Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 2

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

ilias7Home userMember since 2005
eyxaristo gia tin apantisi an kai to exo apenergopoiimeno to beatlock.pantos den simbenei sinexeia alla esto kai mia fora na simbei uparxei sobaro problima.
 

Posted Fri 13 Jan 06 @ 4:14 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
periegrapse akrivws ti ennoeis kai ti einai h mpara?
 

Posted Sat 14 Jan 06 @ 12:10 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
i mpara einai to spacebar an katalaba kala, dld to sync. Auto einai logiko na symbainei otan to patas, prospathei na piasei to beat apo to tragoudi pou mpainei kai gi auto "pidaei". Lusi..mi to xrisimopoieis, doulepse me to pitch bend an theleis na piaseis to beat pio "malaka"
 

Posted Sat 14 Jan 06 @ 2:07 am
Malista.........
Loipon epeidh ego to xrhsimopoio arketa (thn mpara)>spacebar.
Otan to patiseis na kanei sync, DEN prepei to ena apo ta dyo track na brisketai se "keno" shmeio,
dhladh na exoyn bassline kai ta dyo, EAN to ena apo ta dyo DEN exei ena basso, kai einai as poyme,
se kapoia logia xoris ena bassaki apo piso TOTE yparxei ayto to problhma poy les!!!
To opoio einai apolytos fysiologiko, perimene na "skasoyn" kai ta dyo decks, meta pata to spacebar.
 

Posted Sat 14 Jan 06 @ 2:33 pm
antonisHome userMember since 2005
prin apo merikes imeres egrapsa to parakato : ''an kai palios ston xoro ton dj's (15 xronia tora ksenixti) ston xoro omos ton ipologiston kai ton programmaton gia mix sxetika neos. apofasisa lipon na agoraso ena paketo kai ego kai na piramatisto, anakalipsa oti kaneis polla perisotera apo oti pisteveis kala vevea ola afta alla kapou edo ksekinane kai ta provlimata poia einai afta?? akouste lipon, sto paketo pou pira (Hercules dj console) exei kai to virtual dj piga na katevaso orismena sound effects kai mou leei oti prota prepei na kano register to programa dinontas to s/n tou, to vrika mesa sto programa se ena pdf arxeio to egrapsa sto parathiro kai mou irthe apantisi oti to s/n den einai sosto, ti mporo na kano gia na kano epitelous register to programa????? kai na exo tin dinatotita na katevazo diafora pragmata?????
efxaristo poli pou me anextikate kai kathe voithia mou einai politimi, logo doulias vlepete.''
me rotisate pio vdj exo, exo afto pou eixe to paketo to exei to cd me tous odigous egkatastaseis tis konsolas, den grafei pouthena pano sto cd s/n kai etsi den mporo na kano register oste na mporo na katevazo effe klp..
mporei kapios na mou pei ti trexei??
a! to vdj den einai demo einai olokliro
efxaristo prokatavolika
 

Posted Sun 15 Jan 06 @ 1:27 pm
antonisHome userMember since 2005
pliroforiaka otan pao na katevaso kati (effe) mou vgazei to parakato minima :

You need to be a registered full version user and have a legal license in order to download the samples. If you already have a user account on our website, please edit your profile and enter your serial number in the required field in order to be recognized as a full version user. For any problem please contact us.
 

Posted Sun 15 Jan 06 @ 1:32 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Antoni, to serial number pou psaxneis den einai sto pdf alla typomeno mallon aytokollito sto cd,
i to eksofyllo tou cd.
An ekei den einai.. exw akousei oti oi protes partides den to eixan typomeno, (paralipsi tis hercules) pas sto site tis hercules kai apo ekei kapws ginete alla den ksero pws akribos.
Tora i hercules version den einai i full, exeis kapoia periorismena download opote pali tha sou ti spasei. Alla an thes ti gnomi moy ayto pou aksizei einai to programma.
ps. Den mou apantises poia konsola exeis tin proti, i tin mk2 ?, oti grafo epano einai gia tin mk2
 

Posted Sun 15 Jan 06 @ 4:28 pm
antonisHome userMember since 2005
exo tin proti konsola, oxi tin mk2.
 

Posted Mon 16 Jan 06 @ 7:13 am
Kai ego exo to idio akrivos provlima me ton [antonis]otan pao na katevaso kapoio efe mou grafei afto to minima.To S/N to exo perasei kanonika kai apo konsola exo tin proti.Ti mporo na kano gia na katevaso kapoio efe?Mia voithia parakalo an mporeite,eimai kai kainourios sto na doulevo me afto to programma kai me afti tin sigekrimeni konsola.Efxaristo poli!
 

