Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SVA PITANJA VEZANE UZ SKINOVE I MODIFIKACIJU

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Eo neznam koliko ce nam pomoc ova tema ili ti ga topic ali skuzio sam da imapuno dj-a kojioce svoje ime na VDJ da mu pisepa svakog koga znam malo modifikacije skina i xhmla slobdono nek pita..
 

Posted Tue 09 Dec 08 @ 3:37 am
evo ja bih sebi htjeo napisat ali neznam kako
 

Posted Wed 25 Feb 09 @ 3:00 pm
eo ovako uzmi skin na kojme oces ime otvori ga u paintu e sad otvori jos jedan paint na tom drugom napisi svoje zatim ga zahvati i copy a na drugi skin paste onda smaop to bjelo ispuni bojom kojom zelis e sad kad spsavas spasi ga ne desktop pod nekakim imenom i uzmi onaj xml dje pise koja tipka za sta sluzi i kopiraj ga na desktop otvri jedan zip folder prebaci to 2 u njega i zip folder prebaci u skin folder od VDJ-A i to ti je to.
 

Posted Sun 01 Mar 09 @ 2:06 am
Evo uspio sam ali nece da mi ocita u raru nego moram raspakovat ali zasto to?
 

Posted Sun 01 Mar 09 @ 6:28 pm
SKUZIO SAM
 

Posted Sun 01 Mar 09 @ 6:33 pm
kako da skinem virtual dj completan gratis
dali zna neko?????
 

Posted Thu 05 Mar 09 @ 1:02 pm
haha pa nije ti ovo supermarket da dobijes nesto gratis PRVO PLATI PA IMAS VDJ..molim te postavi ov opitanje na neki drugi topic ovo je za skinove i modificiranje skina
 

Posted Thu 05 Mar 09 @ 1:17 pm
ljudi,,,,,ja san se tek nedavno uclania u ovo,,,,,moze mi neko rec kako cu moc downloadat skinove i ostale stvari,,,,,pise mi da mi triba nekakva licenca
 

Posted Sat 19 Dec 09 @ 7:35 am
moras bit pro korisnik..
 

Posted Sun 20 Dec 09 @ 6:56 am
Zanima me kako mogu promijeniti skin u virtual dj 5.1 pro verziji...Molim da mi opisete postupak...Unaprijed zahvalan...
 

Posted Thu 14 Jan 10 @ 6:08 am
Zanima me kako mogu promijeniti skin u virtual dj 5.1 pro verziji...Molim da mi opisete postupak...Unaprijed zahvalan...





e ovako,bi to nekako bilo,prvo otvori vdj,zatim u desnom gornjem kutu odi pod configuration,tj.settings,kad ti se otvori prozor imaš opcije svakakve tamo nađi SKINS,klikni na to,otvori ti se popis skinova koje imaš ,klikneš određeni koji želiš,apply i to je to.
nadam se da sam ti pomogla :)
 

Posted Sun 17 Jan 10 @ 2:45 am
Ljudi jel zna neko gde se moze naci skin Pioneer CDJ-2000,osim na ovoj stranici,ako ga ima neko na kompu,da li bi ga mogao poslati nekako,imam i skype i msn :) ???
 

Posted Mon 01 Feb 10 @ 3:01 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Zabranjeno je deliti skinove!
 

Posted Fri 05 Feb 10 @ 1:45 pm
zanima me dali mi netko moze pomoci oko skidanja skinova. gdje i sa koje stranice ih mogu skinuti i kako. step by step. u inbox, unaprijed hvala :)
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 12:27 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
 

Posted Tue 28 Jun 11 @ 12:42 am
zasto nece da mi skida skinove ili efecte a registrovao sam se
molim vas za pomoc sto pre hvala unapred
 

Posted Fri 19 Jul 13 @ 7:55 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
trebas da imas Pro Licence da bi to radilo
 

Posted Sun 04 Aug 13 @ 8:23 am


(Old topics and forums are automatically closed)