Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Virtual DJ i Vestax VCI-100 mapiranje?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djkellaHome userMember since 2008
Interesuje me da li neko zna kako mogu da izmapiram Vestax VCI-100, ustvari ne da izmapiram iz pocetka, nego jednostavno da promijenim neke detalje, prilagodim sebi, a da iskoristim postojece mapiranje? Ako je neko nesto slicno radio zamolio bih ga da mi pomogne. Unaprijed hvala
 

Posted Wed 03 Dec 08 @ 8:16 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

Posted Thu 04 Dec 08 @ 9:37 am
djkellaHome userMember since 2008
Neznam da li smo se razumjeli, znaci ja mogu da mapiram sve jedno po jedno, ali mi je to dugotrajan proces za koji treba dosta zivaca. Ja bih samo zelio da izmijenim postojece, par detalja i da dodam jos ponesto sto meni treba. Samo mi je potrebno da znam kako u remote control u general midi da ubacim postojece mapiranje za Vestax i jednostavno promijenim to sto ja zelim.

Izvinjavam se ako dosadjujem sa ovim
 

Posted Thu 04 Dec 08 @ 11:46 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ako hoces da koristis General MIDI, moras da mapiras sve od nule, ne mozes da ubacis podesavanja bez mappera.
 

Posted Fri 05 Dec 08 @ 2:58 am
djkellaHome userMember since 2008
Vec sam skoro sve izmapirao :)
Hvala u svakom slucaju
 

Posted Fri 05 Dec 08 @ 4:08 am
Molim vas moze li meni neko da pomogne. Uzeo sam vestax vci-100 i treba mi map za virtual dj a nigdje ne mogu da nadjem, hitno mi je... Hvala ako ima neko molim vas da pomogne. Moj msn je *********@hotmail.com



Korisnicima bez licence je zabranjeno postavljanje kontakt informacija kao sto su Email, MSN ili Skype adresa.
DJ-ALF
 

Posted Mon 22 Dec 08 @ 5:39 pm
samo ako s registriran mozes dobit te mapere
 

Posted Tue 23 Dec 08 @ 4:07 am
djkellaHome userMember since 2008
Imas u verziji 5.2 podrsku za vestax vci-100
 

Posted Tue 23 Dec 08 @ 5:22 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
djkella wrote :
Imas u verziji 5.2 podrsku za vestax vci-100


Koju takodje moras da kupis ;)
 

Posted Tue 23 Dec 08 @ 2:45 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Dosta sam te upozoravao Maki, sad ces da popijes ban. Ne mogu da sedim ovde po ceo dan i da ispravljam tvoje brljotine. Rekao sam ti VISE puta da ne delis krekove ovde ali ti nisi slusao.
Cisto da znas, ovo nije moja odluka, pravio si probleme i na drugim mestima na ovom forumu tako da si zasluzio verovatno.
Topic zatvoren!
 

Posted Wed 24 Dec 08 @ 11:43 am


(Old topics and forums are automatically closed)