Posted Mon 16 Jan 06 @ 11:23 am
Kai kati allo an kserete na mou apantisete.Kapies fores tin ora pou paizo mousiki mou kanei kati san fisima ston ixo,molis kounao to pontesiometro epanerxete kanonika afou mou kanei ena mikro louparisma sto beat pou vriskete,Afto apo ti proerxete?
 

Posted Mon 16 Jan 06 @ 11:26 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
katarxin esu exeis tin deuteri hercules(to leei k to tag sou allwste) eisai hdh registered, apla me to epipedo auto den exeis prosvash se ola ta effects mias kai eisai home edition kai oxi pro. oso gia to fusima kai tin loupa gine pio sugkekrimenos..(specs, kartes hxou, tropos settarismatos klp)
 

Posted Mon 16 Jan 06 @ 12:46 pm
re mages help.oles oi version tou vdj leitourgoun me hercules console??? to cd ths konsolas exei to vdj.den exw hxo katholou.den yparxei poythena sound configuration key.ti kanw????prepei na parw thn teleytaia version toy vdj???kai an thn parw doyleyei me thn konsola???kapoios help paidia giati tha to spasw...eyxaristw ek ton protairwn...
 

Posted Fri 20 Jan 06 @ 7:31 pm
ilias7Home userMember since 2005
otan topotheto ena track sto ena deck aytomata syxronizei ta bpm me to allo xoris na einai patimena ta beatlock.ego auto den to thelo .ti prepei na kano.(anagazome na kano sinexia pitch reset sto kainourio tack)eyxaristo
 

Posted Mon 23 Jan 06 @ 9:52 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
ilia> uparxei sta settings bpm->always match...apenergopoihse to
mi kanoume dipla posts...

 

Posted Mon 23 Jan 06 @ 10:11 am
gia sas paidia mia apli erwthsoyla - exw to hercules dj control me to virtualdj prwgrama ok ola ta ekana me kartes poy hthele me ta ellhnika ola ok apla thelw na kanw playlist na paizei synexwmena kserete
na mhn stamatah!!!!
egw eixa to raduga kai hmoyn arketa eyxaristhmenos gia thn doyleia moy!!!!
pws kanoyme playlist?????????????? ayto
xairetismata apo litohoro kai apo mplecafe www.mplecafe.gr
 

Posted Wed 01 Feb 06 @ 6:41 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
an pas sta dexia tou browser (einai auto hide prosexe) einai browser gia to automix...apla topo8eteis ta tracks pou 8es ekei kai patas automix..toso apla..
 

Posted Wed 01 Feb 06 @ 9:09 pm
Gia sas.eimai neo melos toy virtual dj kai xrisimopoio to software toy virtual dj me skin to titanium max.exo ena laptop acer 1692 wlmi kai tha ithela ti gnomi sas sxetika me mia exoteriki karta ixoy poy thelo na balo gia na exo kalytero ixo alla kai proakroasi.i timi tis na paizei sta 100-120 euro...pia exete na moy protinete gia ayti ti doylia?eyxarito prokatavolika kai elpizo na ta poyme syntoma..
 

Posted Fri 10 Feb 06 @ 3:12 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
dbakisdb
kalos irthes
den mas ipes pos theleis na paizeis me cd mi mk2 mono me to pc?
ego exo parei mia maya 44 usb pou exei asio drivers 2 kai mporo na kano controler to virtual dj
kai me cd kai me pick up.
 

Posted Fri 10 Feb 06 @ 3:54 pm
vasika thelo na paizo me to laptop to opoio to syndeo me mixti kai ta sxetika..exo to virtual dj kai ola ta skins kai exo katalixi sto titanium max.exeis tipota provlimata me ti maya i exeis na protineis kai kati allo.vasika tha paizo live moysiki me to laptop se ena bar kai thelo kati axiopisto oso afora tin karta ixoy.thanks gia tin prosoxi soy dj food..katalavaineis...
 

Posted Sat 11 Feb 06 @ 3:17 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
oxi then exo provlima katholou me tin maya
parthn einai kali se sxesi apodosi timi

soy protino na pareis aytin tin karta giati proris na tin sindesis kai kapote me kati allo
 

Posted Sat 11 Feb 06 @ 4:42 pm
5%