Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Problem sa slusalicama i zvucnicima - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Pozdrav svima. Moj problem je u tome sto ne mogu da pustim npr. deck 1 na zvucnike, a deck 2 na slusalice. Postavio sam u sound controleru zvucnike u zeleni, a slusalice u crni port. U Virtual DJu sam sve podesio kako sam nasao na tutorijalima na ovom forumu. Evo i slika http://imageshack.us/photo/my-images/515/19628749.png/ Kako god, zvuk mi se pusta i na slusalicama i na zvucnicima. :)
 

Posted Wed 15 Feb 12 @ 9:45 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Podesavnaje je uredu.
Mozda glupo svuci, jel si probao preko Headphones button da slusas drugi deck ?

Sta cujes preko Slusalice ?

Pozdrav
 

Posted Wed 15 Feb 12 @ 1:36 pm
Headphones button? Cujem isto sto i na zvucnicima i to na oba decka cujem i na zvucnicima i na slusalicama. :)
 

Posted Wed 15 Feb 12 @ 10:11 pm
Exta988Home userMember since 2012
Bez mixete nista neces postici...Deck 1 u kanal 1,Deck 2 u kanal 2,slusalice u mixetu i mixsujes :)
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 11:24 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Koju verziju koristis ?
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 1:39 pm
Verzija je 7.0.5. Gledao sam tutorijale gdje to rade bez miksete. Koliko kosta jedna solidna mikseta? :)
 

Posted Wed 22 Feb 12 @ 6:24 pm
Exta988Home userMember since 2012
 

Posted Thu 23 Feb 12 @ 2:55 pm
To rjesenje mi uopste ne pomaze jer ja cujem zvuk sa oba decka na zvucnicima i na slusalicama. A ako smanjiv volume, ugasi mi se ton skroz. :)
 

Posted Thu 23 Feb 12 @ 6:57 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Naravno da radi i bez mixete.

pogledaj do menjas Konfiguratiu za sound karticu u VDJ
 

Posted Thu 23 Feb 12 @ 11:21 pm
Exta988Home userMember since 2012
 

Posted Fri 24 Feb 12 @ 5:22 am
Konfiguracija sa sound card mi je 4.1 iako je kod mene 7.1, ali nema ta opcija. Msm da nema kupiti takav adapter u mojim predjelima. :)
 

Posted Fri 24 Feb 12 @ 5:44 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
probaj da kofigurises kao da imas dve zvucne kartice.
Isto kaio Exta988.
Samo sto ces ti da izaberes dva puta istu zvucnu karticu.

I probaj na laptopu da menjas Outputevi
 

Posted Fri 24 Feb 12 @ 8:59 am
Da, ali on ima adapter, a ja nemam, a to nisam ni gledao da ima uzeti u prodavnicama kod mene. :)
 

Posted Tue 06 Mar 12 @ 4:35 am
Zdravo...
Ako koristiš PC onda prati korake:
1. zvučnike priključi u zeleni, a slušalice u crni ili plavi (zavisi od modela)
2. kad priključiš onda otvori Start/Control Panel i pronadji ikonicu kao na slici http://s19.postimage.org/hoyvaa16p/image.jpg
3. otvori i postavi u kartici Audio I/O na 4CH Speaker i nakon toga klikni na OK
4. onda otvori Virtual DJ i pod Config/Sound Setup podesi kao na slici http://s19.postimage.org/gphr620sh/image.jpg
5. kad sve ovo uradiš na slušalicama podesi jačinu zvuka i onda možeš slušati prvi kanal na zvučnicima, a drugi na slušalicama
Nadam se da sam pomogao ovim uputstvom :)

 

Posted Thu 05 Jul 12 @ 11:11 am
Dzemo1Home userMember since 2012
Pozdrav, Imam jedan problem koji ne znam i da li se moze rijestiti, znaci koristim Virtual na Laptopu i kupio sam usb sound card sa dva izlaza za mikrofon i slusalice i sve je to ok, ali problem je kad namjestim u podesavanjima da na slusalice pjeva jedna pjesma na zvucnike druga i ok je, problem nastaje kada ubacujem sljedecu pjesmu jer kad je ubacim ova sto trenurno pjeva stane i onda nista ne pjeva na zvucnike vec na slusalice u podesavanjima je sve ok namjesteno sto sam gledao po raznim forumima i dobijem upozorenje da ce mi samo 10 minuta radit kako treba i onda nastaje ovaj moj problem :/ ako neko zna nek napise, Hvala puno :D ;)
 

Posted Sun 06 Jan 13 @ 7:00 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
koliko ti je jak system laptopa ?
 

Posted Tue 08 Jan 13 @ 11:59 am
Dzemo1Home userMember since 2012
 

Posted Thu 10 Jan 13 @ 8:22 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
sve je to kako treba.

cudi i mene malo
 

Posted Tue 15 Jan 13 @ 3:33 am
izvinite mozete li mi reci kako da mi zvukovi ne prste
 

Posted Sun 01 Jun 14 @ 8:12 am
Pozdrav ekipo,

Kupio sam slusalice ali ne mogu da podesim nikako da na deck 1 ide na zvucnike aa na deck 2 na slusalice i obrnuto..
Primijetio sam da na moj lap top nemam Realtek HD audio....Sta da radim?
 

Posted Wed 23 Mar 16 @ 9:31 pm
95%