Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Ellinika - Page: 2

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

dj foodPRO InfinityMember since 2004
sosta simfono me to voli

eisai 16.5 exeis xronia mprosta sou
to na eisai dj pleon einai eykolo
psaxe to post mou tou milame gia tous dj tous palious (pickup)
kai tous neous (cd)
to thema na gineis kalos dj kai oxi enas koinos dj na matheis na psixologeis ton kosmo
na xereis tin theloun ektos apo ta palio ellinika pou ean valeis ta emporika eisai kalos dj gia to idos


na sou po xekina apo tin
rock mousiki pou einai i vasei
meta pop rock
meta pop
meta rnb
meta beat
meta electonika
ktl
me ta mporeis na pethaneis isixos
lololololololol plaka kano

kouragio re min enthousiazesai makari na eixa tin ilikia sou kai to mialo pou exo tora

lololololololol exo piei ligo tora

 

Posted Tue 18 Oct 05 @ 10:52 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
to mikros den mou leei tipota, auto poy mou leei einai, pos tha ginei na sunduaseis sxoleio kai nyxterini douleia?... Den ginontai auta. Kane kouragio na teleioseis sxoleio, kai meta os foititis (sto euxomai) ekei na deis xroooooono (o palios kserei).
Telos panton auto pou ithela episis na sou po einai oti an epimeineis sto diko sou styl (rock, heavy metal, electoniki, kai katholou emporika ellinika skyladika) tote tha dyskoleuteis (dystixos etsi einai ta pragmata) na vreis doulitsa.
Auto pou ekanes dyo kalokairia se pool bar tsampe..einai oti kalitero mporeis na kaneis se proti fasi.
An perimeneis tha sou dothei i eukairia, exe ypomoni kai epimoni.
An theleis na to kaneis epaggelma sigoura tha erthei ki auto, kane mikra vimata exei kairo, mi viasteis na pareis kammia grigori apofasi. Edo den viazomaste emeis pou dianyoume to deutero kyklo zois mas !!!!

Diko sou post mporeis na anoikseis otan eisai professional edition user diladi skaseis ta eura na agoraseis to programma. An den ta exeis meine sto forum kai oti thes voithame.
 

Posted Wed 19 Oct 05 @ 1:54 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
djdad kaneis la8os...kai san no licence mporeis na kaneis...pas stin prwti selida (px Greek forum/ list of topics) kai ligo pio panw apo to prwro topic yparxei h epilogi add new topic an 8ymamai kala.
 

Posted Wed 19 Oct 05 @ 10:27 am
Helloooo!! Edw Dj Dell
Eixa kairo na grapsw sto forum!!
Dj Speck egw paw triti lykeiou teleiwnw to sxoleio fetos kai meta ante gia!!!
Meta apo ena fovero beach party pou epaixa sto kavouri arxes tou kalokairiou mou eginan kapoies foveres protaseis gia na paixw mousikoula se diafora clubs
Telika to kalokairi imoun se ena beach bar kai ekei epaiza house mousikoula kai dance me kaloutsika lefta.Prin 2 vdomades mou eipe enas pou ton eixa gnwrisei ekei na paizw kathe savvato kyriaki se ena bar cafe.mia poly kali protasi alla den dextika giati eixa arketo diavasma kai den tha xekourazomoun katholou pou einai kai to vasikotero!Vasika tha sou elega na paizeis se osa pio polla party mporeis kias einai kai tsifteteleia!Kai egw den mporw na paizw ellinika alla ti na kanoume den me xalaei kathoulou gnwrizeis kai perissotera mwrakia you know....!Giati autes oi ilikies pou eimaste theloun tsifteteleia kai oxi prog house
Tha sou elega na agoraseis to VDJ se voithaei arketa kai einai molis 100 euro oti theleis steile mail!!
Byeee!!
 

Posted Wed 19 Oct 05 @ 12:42 pm
se poio mail vre stroumfaki pou hta to vro!!!eisai 18 i hyma tha epaizes mousikoula?koitaxte na deite pos exeleixthike i fasi tora me ena kathigiti mou sto school (kala poli palikaros to typos ma poli palikaros!)o gasmakos auto paou lete mou kanei dikaio (culturas tou kaerata) kai ehei to programma to ipourgeiou pou leei oti ftiahnoume tainioules mikrou mikous kai tou eipa oti anthelei na ton voithiso se kanena montaz klp (asholiomouna kai m'auto kai katalavenete tin tainies eho ftiaxei!)opos kai stin iholipsia (mousiki ependisi opu thelei klp)efoson eho diavasei kapoio sheito eisagogiko vivlio kai oti ematha mehri tora to kano praxei opote eho dinatotita kai ekei.....kai uelipisto (epeidi ehie kone)na me hosei pouthenaesto kai mia oritsa den me noiazei katholou akoma kai rempetika mporo na valo arkei na gnoriso kosmo pou argotera tha me proothisei! understood ?! telospanton ...allo thema tora ekna 30 septemvriou ena partaki gia ta genethlia mou(milame poli skyle re pousti mou ti einai auto to prma re gamoto oloena kai pio halia i elliniki diskografia me elahistes exereseis tespa) kai paralilla me ta dika mou ta palikaria ipa stin mana mou na ferei kai komo apo ti doyleia tis na me akousoun giati kai aftoi ehoun kone opos xero 25arides einai tou pousti..........................apotelesma??????? oloi legane oti poli dinatos o mikros kai teoies pipes kati tha paixei kai apo kei! vasika kati paidia spastikan giati perasa to olo programma kai mesa appo house (deep, prog. kai loipa) entaxei tous egrapsa kai go on as usual!!!!!
 

