Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 4

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

pudgurcHome userMember since 2009
čaw.

js bi sam uprasu kako mikrofon usposobm u vdj-ju....mam tak konektor ko za slusalke. aja pa se to. kako nardim d slism komad na slusalkah preden ga začne na zvočnikih vrtet?

p.s se upravičujem če bedne stvari sprasujem

hvala

LP
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 1:04 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Pozdrav.

Mikrofon priklopiš v MIC IN v zvočno kartico v računalnik in to je to. Imaš tudi plugin za mikrofon, ampak moraš imet kupljeno verzijo VDJ da imaš dostop do pluginov. Glasnost mikrofona urejaš v nastavitvah od windowsov.
Slušalke priklopiš v drugi izhod zvočne kartice (če imaš samo enega, je to potrebno v nastavitvah VDJ nastavit). Nisem prepričan da delujejo slušalke v demo verziji.

lp
 

Posted Sun 08 Feb 09 @ 2:28 pm
kok nekoga dodam za prjatla
 

Posted Tue 10 Feb 09 @ 6:39 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Klikneš na njegov nick/sliko, potem klikneš modri krogec z nekim belim mozickom.

lp
 

Posted Tue 10 Feb 09 @ 12:14 pm
jimiSLOHome userMember since 2008
Sem limited edition user (program sem dobil s hercules RMX), in bi mi zelo prav prišel skin resizer, pa očitno nimam vredu licence...
Kakšen predlog?
 

Posted Thu 12 Feb 09 @ 1:06 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
zal je edina moznost da kupis PRO verzijo. za tiste ki imajo limited edition je ceneje, tle vpisi serijsko VDJ ki si ga dobil zraven RMX-a in lahko vidis ceno nadgradnje: http://www.virtualdj.com/buy/index.html

drugace si zadovoljen z RMX-om?

lp
 

Posted Thu 12 Feb 09 @ 6:06 pm
jimiSLOHome userMember since 2008
RMX je super stvar. Jogwheela sta izredno občutljiva, tipke kvalitetne in lepo svetijo. Drugače je pa aluminijast in lepo masiven (ne pa plastika kot pri večini drugih konzol). Ima tudi različne outpute kar pride prav glede na ozvočenje (aktivno, pasivno), tako da zaenkrat same super stvari.
Edino kar je mogoče malo slabše je priložen vdj oz. skin, ki ni pretirano zmogljiv in prilagodljiv. Drugače pa stvar BP =).

Lp
 

Posted Fri 20 Feb 09 @ 11:46 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
fajn to slisat :) nisem se videl konzole od blizu. se ti pa res splaca pogledat za ceno nadgradnje na PRO verzijo. vsi updejti so zastonj, zastonj so tudi vsi skini, sampli in vsi efekti. samo na PRO verzijo moras nadgradit.

lp
 

Posted Fri 20 Feb 09 @ 2:42 pm
jimiSLOHome userMember since 2008
Bom premislil, hvala (150 USD me stane).
Mi pa nekaj ni jasno. Zakaj so te ločljivosti tako velike, če je za za dj-a najbolje da je vsa oprema čim lažja za transport (recimo 15'' laptop). Veliko profijev sm vidu ko majo macbook aire, kar je še manjše in ne zdi se mi logično, da so skini na tej strani primerni za 21 palčni monitor, ki je očitno primeren za stacionarni komp. Dejstvo je, da imajo boljše firme priložene lastne skine (s konzolami ipd.), ki pa niso nujno najbolj primerni.
Samo opazka je tole, ne kritiziram nikogar, ker so skini na tej strani res profesionalno narejeni.

Lp in hvala ti za nasvete!
 

