Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Ko pita - ne skita :D - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

cirozHome userMember since 2009
Pozdrav ,

Apsolutni sam laik - amater, ne radim zurke, party ni slicno .....
Kada bih znao Engleski jezik, mozda bih znao i sam sebi da odgovorim, ali posto ga neznam potrebna mi je vasa pomoc ..
Sigurno ce vam moje pitanje biti smesno, ali se rukovodim onom krilaticom "ko pita taj ne skita" :D

1- Pre par dana sam nabavio VirtualDJ verziju 5.0 i ne mogu da podesim automatski postepeni prelaz sa jedne na drugu pesmu. Naime kada zavrsava jednu pesmu, utisava je postrepeno i zavrsi 10-ak sekundi pre kraja, a narednu postrepeno pojacava i startuje je od 5-6 sekunde od pocetka. Ja bih hteo da promenim te parametre, pa me interesuje na koji nacin .

2.- Skinuo sam Srpski-language - kako da ga konfigurisem ?

Hvala na odgovoru
 

Posted Mon 06 Apr 09 @ 8:18 pm
imas gore u densom cutu pise ti config klikni na to zaim klkni na OPTITONS vidis sve ove kockice ce ti se pokazat pogledaj u kutu ZADNJU DESNU
pise ti AUTO CROS-LENGHT i imas kao SLIDER mali(ono sto ide ljevo desno) klikni na to i prbaj pomaknit i onda moras sam ustimavat na koliko tebi pase.
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 3:48 am
pozzz. interesuje me da sa cjenom VIRTUAL DJ dobiješ sve njegove efekte cijeli paket ili ih skidas
 

Posted Fri 15 May 09 @ 4:33 am
ima li ko da proda dobre gramofone ali za malo rapa:-).
 

Posted Fri 15 May 09 @ 4:35 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pionir DNS wrote :
pozzz. interesuje me da sa cjenom VIRTUAL DJ dobiješ sve njegove efekte cijeli paket ili ih skidas


Kada kupis VDJ dobijas osnovni program a dodatke skidas sa ovog sajta besplatno. Takodje sve nove verzije su besplatne ;)

Pionir DNS wrote :
ima li ko da proda dobre gramofone ali za malo rapa:-).

Nije dozvoljeno oglasavanje korisnicima bez licence na ovom forumu.
 

Posted Fri 15 May 09 @ 2:24 pm
cao,imam pitanje koje je vezano za opremu tačnije za gramofone OPET...
dvoumim se nasao sam NUMARK TT1510 nisu puno para igle trebam da zamjenim,ja najviše volim D&B da radim ali se dvoumim zbog gram. jer sam gledao na nekom forumu da su slabi po pitanju scracth. JAVITE I IZVINITE AKO SAM NESTO OPET ZABRLJAO VEZANO ZA JAVNO PISANJE NA FORUMU.ps. VDJ is the best
 

Posted Wed 08 Jul 09 @ 5:39 am
ljudi CITAJTE DRUGE FORUME VEZANE UZ NUMARK I TE OSTALE GLUPOSTI..mislim treba to sve odgovorit
 

Posted Wed 08 Jul 09 @ 7:07 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pionir DNS wrote :
cao,imam pitanje koje je vezano za opremu tačnije za gramofone OPET...
dvoumim se nasao sam NUMARK TT1510 nisu puno para igle trebam da zamjenim,ja najviše volim D&B da radim ali se dvoumim zbog gram. jer sam gledao na nekom forumu da su slabi po pitanju scracth. JAVITE I IZVINITE AKO SAM NESTO OPET ZABRLJAO VEZANO ZA JAVNO PISANJE NA FORUMU.ps. VDJ is the best


Skrib je u pravu, tesko je pratiti sve to a ja a i vecina ovde ne koriste gramofone. Jednostavno to je zaostala tehnologija koja kosta sve vise da bi se odrzavala, ploce izlaze sve manje itd.
Imas kontrole od Numark-a (a i ostalih) koji ti mogu omoguciti skrecovanje za manje para.
 