Posted Fri 21 Oct 05 @ 10:41 pm
signomi gia auto pou tha po i mallon tha grapso..... eho to vdj alla katevasmeno apo psahtiri tou internet! min me vrisete to xero oti den einai legal alla ti na kano eprepe kai go kapos na kano tis mixeis mou kai na kano tin praktiki mou os digital dj(an kai perisotero m'aresei na min hrisimopoio computer alla ti na kano piga na paro 2 cd players pioneer kai ekanan 1400 euro kai den eftane i pistotiki kai eipa na paro laptom meta ton kanourio hrono+to vdj)! sorry ! tha epanorthoso se merikous mines.oso anafora to virtual "how much" to mali tis grias?????
 

Posted Fri 21 Oct 05 @ 11:08 pm
re paidia mallon epese parexigisi akouo ta panta apo jazz mehri ti na po rempetika kalo iliko omos! kai thelo na gino auto pou poloi lene piotikos DJ kai to thelo gia 2o epaggelma mehri stigmis giati xero kai apo theio mou poy ehei kentro(kai tora pou to 'pa mallon tha tou kano episkepsi)piotiko me koultourides kifissiotes(i periohi pou mallon tha arhiso na anazito kamia "akroasi" etsi gia mia ora )me jazzakia kai tetoia oti einai poli epikindina ta pragmata gia enan idika neo tin nyhta tin simeron imera alla kai apo to baraki pou douleua to kalokairi kai apo gnostous se barakia tis periohis kai ... keftome oti an to kano epaggelma monimo tha gino anthropos tis nihtas (ohi oti den goustaro vevaia) vasika stin nihta eho kai kapia mikra kone apo ton patera mou logo douleias (ergostasio me ......guns a lot of guns)(eimai auto pou lene sinithismeno paidi sinithismenon goniwn!) den tin fovamai alla den xero den goustaro alla bleximata......................................
 

Posted Fri 21 Oct 05 @ 11:28 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
exeis ena elatoma: milas poly...
 

Posted Sat 22 Oct 05 @ 3:28 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
para polu...
 

Posted Sat 22 Oct 05 @ 7:26 pm
file mou auto einai to periego me mena genika den milao katholou kai eimai para poly klistos tipos
 

Posted Sat 22 Oct 05 @ 8:21 pm
isos na thelo para poli na matho pragmata apo sas pou xerete perisotera apo mena kai polilogo tou kerata ..........!!!! (alla tora pou to siniditopoio, toso poli re gamoto proti fora).
 

Posted Sat 22 Oct 05 @ 8:48 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
ela mila tote vgale ayta pou theleis na peis

pes mas ti se apasxoli
virtual psixologos
giati den milas toso exo kai milas edo?
goustareis poli edo tin vriskis?
min me parexigis plaka kano
dexomai kai plakes mila eleythera

plaka kano min me vrizis


stamata na me vrizis
stamata ta akouo ola
lololololololol
exo trelathi perimeno ta pick up kai exo trelathi
 

Posted Sun 23 Oct 05 @ 12:03 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
kai dino mia lisi
tha se leme dj speak
apo dj speck


sou paei
 

Posted Mon 24 Oct 05 @ 12:34 am
vasika to onoma mou kanonika einai dj Christos dioti den mporousa na vro kati pou na me antiprosopevi....aaaa!me tin eukairia mr."vdj psihologe" mou to Dj NRG pos sou fainetai? (min to klepsei kaneis ton voutixa!!!). oso gia auto pou eipes Dj food-a- gia to oti den milao exo kai milao edo an sou po oti den eho anthropo popu na ehei tis gnoseis kapoiwn apo edo mesa para mono anthropous pou apla pisteuoun se mena !!!!!!

..............................................................................
poloi kaloauto den leo kai to ektimo alla.....s'auti tin fasi hreiazomai kapoin na xerei kai na pisteuei tautohrona kano lathos?????????????
....................................................................................

kai to Dj speak molis to iothetisa nomizo oti mou paei pos sou fainetai Dj speak Anti Dj Christos???
Kai min akouso apories gia to "speck" einai i tagia mou apo graf.
 

Posted Wed 26 Oct 05 @ 9:34 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
dj chirstos iparxoun para poli

dj speak mono enas (vlepe nounou)

mporeis na me les nono sou

lololololololol
plaka kano sto proigoumeno post mou.
min anxonese ola tha einai ok
 

Posted Wed 26 Oct 05 @ 9:44 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Eseis oi dyo tha ginete poly filarakia...
 

Posted Wed 26 Oct 05 @ 10:58 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
pragmatika...desate hdh...
 

Posted Thu 27 Oct 05 @ 1:53 am
re Dj food-a- .......i mallon noneeeeeeeeeeeeeeee, barba,barbouli,theio den mou les.........age????
.................................................................................................................................
poso pai to mali me to vdj????!!!!1
 

Posted Thu 27 Oct 05 @ 9:03 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
age 26
124 to vitual

ti kaneis kana neo?

pote tha pame na sou paro xristougeniatiko doro
giati ta xristougena tha pao canada

 

Posted Thu 27 Oct 05 @ 11:03 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
its raining out there!
 

Posted Fri 28 Oct 05 @ 1:02 am
53%