Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: database??? - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
ki egw etsi ta exw (/Kalitexnes/Albums), kai an oi playlists einai ligo avoles gia na tis xeiristoun oi controllers, mporeite na xrisimopoisete ta Virtual Folders.
 

Posted Sat 17 Jan 09 @ 5:58 pm
djdad wrote :
ki egw etsi ta exw (/Kalitexnes/Albums), kai an oi playlists einai ligo avoles gia na tis xeiristoun oi controllers, mporeite na xrisimopoisete ta Virtual Folders.


Ki ego me tin dmc2 me virtual folders doulevo.
 

Posted Sun 18 Jan 09 @ 8:36 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
me aformi to post pou ekane o periptero se allo topic, exo tin aporia gia to pos ftiaxnei ti database tou basi bpm opos leei kai eidikotera ta ellinika.

de mporo na katalabo to tropo pou ftiaxnoun arketoi tis katigories tis mousikis pou exoun basi ton bpm.

diladi exo aporia, ena house komati pou den einai kai poly xoreutiko me ena pou einai xoreutiko alla kai ta 2 einai se 128 bpm, tha mpoune ston idio fakelo?
poia i xrisimotita?

episis akoma kai gia ellinika. eite xoreutika eite skyladika eite otidipote allo den exoun ola ta idia bpm....
diladi ena skyladiko pou einai idia bpm me ena hiphop, tha mpei ston idio fakelo?
 

Posted Wed 04 Feb 09 @ 6:42 pm
aledjo wrote :
me aformi to post pou ekane o periptero se allo topic, exo tin aporia gia to pos ftiaxnei ti database tou basi bpm opos leei kai eidikotera ta ellinika.

de mporo na katalabo to tropo pou ftiaxnoun arketoi tis katigories tis mousikis pou exoun basi ton bpm.

diladi exo aporia, ena house komati pou den einai kai poly xoreutiko me ena pou einai xoreutiko alla kai ta 2 einai se 128 bpm, tha mpoune ston idio fakelo?
poia i xrisimotita?

episis akoma kai gia ellinika. eite xoreutika eite skyladika eite otidipote allo den exoun ola ta idia bpm....
diladi ena skyladiko pou einai idia bpm me ena hiphop, tha mpei ston idio fakelo?


Symfono mazi soy ki ego , an kai o kathenas kanei oti ton volevei.
To sosto kata tin diki mou gnomi einai katarxin xorisma sta eidi mousikis.
Episis meta exoume anaferthei sto thema ksana , oti d.j eisai me to ayti kai oxi me ta matia.
As kanei kai o d.j monos tou tis allages , an thelei na legetai d.j kai oxi ta panta masimeni trofi apo to programma kai to p/c.
Kai to leo genika kai mono kai oxi gia kapoio paidi sygkekrimena.
Alla ama den exeis doulepsei me vinilio H esto me c.d , tote isos leo isos na min ksereis ki allon tropo na miksareis , ektos apo to na blepeis ta noumera an tairiazoyn.
Kai teleiono legontas , oti ego pou exo doylepsei xronia me vinilio , tora blepontas ta noumerakia , pistepte me deixnei kapoia kommatia teleios atairiasta , eno itan kai einai apo tis pleon klasikes allages.
Eipame ayta ta noumerakia einai apla gia dieykolinsi , mazi me ola tin ypoloipi texnologia.
Alla dieykolinsi , einai otan exeis ayti.
Otan den exeis distixos einai mpousoulas...distixos.
 

Posted Thu 05 Feb 09 @ 3:03 am


(Old topics and forums are automatically closed)