Posted Sat 11 Jul 09 @ 11:50 am
ma kuzis laf nije stvar u tome sto je gramofon zaostala tehnologija danas imami TCV-E
koje moze mo koriswtit pa srtvari idu mnogo brze
 

Posted Sun 12 Jul 09 @ 4:52 am
evin007Home userMember since 2011
E ovako ljudi , ja kada pokusam da ksinem neki effekt ili temu za VDj meni pise da mi neispravna licenca (nije to ali je nesto u tom smislu). Ali kod mene je VDJ pro 7.0 ito creckovana verzija, sada mi nije jasno , meni ne trazi nikakvu licnencu , molim vas da mi pomognete
 

Posted Wed 26 Jan 11 @ 5:01 pm
evin007Home userMember since 2011
Pod ovim da i ne trazi nikakvu licencu mislim to da mi kada porenem program nista ne izade da unesem licencni kod ili nesto tome slicno
 

Posted Wed 26 Jan 11 @ 5:02 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
evin007 wrote :
Pod ovim da i ne trazi nikakvu licencu mislim to da mi kada porenem program nista ne izade da unesem licencni kod ili nesto tome slicno


da bi mogo da skidas efeekte itd. moras da Licensiras svoju VDj verziju na "modify my profile" da bi sve mogo da skidas, ali to samo radi sa originalnom verzijom
 

Posted Wed 26 Jan 11 @ 10:24 pm
evin007Home userMember since 2011
aha , a dali to moram da uradim u VDJ ili negdje ovdje na na webu???
 

Posted Thu 27 Jan 11 @ 2:52 am
kad nabavis origigi verziju, znaci kad je kupis, onda tu na forumu upisi "kod" sa CD-a, da oni znaju da ti imas original i da ti odobre skidanje ostalih sadrzaja.
 

Posted Thu 27 Jan 11 @ 3:51 am
zoka1Home userMember since 2012
Kako da promjenim jezik u virtualDJ pro?
 

Posted Mon 02 Jul 12 @ 8:00 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
zoka1 wrote :
Kako da promjenim jezik u virtualDJ pro?


u plugins skidas jezik koj ti odgovara
 

Posted Tue 03 Jul 12 @ 11:05 am
Poz. Hteo sam da kupim novu opremu pa reko da pitam nekog iskusnijeg. Dvoumim se izmedju pioneer djm 250 i djm 350? I jos jedno pitanje. Moze li pioneer djm 250 biti povezan sa vdj bez plejera i kako? Ako moze misljenje o gore dve pomenute miksete? Hvala unapred.
 

Posted Sat 11 Aug 12 @ 6:27 pm
Zdravo...
Svaka mixeta se može priključiti koja ima više od 2 kanala i pored ovoga moraš imati 2 zvučne kartice (integrisana koju dobiješ u laptopu ili PC i eksterna koja izgleda ovako http://www.limundo.com/slika-Usb-zvucna-karta--7972848v288h216.jpg ).

Mixetu spajaš sa zvučnom karticom kablovima koji se zovu RCA http://www.freeimagehosting.net/uploads/c681432856.jpg
1 kanal u 1 zvučnu karticu
2 kanal u 2 zvučnu karticu
Kad spojiš onda otvoriš Virtual DJ i pod Config>Sound Setup napraviš podešavanje kao na slici http://ultraphoto.org/images/jf3zuxlnhes9icou2eo.jpg

Pod Sound card postavljaš svoju integrisanu zvučnu karticu, pod Second card eksternu zvučnu karticu.

DJM250 ili DJM350 su potpuno slične i nemaju skoro nikakve razlike, a po mom ukusu više mi se svidja DJM350.

Ako još nisi siguran, sačekaj da ti odgovore drugi, iskusniji DJ-vi.

Nadam se da sam pomogao ovim uputstvom :)
 

Posted Sun 12 Aug 12 @ 5:28 am
Hvala.
 

Posted Sun 12 Aug 12 @ 7:56 am
Ništa, ako imaš još kakvih pitanja samo napiši... :)
 

Posted Sun 12 Aug 12 @ 8:52 am
80%