Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: POTREBNA POMOC!!!!!!ZA VIRTUAL DJ!!! - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

IMAM DVA CD PLEJERA VESTAX-05 I MIKSETU VESTAX-PMC-280...4 KANALNA I DVA ZVUCNIKA SA POJACALOM KOJA SU POVEZANA NA POJACALO I NA MIKSETU PREKO MASTERA.....SKINUO SAM VIRTUAL DJ I ZELEO BI DA POVEZEM SA KOMPJUTEROM.NEMAM ZVUCNU KARTICU IMAM NOV KOMPJUTER PA IMA ITEGRISANU KARTICU REALTEC SA 6 IZLAZA...DA LI IMA NEKO DA MI POMOGNE KAKO DA POVEZEM I KOJI KABLOVI SU MI POTREBNI TREBA MI HITNO.
 

Posted Sun 04 Jan 09 @ 7:26 pm
erxonPRO InfinityMember since 2003
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 1:25 am
hahahahha lol @ erxon , lepo si mu rekao...
jedno od najglavnijih pravila svakog foruma
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 6:43 am
PA BRATE PITAM SAMO HOCU AKO NEKO HOCE DA MI POMOGNE BITNO MI JE DA ZNAM DA LI MI JE POTREBNA ZVUCNA KARTICA ILI NE...POSTO IMAM INTEGRISANU.
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 6:48 am
erxonPRO InfinityMember since 2003
kad ces pisat bez capslocka cemo procitat i odgovorit :)
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 7:05 am
ae ozbiljno ako moze neko da mi pomogne...
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 7:19 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Hehe dobra fora sa slikom Erxon, u pravu si.
Ali mi smo ovde da pomognemo a velika slova nisu toliki problem ;)
Na problem, mozes da koristis integrisanu zvucnu karticu, ja je koristim takodje Realtek samo sto je 7.1 ali je to nebitno. Realtek High Definition kartice na plocama danas imaju extra zvuk! Ono sto ti treba od kablova je samo dva kabla sa jedne strane da budu 3,5mm mini jack (takozvana "Banana") a sa druge da budu dva RCA (Chinch) i to je sve.
Zvucnu ces da podesis tako da radi u 4.1 ili u 5.1 modu, prednji izlaz ce ti biti levi deck a zadnji (iliti Line in na ploci, plavo) ce ti biti desni deck.
U VDJ podesis "EXternal Mixer" i setujes zvucnu u 4.1 mod i to je to.
Nadam se da ovo pomaze i da cemo te videti kao Pro VDJ korisnika uskoro ;)
PozdraV
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 8:09 am
erxonPRO InfinityMember since 2003
cvrlinjo wrote :
ae ozbiljno ako moze neko da mi pomogne...


e vidiš, dobio si odgovor :P
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 8:25 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
erxon lol :D

samo nevem kaj je mislil s cd-playerjem. Misli TC uporabljat?
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 8:28 am
Hvala druze unapred!!!nego na ploci imam 6 ulaza....u zeleni ulaz sam spojio miksetu sa kompjuterom tako da dobijam signal na prvom kanalu...imam jos dva cd plejera koja su mi spojena na trecem i cetvrtom kanalu koji rade na mikseti.medjutim hocu da sa ova dva cd plejera snimam na virtual dj...imam kabal sa 3 izlaza...jedan koj je cinch za kompjuter a druga sva za miksetu za kanal 1.moje je pitanje jel mi treba jos jedan kabal takav?i samo ako mozes malo detaljnije da mi onjasnis molim te.
 

Posted Mon 05 Jan 09 @ 9:49 am
Çäðàâñòâóéòå áðàòüÿ-ñëàâÿíå. Ìîæåò ïîìîææåò êòî. Íóæíî ðóññêîå ìàíóàëîâî ïî Âèðòóàë ÄèÄæåþ. åñòü ó êîãî?
 

Posted Thu 15 Jan 09 @ 9:55 am
erxonPRO InfinityMember since 2003
Barsu4ono4ek wrote :
Çäðàâñòâóéòå áðàòüÿ-ñëàâÿíå. Ìîæåò ïîìîææåò êòî. Íóæíî ðóññêîå ìàíóàëîâî ïî Âèðòóàë ÄèÄæåþ. åñòü ó êîãî?


Нет, не существует российского мануалово, но вы можете просмотреть в мануалово, используя версию веб-переводчик:

Руководства на русском языке
 

Posted Thu 15 Jan 09 @ 11:03 am
Barsu4ono4ek wrote :
Çäðàâñòâóéòå áðàòüÿ-ñëàâÿíå. Ìîæåò ïîìîææåò êòî. Íóæíî ðóññêîå ìàíóàëîâî ïî Âèðòóàë ÄèÄæåþ. åñòü ó êîãî?

Íåò, íå ñóùåñòâóåò ðîññèéñêîãî ìàíóàëîâî, íî âû ìîæåòå ïðîñìîòðåòü â ìàíóàëîâî, èñïîëüçóÿ âåðñèþ âåá-ïåðåâîä÷èê:

Ðóêîâîäñòâà íà ðóññêîì ÿçûêå


ñïàñèáî îãðîìíîå)
 

Posted Thu 15 Jan 09 @ 4:03 pm
filke15Home userMember since 2009
Brate ako mislis da pustas preko cd playera, a virtual dj da koristis samo za snimanje onda ti je pametnije resenje da za snimanje koristis sound forge... Samo izvedes zvuk iz miksete u line-in (plav ulaz na kartici) i zavrsena prica....
 

Posted Fri 20 Feb 09 @ 7:53 am
zna li neko kako da skinem virtual dj completan i gratis ako je moguce???


Ne spemuj forum sa istim pitanjem, kupi program!
DJ-ALF
 

Posted Thu 05 Mar 09 @ 1:06 pm
frkleHome userMember since 2008
dal mi može netko reč zakaj ja nemogu s ove stranice skinut niti jedan effect
 

Posted Mon 09 Mar 09 @ 9:58 am
PA ZATO STO NISI licencirani user to jest nisi kupio program
 

Posted Mon 09 Mar 09 @ 1:13 pm
lanmiHome userMember since 2009
ko mi može dat creck za virtual dj 5.2 bijo bi zahvalan vrlo molim vas jel sam tu pokupijo demo veriju i trebo bi creck hvala
 

Posted Tue 10 Mar 09 @ 6:04 am
VIDI OVOG SLOVENCA MUDROG MOGO SI ODMA TRAZIT I DA TI DAJU serijski broj od VIP usera tršššš....
 

Posted Tue 10 Mar 09 @ 6:34 am
stvarno za nevjerovat
 

Posted Tue 10 Mar 09 @ 8:01 am
69%