Posted Mon 23 Feb 09 @ 12:49 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
VDJ podpira tudi video. Zato so skini večjih ločljivosti, ker potrebuješ velik ekran za video mix. Poleg tega nisem videl še DJ-a z AIR-om. AIR ni ravno najbolj zmogljiv prenosnik. Večina jih uporablja mac book pro 15 ali 17". Nekateri so tudi nižje ločljivosti, ampak po večini ne podpirajo videomix-a. Jaz uporabljam original skin, ker ne potrebujem nobenih gumbov na njem. Imam kontrolerje za to. Imam 15" prenosnik in je vse lepo vidno. Sicer ne delam z videi.
Tle je veliko VDJ uporabnikov ki res obvladajo delo s skini. Lahko kontaktiras koga in se zmenite da ti naredi skin po tvoji zelji.

lp
 

Posted Tue 24 Feb 09 @ 9:11 am
A mi lahko PROOOSM nekdo pomaga in pove kako nej svoj mixer VESTAX VMC-004 FX povežm s kompom tko d bom lahko z njim mixou..ma sicer 2 masterja (line,zvočniki) sam drgač pa pojma nimam kako nej poleg lina usposobm še ostale 4 line al phonote d bom mixu.


če lahko kdo pomaga BI BIU ZLO VESEU!


lp,
dshtrctnr
 

Posted Fri 06 Mar 09 @ 5:48 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Deshtructioner wrote :
A mi lahko PROOOSM nekdo pomaga in pove kako nej svoj mixer VESTAX VMC-004 FX povežm s kompom tko d bom lahko z njim mixou..ma sicer 2 masterja (line,zvočniki) sam drgač pa pojma nimam kako nej poleg lina usposobm še ostale 4 line al phonote d bom mixu.


če lahko kdo pomaga BI BIU ZLO VESEU!


lp,
dshtrctnr




Najmanj kar potrebuješ je zvočna kartica z 2 stereo izhodoma. Potem potrebuješ še original VirtualDJ PRO, 2xRCA (chinch) stereo kabel in malo igranja po nastavitvah VDJ. Tam izbereš EXTERNAL MIXER in izbereš tvojo zvočno kartico ter nastaviš izhode.

to je to na kratko.

lp
 

Posted Mon 09 Mar 09 @ 1:15 pm
lanmiHome userMember since 2009
gdo mi lah da crack za virtual dj 5.2 prosim


 

Posted Tue 10 Mar 09 @ 5:38 am
lanmiHome userMember since 2009
gdaj bi lah dobil odgovor tu zelo rad bi vas prosil mam želo da se kej naućim o miksanju in me vesel rabu bi ga crack za virtual dj 5.2
 

Posted Tue 10 Mar 09 @ 5:44 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
 

Posted Tue 10 Mar 09 @ 10:23 am
jimiSLOHome userMember since 2008
A mi lahko PROOOSM nekdo pomaga in pove kako nej svoj mixer VESTAX VMC-004 FX povežm s kompom tko d bom lahko z njim mixou..ma sicer 2 masterja (line,zvočniki) sam drgač pa pojma nimam kako nej poleg lina usposobm še ostale 4 line al phonote d bom mixu.


če lahko kdo pomaga BI BIU ZLO VESEU!


lp,
dshtrctnr

priporočam ti, da najprej konzolo obladaš (Vestax-a) potem pa nadgrajuješ in vežeš dodatne stvari, ki jih misliš na 4 inpute =). A si dobil zraven kakšen VDJ, ker potem so določene stvari že tam prednastavljene, kar se povezave s kompom tiče.

LP
 

Posted Wed 11 Mar 09 @ 2:16 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
ok kaj zdj to sprasujes pa nek odgovor ze mas?! ne razumem.

na kratko, ce bo kaj pomagalo: VDJ PRO verzijo mislim da rabis, najbolje kako zunanjo zvocno kartico in to je to. Iz zvocne pa v mixer.

lp
 

Posted Wed 11 Mar 09 @ 3:16 pm
jimiSLO te lahk vprašam kok si dau za Hercules RMX mešalko,pa kje si jo kupu?

LP.
 

Posted Thu 12 Mar 09 @ 2:36 am
jimiSLOHome userMember since 2008
Lahko =)

350 eur, Trgovina Ritem Ptuj, čakal en mesec na njega.

Lp
 

Posted Thu 19 Mar 09 @ 8:56 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Priporočam da si pogledaš ponudbo na thomann.de

V večini primerov je ceneje, pa še na zalogi je.
Dobiš v roku 1 tedna od plačila.


lp ;)
 

Posted Thu 19 Mar 09 @ 12:27 pm
41%