Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Akiyama Tempus με το Virtual Dj Pro - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Τις κανει και στο μαγαζι και στο σπιτι.
(Οχι διακοπες, αλλα σαν να πατιουνται κουμπια απο μονα τους)
Και τις "γαργαρες" τις ακουω και στο σπιτι απο την προακουστικη των ακουστικων
 

Posted Mon 29 Jul 13 @ 2:30 pm
Σκέφτομαι ή μάλλον σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να αγοράσω την Akiyama Tempus αλλά διαβάζοντας εδώ τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις φίλε periptero έχω προβληματιστεί έντονα.Θα ήθελα γενικα αν μπορείς να μου πεις μερικές λεπτομέρειeς και γενικά τις εντυπώσεις σου για την Tempus.
Σε ευχαριστώ και ελπίζω να έχεις λύσει όποια προβλήματα έχεις με την κονσόλα-μίκτη.
 

Posted Mon 26 Aug 13 @ 9:03 am
periptero ti leei telika i akiyama tempus ola kala..?pws ta pas me tin konsola..?
 

Posted Thu 30 Jan 14 @ 7:45 am
Γεια σου φιλε peripetro ήθελα να σε κάνω μια ερώτηση, ποιο virtual dj έχεις ? το γνήσιο και ποια έκδοση.... εχω την ιδια κονσόλα και ακριβώς τα ίδια συμπτόματα με το virtual dj,
 

Posted Sun 17 Jan 16 @ 11:07 am
Το 7.4.1 πρεπει να εχω.
Δεν ειμαι 100% σιγουρος, το εχω στο μαγαζι το pc.
Τωρα ετοιμαζομαι να πειραματιστω με το virtual 8 και με τα windows 10.
Δεν θελω να κανω σπασμοδικες κινησεις μιας και η συγκεκριμενη version του virtual στο συγκεκριμενο pc που εχω ειναι σταθερη, εκτος απο τα περιεργα χαζα που κανει καμια φορα η κονσολα, τα οποια εχω συνηθισει πλεον)
 

Posted Sun 17 Jan 16 @ 4:49 pm
Periptero,
εσύ τα έχεις συνηθίσει τα κολλήματα και εγώ καθόλου, ακριβώς για τους ίδιους λόγους την αγόρασα την Akiyama, αλλά έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα..... Έστησα το 8.1 virtual dj, το καλό είναι το ότι την βλέπει κατευθείαν χωρίς mapers, παρατήρησα όμως ότι τα κολλήματα όπως τα κουμπιά που πατιούνται μόνα τους τα κάνει ακόμα..... Κάτι παίζει με την συμβατότητα, και όχι με το μηχάνημα, καθώς με το δικό της πρόγραμμα το traktor Le δεν κάνει κανένα από όλα αυτά τα κολλήματα..... Περίεργα πράγματα!!!!!!
 

Posted Mon 07 Mar 16 @ 10:27 pm
DJRLS4Home userMember since 2010
τελικα τι κανατε παιδια με την AKIYAMA TEMPUS kai TO VIRTUAL εγω εχω τα 10 αρια και το 8 αλλα δεν scrachari το αριστερο deck εινα θεμα συμβατότητας λετε?
 

Posted Thu 12 Oct 17 @ 6:56 pm
Εγω προσωπικα δεν βρηκα λυση.
Μαλλον βρηκα...αγορασα αλλη κονσολα ;)
Με την Tempus δεν εβγαλα ακρη, και δεν εμαθα ποτε τι φταιει.
 

Posted Fri 13 Oct 17 @ 4:12 am
Εμένα μου δουλεύει με κάποια skin καλά εκτός από το scrach άλλαξα το μάτι από το jog το αριστερό στο δεξί και δουλεύει πάλι μόνο το δεξί άρα δεν είναι θέμα jog εκτός άμα έχει πρόβλημα στην πλακέτα το παιδί που το αγόρασα μου λέει ότι δούλευε κανονικά με τρακτορι. Εγώ πάλι με τρακτορι τα ίδια δεν ξέρω τι να πω
 

Posted Sun 15 Oct 17 @ 9:39 pm


(Old topics and forums are automatically closed)