eseis sthn onboard karta tou pc to monitor k sthn exwterikh karta to master.
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 9:48 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kai 30 euro polla einai.
mporeis na breis me 10 euro usb karta gia na kaneis ti douleia sou
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 10:04 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
ki egw eida kapoia stigmi sti laiki mia tampela pou elege kartes me 2 euros, alla otan piga konta itan tilekartes !
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 2:57 pm
djdad wrote :
ki egw eida kapoia stigmi sti laiki mia tampela pou elege kartes me 2 euros, alla otan piga konta itan tilekartes !

Xa xa xa xa xa xa ......Kaloooo!!!!!! Pesta pesta........
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 2:59 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ma exo parei mia me 9 euro kai douleuei apsoga
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 7:02 pm
DJGEO01Home userMember since 2009
mpes e-shop einai mia 5.1 pou kanei 20
 

Posted Thu 11 Jun 09 @ 4:27 am


(Old topics and forums are automatically closed)