Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Ελληνικά και Vdj - Page: 5

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

fotis38Home userMember since 2009
exo provlima me ta vista kai to vdj de diavazi ellinika kai prepi na kano olla ta mp3 moy se latinikoys xaraktires iparxi kamia lisi efxaristo
 

Posted Mon 02 Feb 09 @ 2:59 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Mon 02 Feb 09 @ 4:46 pm
Kalispera.Epeidi ,argoune ligo oi diaxeiristes na baloun tin nea ekdosi
metatropis se ellinka (language.xml) ,ston analogo xoro gia download
postarw edw ena link an 8elete :

http://rapidshare.com/files/193269216/LANGUAGE_1_3.zip

Dorean xoris password.

Practice makes better...
Jim
 

Posted Tue 03 Feb 09 @ 3:16 am
leo72Home userMember since 2009
Geia kai xara sto forum.
Xerome pou yparxei ellhniko community etsi mporoume na ma8oume kapoia pragmata apo poio empirous pou yparxoun edw.8a mporousa na kanw kai egw mia erwtish.Exw thn consola Hercules RMX kai 8a h8ela na thn kanw na doulepsei me allo programa to BPM ths alcatech.Enw mou vrhskei thn consola den mporei na mou thn kanei eksomiosh.Moipos kapoio palikarh exei asxoli8ei me kapoio paromio 8ema (provlhma)?

Sas euxaristw kai ena MEGALO MPRAVO gia to community

leonidas
 

Posted Wed 18 Feb 09 @ 5:32 am
kalimera paides!!! epeidi eimai kainourios me to programa vdj 8elo na sas rwtisw an mporw na blepw ta tragoudia me ellinikous title kanonika!
giati emena m ta bgazei kinezika !!!!!
 

Posted Sat 07 Mar 09 @ 4:31 am
Diavases ton titlo toy topic?
Ti leei edw?
Pws na ftiaksoyme makaronia?
 

Posted Sat 07 Mar 09 @ 9:32 am
sonath ama theleis exo mia kali syntagi k gia papardeles!!
 

Posted Sat 07 Mar 09 @ 10:34 am
xaxa
wraia! k epsaxna to thread me tis syntages....
 

Posted Thu 12 Mar 09 @ 6:59 am
leonidassr wrote :
xaxa
wraia! k epsaxna to thread me tis syntages....


xaxaxa egrapses xaxaxa!
 

Posted Thu 12 Mar 09 @ 11:34 pm
katevasa ekdosh 5.2 kai den exv ellinika skins
kapoios mia voithia

gtselios@ath.forthnet.gr
gt147@hotmail.com

an thelete kalytera sto 2o mail
 

Posted Tue 17 Mar 09 @ 4:26 am
 

Posted Tue 17 Mar 09 @ 5:48 pm
mia pou petagesai, sonath, fere k mia gigas gia mena...
 

Posted Fri 20 Mar 09 @ 8:21 pm
exo k ego kati kala peinirli me loukanika xaxaxaxaxaxaxaxaxaaxa!!!!!
 

Posted Sat 21 Mar 09 @ 5:29 am
exo k ego kati kala peinirli me loukanika xaxaxaxaxaxaxaxaxaaxa!!!!!

xaxa
re paidia, forum mageirikhs einai edw mesa???

 

Posted Sat 21 Mar 09 @ 8:59 am
leonidassr wrote :
exo k ego kati kala peinirli me loukanika xaxaxaxaxaxaxaxaxaaxa!!!!!

xaxa
re paidia, forum mageirikhs einai edw mesa???



den tha itan asximi idea na ftiaksoume ena topic me djika fagita xaxaxa!
 

Posted Sat 21 Mar 09 @ 2:09 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
alfagta147 wrote :
katevasa ekdosh 5.2 kai den exv ellinika skins
kapoios mia voithia

gtselios@ath.forthnet.gr
gt147@hotmail.com

an thelete kalytera sto 2o mail


Dystixws den yparxoun etoima episima skins pou na ypostirizoun ellinikous xaraktires (an kai auto den tha itan kaki idea) kai auto giati apo tin kataskeui tous xrisimopoiithikan grammatoseires pou den yparxoun stin elliniki kwdikopoisi. Auto pou kanoume synithws einai epembainoume mesa sta xml arxeia twn skins kai na allazoume autes tis grammatoseires wste na diavazei ellinika. Gia ola auta kia oti allo theleis na rwtiseis des kai to topic pou sou parethese o filos parapanw.

 

Posted Sat 21 Mar 09 @ 4:52 pm
RE PAIDIA MOLIS PIRA TO CONSOLE RMX KAI DOKIMAZW APO TO SITE TOU NAKA POU DINEI TA GREEK FONTS NA TA VALW STO MAC ME TO VERSION POU DINEI TO CONSOLE KAI DN DIAVAZEI ELLINIKA...MIPWS GNWRIZEI KANEIS KATI??
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 4:00 pm
8a pareis to ziparismeno arxeio (to ena apo ta dyo - ayto p grafei g mac) k 8a to kaneis copy-paste ston fakelo tou vdj o opoios vrisketai:
eggrafa>VirtualDJ>Skins

ekei 8a se rwthsei an 8es n antikatasthseis to yparxon arxeio me to kainourio, k 8a pathseis NAI.
EISAI ETOIMOS!

 

Posted Wed 15 Apr 09 @ 10:31 am
manos34Home userMember since 2008
pedia giea sas ke apo mena lipon exo ke ego to idio provlima me tous elinikous xaraxtires sta track mou ta bgazi kinezika exo tin egdosi virtual dj version 6.0 pro ke exo prospathisi se ola ta skin pou dinete alla ke pali mou ta bgazi kinezika giati arages??? mipos den kani giaftin tin egdosi ???? eno terma aristera pou dixni tous fakelous mou tous bgazi ellinika eno otan pao na anikso ena fakelo mou ta emfanizi stin mesi tou programatos kinezika... ama exete kamia idea pestemou ti mporo na kano eyxaristo ke bravo gia tin foithia pou dinete ston kosmo naste kala eyxaristo ke perimeno kapia apantisi
 

Posted Sun 18 Oct 09 @ 10:41 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Profanws sou deixnei ta id3tag twn arxeiwn sou, ta opoia einai sta ellinika alla oxi se unicode morfi. Telos pantwn mporeis na kaneis dyo pragmata. To ena einai na xrisimopoiiseis kapoio programma mazikis allagia twn id3tag opws einai to Tag&Rename, i na pas sto config tou VirtualDJ kai ekei pou leei browser na baleis ta eksis
Read ID3Tag ...Diisable
ID3Tag Artist/Title ... Disable
ID3Comment ... Disable

Kleineis to config kai meta kaneis klik ekei pou kaneis search sta tragoudia. Grafeis * (auto tha vgalei apo katw OLA ta arxeia pou exeis stin database perasmena). Meta epilegeis me to pontiki ena apo auta kai kaneis Ctr+A (ta epilegeis OLA). Deksi klik ... File ifos ....Title from filename. Otan to kaneis auto analoga me ta arxeia pou exeis (polla-liga) mporei na parei isws kai merika lepta. Otan teleiwsei tha sou deixnei tis plirofories twn tragoudiwn opws akrivws einai sto filename (Artist-Title.mp3) Logika twra den prepei na sou deixnei kinezika.
 

Posted Mon 19 Oct 09 @ 10:15 am
90%